• Informacje na temat:

  nabijają się

Artykuły na temat: nabijają się
 • W ostatnim odcinku show Kuby pojawił się idol nastolatek, na których także świetnie zarabia. O wokaliście zrobiło się  bowiem głośno, gdy na jaw wyszło, że organizuje obozy dla młodych dziewczyn za ponad 2,5 tysiąca złotych.  Cena zawiera m.in. prywatne spotkania z Dawidem w ich pokojach! Sam Kwiatkowski nie rozumie, dlaczego nagle zrobiło się o tym tak głośno i zaczęło to bulwersować ludzi...

 • Liam Payne: Myśliciel naszych czasów

  Amerykańskie media nabijają się z przemyśleń Liama Payne'a z boysbandu One Direction. Młody idol wygłasza swoje lapidarne mądrości w serwisach społecznościowych.

 • Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków nabijają się z Anety Zając!

  Joanna kilka dni temu na łamach jednego z kolorowych magazynów oznajmiła, że "nie jest suką" i chętnie pomaga potrzebującym, a jej matka martwi się, że "niebawem wyniesie cały dom w miasto". Tym razem wspaniałomyślna Joanna Helena Horodyńska postanowiła pochylić się nad nieszczęsną stylizacją Anety Zając, w której pojawiła się na pokazie Łukasza Jemioła. Obyta ze światowymi trendami znawczyni...

 • Polskie debiuty 2014: Doświadczonego debiutanta przygarnę

  Kończący się 2014 rok nie obfitował w zjawiskowe debiuty, to fakt. Jednak na polskim rynku muzycznym przez ostatnie 12 miesięcy pojawiło się parę debiutanckich albumów-perełek, które warte są przesłuchania. O jakie płyty chodzi? Odpowiedź znajdziecie poniżej. W pierwszej 10 znalazła się m.in. Natalia Nykiel, która była finalistką drugiej edycji "The Voice of Poland".

 • Agnieszka Szulim Badziak Woźniak-Starak (38 l.), Hanka Kedaj Smoktunowicz-Lis (46 l.) oraz Małgorzata Kostrzewska Bukaczewska Rozenek-Majdan (oczywiście najmłodsza z nich wszystkich) opowiedziały w "Dzień Dobry TVN" o swojej przyjaźni! Internauci już się z nich nabijają i nazywają "trojaczkami TVN"!

 • "Ja się wstydzę"

  Kasia Nosowska znana jest głównie jako wokalistka zespołu Hey, ale od kilku lat wydaje także własne płyty. Ta najnowsza, zatytułowana „Sushi”, ponownie powstała przy współpracy Andrzeja Smolika, a Kasia jak zwykle napisała wszystkie teksty. W rozmowie z Jarosławem Szubrychtem po raz pierwszy ujawnia szczegóły przedstawienia teatralnego, w którym wystąpi oraz to, że pisze powieść! Opowiada także o nowej płycie, fascynacji Internetem i wspólnych występach z Maanamem i Natalią Kukulską.

 • Ryszard Petru zaliczył kolejną wpadkę i stał się obiektem kpin internautów!

  Ryszard Petru (43 l.) wcale nie zraża się swoimi językowymi wpadkami. Czasami próbuje je tłumaczyć, ale nierzadko wychodzi mu to niezbyt przekonująco. Niedawno po raz kolejny dostarczył internautom powodów do śmiechu.

 • Bracia Figo Fagot: Jesteśmy największymi wrogami disco polo

  Bracia Figo Fagot, autorzy "Bożenki" i "Pisarza miłości", dystansują się od nurtu disco polo.

 • Internauci śmieją się z uzębienia Jessici Mercedes!

  ...... Jakiś czas temu powstał na Facebooku dość zaskakujący fanpejdż, na którym ludzie nabijają się ze stanu... uzębienia szafiarki i to często w dość okrutny sposób. Wiadomość o takiej stronie od razu(...)Szafiarka aspirująca do roli celebrytki na dobre zadomowiła się na polskich salonach. W mediach jest coraz częstszym gościem, co nie wszystkim do końca się podoba. Jessica w ostatnich miesiącach...

 • Jako wielkie wydarzenie polityczne zapowiadają włoskie media zbliżającą się premierę filmu fabularnego "Il Divo" Paolo Sorrentino. Obraz został zakwalifikowany do głównego konkursu festiwalu w Cannes.

Wideo na temat: nabijają się
 • Zabawna parodia "Miłości na bogato"!

  Jeden z najbardziej żenujących seriali, o którym ostatnio mówi cała Polska, doczekał się swojej pierwszej parodii. Zobaczcie, jak nabijają się z Marceli Leszczak i jej koleżanek. Choć właściwie zastanawiamy się, czy "Miłość na bogato" sama w sobie nie jest wystarczającą parodią?

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...

Dyskusje na temat: nabijają się