• Informacje na temat:

  na wspólnej tragiczny początek

Artykuły na temat: na wspólnej tragiczny początek
 • "Na Wspólnej": Zuza Hoffer trafi do więzienia?! To dopiero początek...

  Zuza Hoffer to jedna z najbardziej lubianych przez widzów bohaterek „Na Wspólnej”. Do tej pory znana przede wszystkim jako kochająca, troskliwa matka oraz żona. Nadchodzące miesiące przyniosą jednak nieoczekiwane w jej życiu wydarzenia, których finałem może być pobyt w więzieniu!

 • Porwany pisarz, aresztowany bankier, bezlitosny agent

  Dramat "Witamy w Nowym Jorku", western "Pewnego razu na dzikim wschodzie", thriller "Bez litości", komedia "Spódnice w górę!", stylizowane na dokument "Porwanie Michela Houellebecqa" oraz nowa, kinowa wersja "Pszczółki Mai" to najgłośniejsze premiery filmowe tego tygodnia.

 • Ja ze Wspólnej nie zrezygnuję!

  Joanna Jabłczyńska, odtwórczyni roli Marty Konarskiej opowiada o dziesięciu latach pracy na planie serialu "Na Wspólnej".

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" w polskich kinach od 25 grudnia

  "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii", trzecia i ostatnia część nowej trylogii nowozelandzkiego reżysera Petera Jacksona, wejdzie do polskich kin 25 grudnia. W obsadzie są m.in. Martin Freeman, Ian McKellen, Richard Armitage, Orlando Bloom, Christopher Lee i Cate Blanchett.

 • Nowości serialowe 2020 TVP, TVN i Polsat: Co zobaczymy zimą i wiosną?

  Sprawdźcie serialowy rozkład jazdy na koniec 2019 i początek 2020 roku!

 • "Na Wspólnej": Tragiczny początek

  Za kilka miesięcy "Na Wspólnej" skończy 10 lat! Początek nowego sezonu rozpocznie się tragicznie...

 • "M jak miłość": Wezmą ślub na ekranie?

  ...remontu, ale Joanna poczuła, że to może być nowy początek... I rzeczywiście, dzięki przeprowadzce do grona jej znajomych dołączył Michał Ostrowski (Paweł Deląg). Przystojny autor kryminałów od razu...

 • Zostaje w "Na Wspólnej"

  Joanna Jabłczyńska, odtwórczyni roli Marty Konarskiej, opowiada o dziesięciu latach pracy na planie serialu "Na Wspólnej".

 • Błęcka-Kolska długo nie wiedziała, co jej dolega. Badania lekarskie pokazały prawdę!

  ...obserwowała, jak trawa się zieleni, drzewa rozkwitają i wszystko budzi się do życia.  Niestety, od jakiegoś czasu początek wiosny jest dla niej koszmarem. Aktorka zaczyna zmagać się z uporczywym katarem(...) dowiedziała się, że powinna zrobić to dopiero zimą, by przyszłą wiosnę przywitać z radością, tak jak przed laty.  Jest pełna optymizmu i wiary w to, że w jej życiu, po tych tragicznych wydarzeniach jak...

 • Phil Spector mordercą?

  To Phil Spector zastrzelił aktorkę Lanę Clarkson - ustalili detektywi prowadzący śledztwo w tej głośnej sprawie. Na początku lutego 2003 roku, w ogrodzie przylegającym do willi słynnego producenta, znaleziono zwłoki kobiety oraz pistolet, z którego padły feralne strzały. Spector utrzymywał, że było to samobójstwo lub tragiczny wypadek.