• Informacje na temat:

  na wspólnej ola aktorka

Artykuły na temat: na wspólnej ola aktorka
 • "Na Wspólnej": Czy Ola wybaczy siostrze?

  W najnowszym odcinku "Na Wspólnej"...

 • Marta Wierzbicka: Do północy przed kamerą

  Jesienią Ola Zimińska przeżyje wyjątkowo dramatyczne chwile. To także trudne wyzwanie dla Marty Wierzbickiej, z którą spędziliśmy dzień na planie serialu "Na Wspólnej".

 • Na Wspólnej

  Ola jest już po konsultacji psychiatrycznej _ może wyjść ze szpitala. Lekarz radzi jednak Zimińskim, aby byli niezwykle czujni… Po powrocie do domu Ola...

 • Lucyna Malec jak Marilyn Monroe

  Choć Lucyna Malec od dziecka chciała być aktorką, przyznaje, że tak jak jej bohaterka z serialu "Na Wspólnej", byłaby świetnym belfrem. Zdradza także, jaką ma przewagę nad... Marilyn Monroe.

 • "Na Wspólnej": Złe przeczucia

  Do obsady "Na Wspólnej" dołączyła ceniona i lubiana aktorka Maria Winiarska, widowni serialowej znana m.in. jako Alina Marczyńska z "Klanu" i Ola Kaczkowska z "M jak miłość". W prywatnym życiu jest żoną Wiktora Zborowskiego i mamą Zofii Zborowskiej. Tym razem 67-letnia gwiazda wcieli się w postać matki Joanny (Anna Cieślak). Starszą panią dopadną poważne problemy z oddychaniem, jednak...

 • Lucyna Malec: Ulubieni serialowi mężowie

  Przyjaciele mówią na nią Lucy. Uwielbia zdrową żywność i jogę. Dzieciństwo to dla niej cudowne wakacje na wsi niedaleko Sandomierza i marzenia o byciu piosenkarką. Dzisiaj lato spędza w mieście i spełnia się jako aktorka.

 • "Na Wspólnej": Odchodzi z serialu!

  ...z tego, że chciałam zobaczyć, jak wygląda świat bez "Na Wspólnej". Na planie serialu wychowałam się i wiele nauczyłam. Przychodzi jednak taki moment w życiu, że trzeba wyfrunąć z gniazda, sprawdzić się poza nim - wyznaje nam aktorka i dodaje: - Chcę się rozwijać, bardziej zmotywować, skupić na rzeczach, które są dla mnie ważne. Co przyniesie przyszłość Wiadomo, że odejście z serialu nie oznacza...

 • Mikołaj Radwan: Aktorstwo jako "dodatkowa atrakcja"

  Pamiętacie rezolutnego chłopca z popularnego przed laty widowiska telewizyjnego "Tata, a Marcin powiedział", w którym Mikołaj Radwan występował u boku Piotra Fronczewskiego? Popularny aktor dziecięcy kończy dziś 30 lat.

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka odchodzi z serialu

  Marta Wierzbicka, znana widzom jako Ola Zimińska z serialu "Na Wspólnej", właśnie zapowiedziała, że rezygnuje z dalszego udziału w telenoweli!

 • Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica i małżeńska niewierność

  Byli gwiazdami jednego z "Dekalogów" Krzysztofa Kieślowskiego podejmującego temat małżeńskiej niewierności. Z podobnymi problemami przyszło im zmierzyć się także w życiu prywatnym.

Zdjęcia na temat: na wspólnej ola aktorka
Wideo na temat: na wspólnej ola aktorka
 • „Na Wspólnej”: Marta Wierzbicka o wymarzonym romansie

  Z kim mogłaby wdać się w romans Ola Zimińska? Na to pytanie odpowiada grająca ją Marta Wierzbicka. Jak się okazuje młoda aktorka chętnie zobaczyłaby swoją bohaterkę z młodszym partnerem – najlepiej(...) nad tym, kogo ze znanych aktorów najchętniej zaprosiłaby, by gościnnie wystąpił w „Na Wspólnej”.

 • „Na Wspólnej”: Marta Wierzbicka o złamanym sercu Oli

  Marta Wierzbicka opowiada o dalszych losach jej bohaterki, a także o tym, co według aktorki mogłoby spotkać jej bohaterkę w przyszłości

 • "Na Wspólnej": O plotkach i braku czasu

  Marta Wierzbicka nie przejmuje się plotkami na swój temat i ma do nich spory dystans. Aktorka, która wciela się w postać Oli Zimińskiej w serialu "Na Wspólnej" opowiada nam również o swoich kolejnych zawodowych planach.

Dyskusje na temat: na wspólnej ola aktorka