• Informacje na temat:

  nabiera świeżości

Artykuły na temat: nabiera świeżości
 • Wierzbicka w bieliźnie. Sexy?

  Kariera celebrytki i blogerki, która niedawno zaprezentowała swoje wdzięki na łamach "Playboya", nabiera tempa. "Takie zdjęcia otwierają przede mną nowe możliwości" - stwierdziła w jednym(...) kandydatką na ambasadorkę - nasza oferta skierowana jest głównie do kobiet o dużym rozmiarze biustu. Wierzymy, że młodość i uroda aktorki wniesie do naszych kolekcji powiew świeżości. Bardzo nas cieszy...

 • Uciec w bok

  ...pokazać wspaniałe wykonanie nowych solistów, którzy do nas dołączyli. Te utwory nabierają przy nich nowego charakteru, zupełnie innej wartości i świeżości. Ten koncert będzie to taki "The best of(...) zdradzić cos więcej? Wiemy doskonale, że jest pan bogatszy o nowe doświadczenia, czy to ma swoje przełożenie na pana komponowanie, na muzykę, która pan stworzył? Z każdym dniem wszyscy nabieramy nowych...

 • "Avengers: Czas Ultrona", czyli powrót bohaterów

  Najwięksi superbohaterowie w historii kina powracają w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Pierwsza część serii kwotą 207,4 mln dolarów ustanowiła w USA rekord wszech czasów przychodów w weekend premiery, a łącznie zarobiła ponad 1,5 miliarda dolarów. "Dwójka", na ekranach polskich kin od 7 maja, pobije te wyniki?

 • "Powiew świeżości nad otwartą mogiłą"

  Dobre cztery lata fani Huntera czekali na nowy album swoich ulubieńców. Niebywale wielobarwny brzmieniowo "HellWood", którego premiera odbyła się w połowie kwietnia 2009 roku, wydaje się największym osiągnięciem formacji ze Szczytna, płytą kompletną nie tylko pod względem muzycznym. O wszystkim w rozmowie z Bartoszem Donarskim opowiedział nam lider, wokalista i gitarzysta w jednej osobie, spiritus movens całego zamieszania, jak zawsze wysoce elokwentny Drak.

 • Danuta Stenka: Życie bez awantur

  Niegdyś nauczycielka języka rosyjskiego w wiejskiej szkole, dziś gwiazda filmu i sceny. Najlepsze role zaczęła dostawać po trzydziestce, bo jest jak wino, które z czasem nabiera mocy. Danuta Stenka (50 l.), z natury nieśmiała i wątpiąca w siebie, jest esencją dojrzałego piękna.

 • "Diabeł tkwi w szczegółach"

  Dolnośląski Lost Soul to grupa doskonale znana fanom death metalu. Choć na debiutancki album "Scream Of The Mourning Star" przyszło im czekać aż dziewięć lat, to z roku na rok kariera wrocławian nabiera coraz większego rozpędu. Po zaskakującym rozstaniu z francuską Osmose Productions, dla której Polacy wydali drugą płytę "Übermensch (Death Of God)", pod koniec 2004 roku Lost Soul podpisali

 • Ania Dąbrowska pracuje

  Kilka dni temu informowaliśmy o rozpoczęciu prac nad nowym albumem Ani Dąbrowskiej. Portal INTERIA.PL skontaktował się w związku z tym z popularną wokalistką, która powiedziała nam kilka słów na temat nowej płyty, która trafi do sklepów w przyszłym roku.

 • "Konstruktywne zwątpienie"

  Choć grupa Calm Hatchery w 2012 roku obchodzić będzie 10. urodziny, a w jej składzie odnajdujemy osoby od dawna działające na metalowej scenie, do tej pory o zespole z północnej Polski mało kto słyszał. Dodając do tego zwycięstwo w "Rock Generacji" w Koszalinie w 2010 roku, sytuacja wygląda jeszcze dziwniej.