• Informacje na temat:

  na wspólnej miejsca

Artykuły na temat: na wspólnej miejsca
 • Na Wspólnej

  Sylwia czeka przed szpitalem _ chce się dowiedzieć co z Ulą. Kamil ostrzega Ligocką, że będzie odpowiadała za próbę zabójstwa i ucieczkę z miejsca wypadku!...

 • "Na Wspólnej" bez Kingi? Ilona Wrońska planuje podróż!

  - W końcu spełnimy swoje marzenia! - mówi z entuzjazmem Ilona Wrońska, która wraz z mężem Leszkiem Lichotą i dziećmi planuje długą podróż. Czy to oznacza również zmiany w życiu jej bohaterki Kingi z serialu "Na Wspólnej"?

 • Na Wspólnej

  Iza stęskniła się za córeczką. Dzwoni do Jerzego, żeby zapytać, kiedy wróci z Zakopanego. W odpowiedzi słyszy, że mąż nie ma zamiaru opuszczać dotychczasowego miejsca pobytu. Zdenerwowana Brzozowska od razu wsiada do samochodu. Niespodziewanie słabnie za kierownicą. Marek próbuje wydłużyć przebieg sprawy rozwodowej jego i Danki. Sytuacja robi się coraz bardziej nerwowa. Natalia pyta Zimińskiego...

 • DJ Adamus i Ada Szulc: Ostatni singel z projektu "1000 miejsc" (posłuchaj "Uciekam w ciebie")

  Przed nami ostatni singel promujący projekt "1000 miejsc", realizowany przez DJ-a Adamusa i Adę Szulc.

 • Na Wspólnej

  ..., w drzwiach stają jego rodzice! Tata z miejsca proponuje, żeby wypili "po jednym" za zdrowie jego wnuka.

 • Grażyna Wolszczak: Od 12 lat w "Na Wspólnej"

  Już 27 stycznia serial "Na Wspólnej" będzie świętował kolejną rocznicę. Z tej okazji Grażyna Wolszczak, która od samego początku wciela się w postać Basi, wspomina swój pierwszy dzień na planie.

 • Na Wspólnej

  Smolny zjawia się na miejscu groźnego wypadku, który spowodował jego syn. Dowiaduje się, że koledze Przemka grozi utrata wzroku w jednym oku! Młody Smolny jest przerażony _ ale chroni kolegów, którzy uciekli z miejsca wypadku… Do Marty dzwoni Woźniak _ mówi, że widział ją pod swoim domem. Pyta, czego Konarska od niego chce. Przerażona kobieta przerywa rozmowę. Po południu Marcin dopada ją przed...

 • Lady Gaga i Tony Bennett najlepsi na świecie

  Wspólny album Lady Gagi i Tonny'ego Bennetta "Cheek To Cheek" trafił na pierwsze miejsce zestawienia najlepiej sprzedających się albumów na świecie.

 • Na Wspólnej

  ...przyznała się do zdrady. Ziębowa jest wzburzona. Nie zamierza przyznawać się do czegoś, co nie miało miejsca. Postanawia natychmiast wyjechać z Warszawy.

 • Marta Wierzbicka: Nie mam się z czego tłumaczyć

  Ma sprawdzony patent na przetrwanie sylwestrowej nocy. Marta Wierzbicka, uczestniczka drugiej polsatowskiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars", zdradziła również, dzięki komu 10 lat temu znalazła się na planie serialu "Na Wspólnej".

Zdjęcia na temat: na wspólnej miejsca
Wideo na temat: na wspólnej miejsca
 • "Na Wspólnej": Chce zapłacić rodzicom zatrutego dziecka za milczenie!

  Prezes garbarni chce zapłacić rodzicom zatrutego dziecka za milczenie! Michalak pokazuje Weronice wyniki badań syna – chłopak ewidentnie został zatruty odpadami z garbarni! Roztocka prosi mężczyznę, żeby nie działał na własną rękę. Michalak zjawia się u prezesa garbarni – żąda 100 tysięcy złotych na leczenie syna! Prezes wyznacza miejsce przekazania pieniędzy

 • "Na Wspólnej": Nieoczekiwana zamiana ról u Smolnych?!

  Smolny wciąż nie przejmuje się zwolnieniem z pracy. Wierzy, że jeśli przeprosi szefostwo to będzie mógł wrócić na posadę dyrektora. Jego plany komplikuje wiadomość od Basi – Malewicz ma już kandydata na jego miejsce! Krzysztof jest w szoku, gdy dowiaduje się, że nowym dyrektorem ma zostać… jego własna żona! Czy Basia przyjmie propozycję Malewicza? Jak w tej sytuacji odnajdzie się zdegradowany Smolny?

 • "To nie koniec świata!": Wspólne interesy burmistrza i Klaudiusza

  - Z Klaudiuszem, ale wcześniej też z Pawłem, szukają nowego wizerunku dla burmistrza i odwiedzają różne arcyciekawe, przedtem burmistrzowi miejsca nieznane. Zdobywają te twierdze urody, designu, z niejakim powodzeniem – mówi tajemniczo Paweł Królikowski. Co jeszcze słychać u jego bohatera? Sprawdźcie sami!

Dyskusje na temat: na wspólnej miejsca
 • Re: "Na Wspólnej": Leśna tułaczka

  Kiedyś zakłady psychiatryczne będą pełne takich jak Ty. Już niedługo! A jak zabraknie miejsca, to przystosujemy kościoły.

 • Re: "Na Wspólnej": Odcinek 2707.

  ACO Z RZOŁNIERZAMI ZLAT90 TYCH . ZNISZCONE RZYCIE ,PSYHIKA NA DNIE FALA ROZWODÓW CO NIC OTYM SIE MILCZY.. JASNE .POMIESZANI Z BŁOTEM POLSKA MA POTĘRZNA ARMIE REZERWY . NIZNALEZLIZMY SOBIE MIEJSCA . TO NASZA WINA TERAZ TRAKTUJĄ NAS JAK PSY ,AWCZEŚNIEJ JAK NIC ZGNIŁE JEDZENIE ITP.. DALIŚMY RASE JAK TO NASZE WP POTRAFI O TYM CO SIE DZIAŁO KSIĄRZKI PISAC POWWWINNI .. TO BYŁO WOJSKO .

 • Re: "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska aktywna do granic

  Oj tak...szczególnie aktywna jest w namawianiu Polaków do wyjazdów w miejsca, gdzie zabijają turystów...Co by nie zrobiła dla kasy? Chyba nie ma takiej rzeczy...

 • Re: "Na Wspólnej": Nowa gwiazda po osiemdziesiątce!

  Dawniej takie "spojrzenie" na starszą osobę nie miałoby miejsca a wiesz dlaczego? Bo dawnymi czasy starsze osoby darzono w Polsce szacunkiem i poważaniem, takie osoby były SKARBEM dla rodziny i znajomych, nie mówiąc o społeczeństwie...Po takich wpisach widać jak nisko to społeczeństwo upadło...Każdy z nas kiedyś będzie stary...Pomysl, nikogo z nas nie omija upływ czasu

 • Re: “Na Wspólnej": Bożena Dykiel robi trzysta brzuszków dziennie

  stary rupieć i do tego pazerna na mamonę ,wyrzucić niech nie blokuje miejsca młodym i co najważniejsze zdolniejszym

 • Re: "Na Wspólnej": Po szalonym wieczorze panieńskim wylądują w... areszcie

  Barany bez pracy, oszołomy nie znający życia, siedzący w domu zamiast iść do roboty, pantoflarze, ściągający telewizje naziemną poprzez grzałkę do wody(ściąga same bzdury tj. radio Maryja i TVN), stare dewoty głaszczące całymi dniami koty i patrzące po 23234523x powtórki. Miejsca zamieszkania różne - nie ma znaczenia czy miasto czy wieś.

 • Re: "Na Wspólnej": Policja w domu Bergów! Zabiorą Ritę!

  Dokładnie, historia mocno naciągana... po pierwsze to czego by pies nie zrobił trafia najpierw na 14-dniową obserwcaję i w ciągu tego czasu nie ma prawa zostać uśpiony (no chyba, że jest wyjątkowo agresywny), dopiero po 14 dniach weterynarz, pod którego opiekę trafił pies wydaje opinię na podstawie której albo się usypia psa albo nie. W polskim prawie nie ma czegoś takiego, że pies z miejsca za

 • Re: “Na Wspólnej": Kuchenne rewolucje

  Ja mam garki od ( Zeptera) i nie ma miejsca dla Dreslera.

 • Re: W nowym sezonie "Na Wspólnej"

  mówić, a nie milczeć bo można zapobiec tragediom, patrząc na naszych bohaterów "Na Wspólnej". Dla mnie wygrywa wśród innych seriali! Dodam jeszcze, że nie jest przesłodzony, dobrze dobrani aktorzy, miejsca które lubię to wszystko powoduje moją sympatię do tego serialu. :)

 • Re: "Na Wspólnej": Zemsta Gessler

  Dopóki przemądra Alicja nie zajmie jej miejsca. Musisz być strasznie zakompleksiona baba. Zaprezentuj się szerszej publiczności i daj się ocenić, ciekawość mnie zżera. Pewnie jesteś niewiele warta.