• Informacje na temat:

  nabiera rumieńców

Artykuły na temat: nabiera rumieńców
 • Julia Pietrucha (28 l.) i Ian Dow (33 l.) tworzyli kolorową parę. Siedem lat temu wzięli ślub w obrządku buddyjskim. Niestety, piękna miłość się skończyła, a Ian chce pozwać byłą ukochaną do sądu.

 • Jacek Kopczyński: Synowie są ze mnie dumni

  Aktor Jacek Kopczyński opowiada o tym, jak się żyje z gwiazdą rocka, co lubią jego synowie i kto uprzykrza mu życie.

 • Mecenas Lena Barska

  Stara znajomość Leny z Maćkiem odżywa i nabiera rumieńców. Nie umyka to spostrzegawczym spojrzeniom Wojtka i Aśki, choć matka próbuje przed nimi udawać,...

 • T.Love, Blue Cafe, RotFront... oświęcimski festiwal nabiera rumieńców

  T.Love, RotFront i Blue Cafe to kolejne ogłoszone gwiazdy Life Festival 2011, który odbędzie się w dniach 11-18 czerwca w Oświęcimiu.

 • Martyna Wojciechowska kazała ukochanemu milczeć! On ma tego dość!

  Związek Martyny Wojciechowskiej (43 l.) i Przemysława Kossakowskiego (46 l.) nabiera rumieńców, jednak podróżnik nie może się tym pochwalić, choć bardzo by tego chciał. W radości hamuje go jego wybranka.

 • Beatles romansuje

  Romantyczne wakacje na Karaibach - związek Paula McCartneya (65 l.) z Nancy Shevell (47 l.) nabiera rumieńców.

 • Gorący seks u Lubiczów!

  Związek Agnieszki Lubicz (Paulina Holtz) z radcą prawnym Markiem (Marek Włodarczyk) nabiera rumieńców. Wkrótce para trafi razem do sypialni.

 • Brutal Truth: Będzie nowa płyta

  Powrót amerykańskiego Brutal Truth nabiera rumieńców. Grindcore'owcy z Nowego Jorku przestali mówić tylko o koncertach i zabrali się za nowy materiał. "Będzie szybciej i brutalniej" - mówią. Czy ktoś myślał inaczej?

 • Nowy romans Karolaka?

  Tomasz Karolak ostatnio często pojawia się w towarzystwie 21-letniej Magdaleny Lamparskiej. Aktorzy poznali się na planie "39 i pół", ale dopiero teraz ich znajomość nabiera rumieńców.

 • Queen Latifah: Plany i kłopoty

  Filmowa kariera amerykańskiej raperki Queen Latifah nabiera rumieńców. Po sukcesie "Chicago" , planuje ona wyprodukować swój kolejny film. Tymczasem jako producentka została pozwana za rzekomą kradzież pomysłu swego ostatniego dzieła "Bringing Down The House".

Zdjęcia na temat: nabiera rumieńców
Wideo na temat: nabiera rumieńców
 • Zwycięzca

  "Zwycięzca" to monumentalna, poruszająca i urzekająca siłą wyrazu opowieść o nieznanych i ciemnych kulisach władzy i życia Benito Mussoliniego. Przedstawiony w filmie historyczny epizod nie był nigdy traktowany poważnie, a w historii zazwyczaj pomijano go milczeniem. Bellocchio postanowił przywrócić światu historyczną prawdę i pokazał ją w formie wyrafinowanego estetycznie, operowego oratorium, łączącego wytrawny obraz, urzekającą muzykę i doskonałą grę aktorów. Mimo że film oparty został na...

 • Violette

  Filmowy portret francuskiej pisarki Violette Leduc - od momentu gdy zachęcona przez męża zaczyna pisać, poprzez lata naznaczone brakiem sukcesu i chorobą, aż do wydania kultowego "Bękarta" (1964 r.). Przyjaźń z Simone de Beauvoir, jednej z pionierek współczesnego feminizmu i autorki słynnej "Drugiej płci" (1949 r.) stanie się najważniejszą relacją w życiu Leduc. Silna więź między kobietami, pełna skrajnych emocji i zwrotów będzie mieć największy wpływ na jej twórczość oraz życie osobiste....

 • Z krwi i kości

  ALI (Matthias Schoenaerts) zostaje sam z pięcioletnim dzieckiem. SAM (Armand Verdure) jest jego synem, ale ledwo się znają. Bezdomny, bez grosza przy duszy i pozbawiony przyjaciół, Ali znajduje schronienie u swojej siostry ANNY (Corinne Masiero) w Antibes, na południu Francji. Tam wszystko nabiera jaśniejszych barw. Ali dostaje pracę ochroniarza w nocnym klubie. Podczas jednej z awantur w klubie pomaga STEPHANIE (Marion Cotillard). Piękna i pełna rezerwy, Stéphanie wydaje się być...