• Informacje na temat:

  na wspólnej zdjęcia z kalendarza

Artykuły na temat: na wspólnej zdjęcia z kalendarza
 • Dziewczyny z kalendarza

  Mieszkanki serialowej ulicy Wspólnej wpadną na pomysł kupna mammobusa. Żeby zdobyć na niego pieniądze, pójdą tropem kultowych "Dziewczyn z kalendarza" i wezmą udział w nagiej sesji do kalendarza. Poznaj szczegóły!

 • Dorota Kolak: Taniec na motocyklu

  - Żeby mieć czas zamieszać w garze i się pogapić - to przepis Doroty Kolak na odpoczynek. Aktorka bardzo skrupulatnie, na czerwono, wpisuje w kalendarz urlop. - I po prostu staram się go pilnować - podkreśla.

 • Kalendarz emisji premierowych odcinków seriali TVN

  ...naszej galerii - znajdziecie w niej zdjęcia gwiazd seriali TVN, które pojawiły się we wtorek w samo południe na konferencji ramówkowej stacji. Poniedziałek godz. 15.30 "Szkoła" godz. 16.30 "19+" godz. 17.00 "Ukryta prawda" godz. 18.00 "Szpital" godz. 20.15 "Na Wspólnej" godz. 21.30 "Druga szansa" (premiera 3. serii 13 lutego) godz. 22.30 "Żony Hollywood" (od 13 lutego) Wtorek...

 • Anna Guzik: Nie powiedziałam ostatniego słowa

  Występuje, śpiewa, nagrywa, trenuje - Anna Guzik nie ma czasu na nudę. Choć, jak sama przyznaje, uwielbia leniwe wieczory przy kominku z książką i ciepłą herbatą.

 • Na Wspólnej

  ...z ukrycia i podchodzi o Magdy! Honorata (Aleksandra Konieczna) jest zachwycona swoimi zdjęciami z sesji do kalendarza _ decyduje, które zostanie w nim zamieszczone. Roman kategorycznie sprzeciwia się...

 • Małgorzata Socha: Lubię dobrze wyglądać

  - Celebruję każde spotkanie rodzinne, a moim oczkiem w głowie jest córeczka Zosia, której podporządkowałam cały mój czas - przyznaje zapracowana Małgorzata Socha, która powiedziała nam, za co lubi swoje serialowe bohaterki.

 • Wybieramy najważniejsze wydarzenie w "Na Wspólnej"!

  ...na rzecz profilaktycznych badań pomagających walczyć z rakiem piersi. Kobiety ze Wspólnej wystąpiły w sesji do kalendarza, dochód z jego sprzedaży został przeznaczony na zakup mammobusu. Ich zdjęcia(...)Za nami kolejny niezwykle emocjonujący sezon "Na Wspólnej"! Twórcy serialu zadbali o to, aby w życiu bohaterów nie zabrakło nieoczekiwanych wydarzeń i zaskakujących splotów akcji. Widzowie z uwagą...

 • Juan Carlos Cano: W Meksyku jestem bardziej znany, niż w Polsce

  Zwycięzca ostatniej edycji "The Voice of Poland", pochodzący z Meksyku Juan Carlos Cano powiedział PAP Life, że dzięki polskiemu programowi w swej ojczyźnie jest dziś chyba bardziej znany, niż w Polsce. We wrześniu wystąpi w "La Voz Mexico" jako gwiazda.

 • "Na Wspólnej": Małgorzata Socha planuje drugie dziecko!

  Małgorzata Socha, czyli Zuza z "Na Wspólnej", nie ma wątpliwości, że jej córeczka Zosia będzie miała kiedyś rodzeństwo. Aktorka chciałaby jak najszybciej urodzić drugie dziecko!

 • Na Wspólnej

  Maja nie chce dłużej ukrywać swojego związku z Igorem. Para idzie razem na obiad. Po drodze chłopak dostrzega Magdę z Julką. Przerażony ukrywa się za filarem. Kochanka, wbrew jego protestom, podchodzi do rywalki. Honorata jest zachwycona swoimi zdjęciami z sesji. Wybiera akty, które zostaną zamieszczone w kalendarzu. Roman kategorycznie sprzeciwia się jej decyzji. Ola z Olivierem i Indianą przed...

Zdjęcia na temat: na wspólnej zdjęcia z kalendarza