• Informacje na temat:

  nabrać kilka

Artykuły na temat: nabrać kilka
 • Agnieszka Wagner nabrała ciałka? Nie za dużo?

  Agnieszka Wagner (45 l.) rzadko bywa na polskich salonach. Ostatnio pojawiła się jednak na nagraniu Wielkiego Testu Wiedzy o NATO. Wygląda na to, że aktorka nabrała trochę ciałka przez ostatnich kilka miesięcy. Jak się prezentuje? Nie za dużo tych dodatkowych kilogramów?

 • Marek Piekarczyk: Zwierzenia kontestatora. Mamy fragmenty książki!

  "Niektórych nie dawało się nabrać - na przykład dziewczyny, nasze groupies, zawsze wiedziały, gdzie się zatrzymaliśmy, bo czekały przed hotelem. Być może jedna z nich szła do kierowcy, który zdradzał, gdzie mieszkamy". Tylko na stronach Interii możecie przeczytać obszerne fragmenty autobiografii Marka Piekarczyka!

 • “rodzinka.pl": Czyja kariera nabierze oszałamiającego tempa w 2015 roku?

  ...już na swoim koncie kilka serialowych wcieleń, nigdy wcześniej nie miał okazji pokazać na ekranie wszystkich swoich aktorskich umiejętności. Szczepan, w którego wcieli się w "Na dobre i na złe", to...

 • Gdzie relaksuje się Katarzyna Zielińska?

  - Wakacje są niezbędne do tego, żeby przewietrzyć głowę - uważa Katarzyna Zielińska. Aktorka podczas urlopu wyłącza telefon i dostęp do internetu, aby nabrać dystansu do świata. Twierdzi, że aby dobrze odpocząć, nie trzeba wyjeżdżać w dalekie podróże - równie dobrze można się zrelaksować, odwiedzając rodzinę lub odpoczywając na tarasie.

 • Szostak: Według różnych portali w ostatnich latach kilka razy miałam efekt jojo. A ja mam...

  Regularnie w mediach pojawiają się informacje o tym, że Karolina Szostak to przytyła, to znowu schudła.  Sama zainteresowana zapewnia jednak, że jej waga utrzymuje się w normie, natomiast czasem bardziej uwydatnione biodra czy brzuch to kwestia doboru ubrania. "Kilka portali pisało o moim efekcie jojo, że niby na przestrzeni ostatnich trzech lat kilka razy miałam wahania wagi. A ja mam po prostu...

 • Jimi Hendrix: Film o legendarnym gitarzyście

  Kilka dni temu odbyła się światowa premiera filmu "Jimi: All Is By My Side". Jest to biograficzna opowieść o życiu legendarnego gitarzysty Jimiego Hendriksa.

 • Agnieszka Chylińska podjęła ważną i trudną decyzję. Tygodnik odsłania kulisy

  ..."Potrzebuję nabrać wiatru w żagle" – wyznała Agnieszka Chylińska (43 l.). Gwiazda na kilka miesięcy schodzi ze sceny. Tygodnik "Dobry Tydzień" zdradza kulisy jej sensacyjnej decyzji.

 • "Night Moves" : Cicha woda

  Chociaż film Kelly Reichardt nie jest remakiem noszącego ten sam tytuł kryminału Arthura Penna, znanego w Polsce jako "W mroku nocy", to oba dzieła mają kilka punktów wspólnych. Przepełnia je podobny rodzaj napięcia, pozorny spokój, który jest niczym syrena alarmowa emitująca ultradźwięki.

 • Alan Andersz nieźle przypakował!

  Alan Andersz (26 l.) postanowił nabrać nieco masy. Efektami chwali się w internecie!

 • Feel "Twoje włosy rozwiał wiatr": Nowy wizerunek Piotra Kupichy

  Dawno nie słyszana grupa Feel nagrywa nowy teledysk do piosenki "Twoje włosy rozwiał wiatr".

Wideo na temat: nabrać kilka
Dyskusje na temat: nabrać kilka
 • Re: Julia Wróblewska: Od słodkiego dzieciaka do internetowej skandalistki

  Na karierę w młodym wielu gotowych było tylko kilka kobiet. Uważam, że Monika Brodka, Anna Mucha czy Doda należą do tej grupy. Julia nie jest typem przebojowej, rozpychającej się łokciami, świadomej(...) dziecko OK, ale potem bolesne zderzenie z celebryckim światem mediów ją po prostu przerosło. Powinna pójść na studia, nabrać ogłady i dopiero potem rozpocząć trudną przygodę z mediami.

 • Re: "M jak miłość": Marta o krok od zdrady!

  A wysłaliby wreszcie tego "paszteta" do syna na kilka lat!!! Byłby czas schudnąć i nabrać ogłady a nie pokazywać sztuczną miłość przystojnego faceta do "wąskiej" . Chociaż może to ja się mylę bo mam znajomych którzy gustują w kobietach niezwykle "szerokich". Ale to chyba nie standard........Mam nadzeję.

 • Re: "Na dobre i na złe": Szczęście i rozpacz Hany

  Dokładnie. Koniec końców ojcem może być Piotr. A bo widzisz mają w tym interes. To proste. Ciągną kilka srok za ogon, bo chcą zatrzymać fana każdej z par przy ekranie.. Perfidne fałszystwo. Budują atmosferę, a potem grają ludziom na nosach i pewnie jeszcze mają z tego ubaw. A mnie osobiście naprawdę trudno nabrać dystansu, gdy chodzi o mój ulubiony wątek.. :/

 • Re:

  Jest sucha, trochę za sucha i rzeczywiście dopóki jest młoda jest ładniutka i ma ładne rysy twarzy, ale gdy się zestarzeje będzie wyglądać fatalnie. Musi nabrać troszkę ciałka i zaokrąglić się aby skóra miała na czym wisieć za kilka lat. Chyba że chce grywać w półmrocznych scenach na deskach zapomnianych teatrów. pozdrawiam