• Informacje na temat:

  nabrać

Artykuły na temat: nabrać
 • "Na Wspólnej": Zuza dała się nabrać!

  ​Zuza i Ela są już pewne, że Blanka wykradła dokumenty i podszyła się pod matkę zmarłej Nastki. Przemek z ulgą przyjmuje wiadomość, że Monika dochodzi do siebie po próbie samobójczej. Co jeszcze wydarzy się w 2980. odcinku "Na Wspólnej"?

 • Ewelina Flinta powraca: Potrzebowałam czasu

  Po długiej nieobecności w mediach Ewelina Flinta planuje wrócić z nową płytą. "Potrzebowałam odpocząć i nabrać dystansu" - tłumaczy PAP Life wokalistka.

 • Kto dał się nabrać? Oto nasze primaaprilisowe żarty!

  ...zadowoliło by fanów zarówno Tomasza, jak i Adama, Wiktoria nie zaproponuje mężczyznom trójkąta. 6. Halit Ergenc nie zwariował... I wcale nie nosi kradzionego turbanu! Ktoś dał się nabrać?

 • Marek Piekarczyk: Zwierzenia kontestatora. Mamy fragmenty książki!

  "Niektórych nie dawało się nabrać - na przykład dziewczyny, nasze groupies, zawsze wiedziały, gdzie się zatrzymaliśmy, bo czekały przed hotelem. Być może jedna z nich szła do kierowcy, który zdradzał, gdzie mieszkamy". Tylko na stronach Interii możecie przeczytać obszerne fragmenty autobiografii Marka Piekarczyka!

 • ​Kto dał się nabrać na primaaprilisowe żarty?

  ...jej romanse. Kto z was zgadł, a kto dał się nabrać na nasze żarty?

 • Jerzy Stuhr o "Rewizorze"

  Do miasteczka ma przybyć "Ktoś Ważny". Miejscowi notable drżą przed wizytą, co skutkuje tym, że dają się nabrać oszustowi! Przed nami doniosłe wydarzenie. 24 listopada Teatr Telewizji pokaże premierę komedii "Rewizor" w reżyserii Jerzego Stuhra.

 • Sharon Stone nabrała wszystkich!

  Sharon Stone (59 l.) ryzykowała własnym zdrowiem, a wszystko po to, by przetrwać w Hollywood!

 • Haley Joel Osment wraca w komedii "Sex Ed"

  Kiedy otrzymywał nominację do Oscara za rolę w "Szóstym zmyśle" (1999), był drugim najmłodszym aktorem w historii, który dostąpił tego zaszczytu. Potem jego kariera, zamiast nabrać rozpędu, gwałtownie przyhamowała. Teraz Haley Joel Osment wraca w komedii "Sex Ed".

 • Fałszywa Kasia Cichopek "wyłudza pieniądze na Facebooku". Nie dajcie się nabrać!

  Kasia Cichopek (33 l.) zaapelowała do swoich fanów, by byli uważni i nie dali się nabrać fałszywej Kasi Cichopek, która grasuje na Facebooku i wyłudza pieniądze na doładowania.

 • Gdzie relaksuje się Katarzyna Zielińska?

  - Wakacje są niezbędne do tego, żeby przewietrzyć głowę - uważa Katarzyna Zielińska. Aktorka podczas urlopu wyłącza telefon i dostęp do internetu, aby nabrać dystansu do świata. Twierdzi, że aby dobrze odpocząć, nie trzeba wyjeżdżać w dalekie podróże - równie dobrze można się zrelaksować, odwiedzając rodzinę lub odpoczywając na tarasie.

Zdjęcia na temat: nabrać
Wideo na temat: nabrać
 • Rozenek-Majdan: Social media karmią się prawdą

  Choć Małgorzata Rozenek-Majdan przekonuje, że za pośrednictwem Instagrama dzieli się z fanami swoim prawdziwym życiem, to internauci nie dają się nabrać na wyretuszowane zdjęcia i przekłamywanie rzeczywistości. Gdy prezenterka wrzuca do sieci swoje – często bardzo odważne fotki, od razu pojawiają się zarzuty, że najpierw przeszły one sporą obróbkę graficzną. Prezenterka odpowiada, że zdążyła się

 • Małomówna Laura Samojłowicz o zaręczynach!

  Laura Samojłowicz podobno kilka miesięcy temu zaręczyła się ze swoim chłopakiem. Postanowiliśmy zapytać, jak wspomina ten dzień, jednak aktorka nabrała wody w usta!

 • Marta Manowska o ekstremalnej podróży po Filipinach

  Marta Manowska, która niedawno wróciła z podróży po Filipinach, zdradziła, że mieszkała tam w spartańskich warunkach, jadała na krawężniku, chodziła do kościoła w kitesurfingowym stroju, płynęła 23 godziny promem i dwa razy trafiła do szpitala. Prowadząca reality show „Rolnik szuka żony” lubi jednak taki rodzaj wypoczynku i tylko w ten sposób może nabrać sił do dalszej pracy.

Dyskusje na temat: nabrać