• Informacje na temat:

  na wspólnej ślub

Artykuły na temat: na wspólnej ślub
 • "Na Wspólnej": Ślub Ewy i Arka

  W najnowszym odcinku "Na Wspólnej"...

 • "Na Wspólnej": Podwójny ślub

  Jubileuszowy 2000. odcinek serialu "Na Wspólnej", który zobaczymy 14 stycznia, będzie wyjątkowy. Przysięgę złożą przed ołtarzem dwie pary - Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) oraz Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński).

 • "Na Wspólnej": Ślub Agnieszki i Hebla

  W najnowszym odcinku "Na Wspólnej"...

 • Anna Cieślak: Pomoc ofiarom seksbiznesu

  Przed jej serialową bohaterką z "Na Wspólnej" najważniejsze wydarzenie - ślub z Bogdanem. Anna Cieślak opowiada o weselu Joanny, a także, jak zawczasu zaplanować bezpieczne wakacje z fundacją La Strada.

 • "Na Wspólnej": Ślub Joachima i Eweliny

  Dziś ślub Joachima i Eweliny. Joachim mówi Tomkowi, że to sprawa zdrowego rozsądku, a nie uczuć - radzi mu, żeby zaplanował ślub z Anastazją. Tymczasem Beata jest zaskoczona widokiem Kazika, który kelneruje na weselu! Mężczyzna najbardziej troszczy się właśnie o nią! Kasia znowu ląduje w łóżku Rafała. Podczas miłosnych uniesień orientuje się, że chłopak wszystko nagrywa! Tymczasem Darek stara...

 • Barbara Kurdej-Szatan gotowa na ślub i duet z Liberem

  Można już obejrzeć teledysk promujący "Dzień dobry, kocham cię" - najnowszą komedię twórców "Śniadania do łóżka", "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!". Nową wersję hitu "Dzień dobry, kocham cię" z repertuaru grupy Strachy Na Lachy wykonują wspólnie zdobywca tytułu Artysta Roku Eska Music Awards i VIVA Comet Awards - Liber oraz Barbara Kurdej-Szatan.

 • "Na Wspólnej": Ślub i... śmierć

  W chwili, gdy Agnieszka (Katarzyna Walter) i Ryszard (Tadeusz Huk) staną na ślubnym kobiercu, Ludwika (Hanna Stankówna) pożegna się z życiem w szpitalu.

 • To był duet! Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Niania"?

  Zamożny producent telewizyjny, a prywatnie 40-letni wdowiec Maksymilian Skalski, i roztrzepana opiekunka jego trójki dzieci, 30-letnia Frania Maj, na pozór zupełnie do siebie nie pasowali. Jednak zgodnie z oryginalną, amerykańską wersją serialu, w ostatnich odcinkach mieli zakochać się w sobie i wziąć ślub.

 • "Na Wspólnej": Ślub na Maderze

  Brzozowska (Ilona Wrońska) będzie zażenowana całą sytuacją. Lenarska ogłosi wszem i wobec, że wzięli z Domagałą ślub na Maderze. Tego samego dnia Maciek odwiedzi Kingę po pracy. - Zdaję sobie sprawę ze śmieszności, żeniąc się z o wiele młodszą kobietą - powie. - Ale naprawdę kocham Romę za jej spontaniczność i czułość. Domagała przyzna, że to Lenarska namówiła go, by się pobrali. Zapewni...

 • Ewa Gawryluk: Jak było na początku

  14 stycznia zobaczymy ją w 2000. odcinku "Na Wspólnej". Jak wyglądał pierwszy dzień na planie oraz co myśli o serialowej rodzince - opowiada Ewa Gawryluk.

Zdjęcia na temat: na wspólnej ślub
Wideo na temat: na wspólnej ślub
 • "Na Wspólnej": Ślub Sandry i Michela

  Zobacz piękny ślub Sandry i Michela oraz niesamowite emocje w związku Jarka i Elizy! Co jeszcze wydarzy się w „Na Wspólnej”? Odpowiedź już dziś o 20.15 na antenie TVN.

 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • "Na Wspólnej": Odcinki 2798-2801.

  Dziś ślub Darka i Anety. Panna młoda wzywa Kasię – potrzebuje ostatnich poprawek przy sukni ślubnej. Tym samym Bergówna jest zmuszona obserwować swojego ukochanego w objęciach innej… Czy to wytrzyma?!

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

Dyskusje na temat: na wspólnej ślub