• Informacje na temat:

  na wspólnej scenografia

Artykuły na temat: na wspólnej scenografia
 • Barbara i Małgorzata Bursztynowicz: Dziś znów celebrują wspólne chwile!

  Telefon aktorki nie milknie. Dzwoni córka Małgorzata Bursztynowicz (36 l.) i ustalają ostatnie szczegóły wspólnej podróży.  "Za kilka dni wybieramy się do Rzymu. Byłyśmy tam już pięć lat temu, to(...) warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. W 2001 roku dostała się na wydział rzeźby, a potem przeniosła na architekturę wnętrz ze specjalnością scenografia i kostiumy. Po ukończeniu uczelni jednak długo nie mogła...

 • Grażyna Wolszczak: Od 12 lat w "Na Wspólnej"

  Już 27 stycznia serial "Na Wspólnej" będzie świętował kolejną rocznicę. Z tej okazji Grażyna Wolszczak, która od samego początku wciela się w postać Basi, wspomina swój pierwszy dzień na planie.

 • 9. urodziny "Na Wspólnej"!

  W piątek, 27 stycznia, mija dziewięć lat, odkąd serial "Na Wspólnej" gości na antenie telewizji TVN.

 • Allan Starski i twórcy "Idy" w łódzkiej Alei Gwiazd

  Zdobywca Oscara, scenograf Allan Starski oraz twórcy oscarowej "Idy" zostaną uhonorowani gwiazdami w Alei Gwiazd w Łodzi. Dotąd na głównej ulicy miasta - Piotrkowskiej - wmurowano 65 gwiazd wybitnych postaci polskiego filmu.

 • 9. urodziny serialu "Na Wspólnej"!

  ...27 stycznia minie 9 lat odkąd serial "Na Wspólnej" gości na antenie TVN. Losy rodzin Ziębów, Brzozowskich, Hofferów i Zimińskich śledzą miliony widzów. Aktorzy czują się na planie zdjęciowym jak w domu. A twórcy "Na Wspólnej" zapewniają, że najciekawsze dopiero przed nami! Dowodem na to będą najbliższe miesiące, które przyniosą prawdziwą rewolucję w życiu bohaterów serialu.

 • Oscarowa Noc i wystawa o filmie "Ida" w Muzeum Kinematografii

  Na wystawę poświęconą filmowi "Ida" oraz na Oscarową Noc, czyli kibicowanie polskim kandydatom do tej nagrody w towarzystwie m.in. jednego z nominowanych - operatora Ryszarda Lenczewskiego, zaprasza w lutym łódzkie Muzeum Kinematografii.

 • "M jak miłość": Święta w serialach!

  ...zawsze na długo przed Bożym Narodzeniem, a tuż po nagraniu scenografia była składana i zabieraliśmy się do kręcenia kolejnych ujęć. Oczywiście razem z ekipą serialu organizujemy sobie też prawdziwe...

 • Oscar dla "Idy" w Muzeum Kinematografii w Łodzi

  Statuetkę Oscara, którą reżyser Paweł Pawlikowski przywiózł z Los Angeles za film "Ida", będzie można w weekend (7-8 marca) oglądać w łódzkim Muzeum Kinematografii. Oscar będzie prezentowany z innymi nagrodami na wystawie "#IdaTheFilm", która opowiada historię powstania filmu.

 • Badachem. Wyjątkowa scenografia prezentująca świat marki Raffaello pozwoliła gościom przenieść się w egzotyczny, barwny świat letnich doznań, który podobnie jak smak zmysłowych pralinek Raffaello na...

 • "Dziewczynka z kotem" : Aria dziewczęcego buntu

  W świecie 9-letniej Arii rządzi chaos. Tradycyjne życie rodzinne nie istnieje. Klasyczny dom to pojęcie z bajek. Poczucie bezpieczeństwa, odpowiedzialność za bliskich i obowiązki wobec innych członków rodziny to mrzonka, podobnie jak uczucia względem własnych dzieci.

Dyskusje na temat: na wspólnej scenografia