• Informacje na temat:

  nabiera tempa

Artykuły na temat: nabiera tempa
 • ...opiekę mają ze strony najbliższych. Pomagają wszyscy: mama, teściowa i niezawodny mąż. Moje życie zawodowe zaczyna nabierać tempa, więc to naturalne, że myślę o pomocy do córek. Od września wróciłam też...

 • Margaret: To będzie gorąca noc

  Ma zaledwie 23 lata, a już króluje na listach przebojów i w internecie. Jej kariera nabiera tempa, a ona nie zamierza zwalniać.

 • “rodzinka.pl": Czyja kariera nabierze oszałamiającego tempa w 2015 roku?

  ...etap jej kariery aktorskiej.   Weronika Rosati z Hollywood do Polski Jej kariera nabiera oszałamiającego tempa! Weronika Rosati dzieli swój czas pomiędzy Los Angeles, gdzie coraz częściej(...) wybitnych osobowości telewizji i kina... Sprawdźcie, czyja kariera nabierze oszałamiającego tempa w nadchodzącym roku!   Agata Kulesza zasługuje na Oscara Najczęściej nagradzana ostatnio na...

 • Heroina bohaterką kina

  Od najbliższego piątku, 12 czerwca, polscy widzowie będą mogli zobaczyć inspirowany prawdziwymi wydarzeniami thriller, który z francuskiej perspektywy pokazuje historię opisaną w słynnym "Francuskim łączniku". "Marsylski łącznik" to film ujawniający brutalne realia przemytu hurtowych ilości heroiny z wybrzeży Francji do USA. Co ciekawe, ten narkotyk od dawna stanowił inspirację dla twórców kina.

 • "O mnie się nie martw": Aleksandra Domańska - jej kariera zaczyna nabierać ogromnego tempa!

  ...aktorki właśnie zaczyna nabierać ogromnego tempa...

 • "Potop": 40 lat od premiery

  We wtorek, 2 września, minie 40 lat od premiery "Potopu" Jerzego Hoffmana. Doskonałą okazją do przypomnienia sobie ducha ekranizacji powieści Sienkiewicza będzie zaplanowana na październik premiera odrestaurowanej cyfrowo i skróconej przez reżysera wersji filmu.

 • Honor rodziny

  Nabiera tempa emocjonujące śledztwo w sprawie potrącenia Andrzeja Jankowiaka pod jedną z warszawskich agencji towarzyskich, podczas gdy jego żona, Ewelina...

 • "Annabelle" najbardziej kasowym horrorem roku

  Horror "Annabelle" przekroczył próg 150 mln dolarów wpływów w światowym box office. "Wszyscy uwielbiają przyprawiającą o gęsią skórkę laleczkę" - oświadczyli zachwyceni wynikiem twórcy filmu. Raczej nie zgodzą się z nimi francuscy widzowie, obraz został wycofywany z tamtejszych kin.

 • Szkoła przetrwania

  Życie w Majakach nabiera tempa i niespodziewanych kolorów. Trwa przygoda życia holenderskich myśliwych. Survival, jaki zafundował im Manej, na długo zapadnie...

 • Zwiastun horroru "Annabelle" zakazany w Wielkiej Brytanii

  Zwiastun horroru "Annabelle" został zakazany w Wielkiej Brytanii po tym, jak reklama amerykańskiego filmu wyświetliła się w dwóch mobilnych aplikacjach z grami przeznaczonymi dla dzieci, które ukończyły 4 lata.

Zdjęcia na temat: nabiera tempa
Wideo na temat: nabiera tempa
 • Netflix: Pełny zwiastun drugiego sezonu "Marseille"

  Walka o serce Marsylii nabiera tempa, gdy prawicowi nacjonaliści rosną w siłę, a ukochana drużyna piłkarska miasta staje się celem spisku. W roli głównej Gerard Depardieu. Premiera zaplanowana jest na 23 lutego.

Dyskusje na temat: nabiera tempa