• Informacje na temat:

  na wspólnej poronienie

Artykuły na temat: na wspólnej poronienie
 • "Na Wspólnej": Poronienie i rozstanie

  ...wszystko będzie dobrze. Jednak intuicja podpowie dziennikarce, że stracą dziecko. Niestety, jej przeczucia sprawdzą się. Konarska i Kubicki nie będą kryć łez rozpaczy. To nie koniec świata Poronienie(...) znakiem, iż powinni zacząć żyć dla siebie nawzajem i odpuścić w pracy. Nie znajdzie wytłumaczenia, co w takim razie ma oznaczać poronienie. Kubickiego poruszą jej słowa. Chociaż zdaniem lekarzy do utraty...

 • Ofra Haza: Madonna Wschodu

  15 lat temu, 23 lutego 2000 roku zmarła Ofra Haza, izraelska piosenkarka nazywana "Madonną Wschodu".

 • "Na Wspólnej": Pojednanie i poronienie

  Choć dzięki wstawiennictwu Julki (Maja Oświecińska) Elżbieta (Paulina Chapko) wybaczy w końcu Igorowi (Jakub Wesołowski) zdradę z Wiką (Jadwiga Gryn) i do niego wróci, ich szczęście nie potrwa długo.

 • Demi Moore poroniła

  Aktorka Demi Moore (42 l., "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) poroniła będąc w piątym miesiącu ciąży - ujawniła gazeta "The National Enquirer". Ojcem dziecka był jej partner Ashton Kutcher (27 l., "Efekt motyla" ). "Demi i Ashton są załamani" - ujawnił znajomy pary.

 • "Na Wspólnej": Fałszywe poronienie

  By nie stracić Michała, Julia wymyśli kolejną intrygę!

 • Eminem ojcem?

  Jennifer Pacheco, niania pracująca u rapera Eminema, wyznała w swojej biografii, że była z nim w ciąży. Jednak ostatecznie nie urodziła mu dziecka, bo poroniła.

 • "Na Wspólnej": Poronienie zamiast... ślubu

  Zdradzamy, że w 2454. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 4 kwietnia o godz. 20.15 w TVN) Julka (Maja Oświecińska) dostanie od ojca i Elżbiety rolki. Nowak zaproponuje, żeby po południu wybrali się we trójkę na dłuższy spacer.  Podczas przechadzki Julka zasugeruje rodzicom, że powinni się pobrać. Igor uzna, że to doskonała myśl. Elżbieta da mu jednak wyraźnie do zrozumienia, że nie jest...

 • Beyonce i Jay-Z: Jesteśmy w niebie

  Tuż po narodzinach swojej córki Blue Ivy do studia wszedł Jay-Z i błyskawicznie nagrał piosenkę jej poświęconą - "B.I.C.".

 • "Na Wspólnej": Aneta poroniła!

  Darek kłóci się z Anetą. Kobieta trafia na pogotowie. Tymczasem Marta przegląda pendrive, który dostała od zabitej Kornelii. Co wydarzy się w 2976. odcinku "Na Wspólnej"?

 • Ilona Wrońska niczym Alexis

  Od ponad dekady gra w "Na Wspólnej" Kingę - zaczynała jako femme fatale, teraz jej bohaterka jest przykładną żoną i matką. Ilona Wrońska wspomina początki na planie serialu, gdzie... znalazła miłość na całe życie.

Zdjęcia na temat: na wspólnej poronienie
Wideo na temat: na wspólnej poronienie
 • "Na Wspólnej": Listopad. Zapowiedź

  Darek załamany – Aneta poroniła! Żbik dowiaduje się od lekarza, że Aneta poroniła! Przeprasza żonę za to, co jej powiedział, ale ona żąda by wyszedł – nie chce widzieć człowieka, przez którego straciła swój najcenniejszy skarb… Darek wraca do domu i upija się. Wieczorem znajduje kopertę żony z wynikami badań na ojcostwo. Czy Aneta miała urodzić jego dziecko?

 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

 • "Na Wspólnej": Odcinek 2977. Zwiastun

  Darek załamany – Aneta poroniła! Żbik dowiaduje się od lekarza, że Aneta poroniła! Przeprasza żonę za to, co jej powiedział, ale ona żąda by wyszedł – nie chce widzieć człowieka, przez którego straciła swój najcenniejszy skarb… Darek wraca do domu i upija się. Wieczorem znajduje kopertę żony z wynikami badań na ojcostwo. Czy Aneta miała urodzić jego dziecko?

 • Miłość bez końca

  Film "Miłość bez końca" opowiada historię Jade i Davida, których romans staje się tym bardziej intensywny im bardziej rodzice dziewczyny próbują ich rozdzielić. W role główne wcielili się Alex Pettyfer i Gabiella Wilde. Po ukończeniu szkoły średniej, żyjąca pod kloszem Jade zaczyna odczuwać fascynację Davidem. Młodzi zakochują się w sobie. Spędzając ze sobą niezapomniane lato, młodzi kochankowie wbrew wszelkiej logice, pozwalają aby wszechogarniająca namiętność stała się fundamentem ich...

Dyskusje na temat: na wspólnej poronienie