• Informacje na temat:

  nachalna promocja

Artykuły na temat: nachalna promocja
 • ...serię schematycznych i pozbawionych sensu rytuałów, rodzaj sekciarskich praktyk, wyobcowanych nawet w tej 'prawdziwej' Polsce - rasistowskiej, żądnej zysku" - czytamy. Gędłek uważa, że nachalna promocja filmu to próba "zepchnięcia przez Niemców odpowiedzialności za ofiary wojny na bliżej nieokreślonej narodowości nazistów", a Oscar jest zwieńczeniem spychania historii do ciemnego kąta, gdzieś...

 • "Obce ciało" Zanussiego z 12 nominacjami do Węży

  Akademia Węży ogłosiła nominacje do 4. edycji swoich nagród przyznawanych corocznie złym polskim filmom oraz ich twórcom. Nominacje zdominowało "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego.

 • "Druga szansa": Kożuchowska godna oklasków

  ...i muzykę. Choć niektórych irytuje już dość nachalna promocja piosenki "Kaktus" zespołu Bovska, inni pod każdym z trailerów zadają pytanie: "Kto to śpiewa?!". Minusy serialu? Można przyczepić się...

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • Niewygodne słowo: product placement

  4 marca 2011 roku Sejm przyjął nowelizację ustawy o RTV. Zapis dotyczy głównie legalizacji product placement - czegoś, na co polski odbiorca przekazów medialnych jest od dawien dawna skazany. Szczególnie oglądając rodzime seriale.

 • "Hiszpanka" to "Gwiezdne wojny 1918 roku"

  Nowy film Łukasza Barczyka "Hiszpanka", który na ekrany kin trafi 23 stycznia, ma nowy, mocny zwiastun. Krytycy, którzy widzieli film są zachwyceni. Oczarowuje rozmach produkcji oraz odważne podejście do historii.

 • Beyonce "Beyonce". Kobiece zdanie (recenzja)

  Nowy album Beyonce ukazał się bez żadnych zapowiedzi i wcześniejszej promocji. Miało to podkreślić fakt, że autorka oprócz komercyjnych ma też inne ambicje. Cytat "Dusza nie jest na sprzedaż/ Pewnie na tym nie zarobię, cóż..." wiele mówi o "Beyonce".

 • Teledysk "Świętokrzyskie style" podbija internet

  Blisko milion osób obejrzało w internecie "Świętokrzyskie Style", parodię światowego przeboju koreańskiego artysty PSY. Piosenkę promującą walory turystyczne regionu świętokrzyskiego przygotował Kabaret Skeczów Męczących.

 • Recenzja Margaret "Add the Blonde": Uwaga, nadymam balona!

  Debiut Margaret to dowód na to, że w Polsce chce się ganiać zachodnie mody, tylko zupełnie nie te, co trzeba. I że nadchodzi apokalipsa, i takie tam...

 • Około ośmiu tysięcy fanów słuchało w nocy z niedzieli na poniedziałek (22/23 lipca) koncertu brytyjskiego zespołu Archive, który wystąpił jako przedostatnia kapela tegorocznego Festiwal Jarocin 2007.

Wideo na temat: nachalna promocja
Dyskusje na temat: nachalna promocja
 • Re: "Na Wspólnej": Kamil tańczy gorącą salsę w objęciach... Karola!

  wszędzie nachalna promocja deviacji, obrzydliwe

 • Re: "Na dobre i na złe": Wiki będzie w ciąży?

  Trzeci raz opublikowali ten sam artykuł w dziale wywiady. Tym razem pod tytułem "Katarzyna Dąbrowska: Ciąża? Widocznie ktoś nieuważnie ogląda serial"...ta nachalna promocja aktorki zaczyna przypominać równie nachalną promocję jej koleżanki z planu M.Bryły....

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Śmierć Paszy

  Nachalna PROMOCJA islamskiego syfu - nie oglądam. Przestaje również czytać interie - brzydzę się wami bauer!

 • Re: "Przyjaciółki": Joanna Liszowska świętuje 40. urodziny

  mam nadzieję, że nie powtórzy się nachalna promocja Liszowskiej sprzed lat, od niej chyba się to zaczęło, potem byli Szostak, Petru, Lewandowscy - do obrzydzenia, dobrze że Kubica nie daje się w to wpuścić - czym mniej pokręcony umysł, tym większa odporność na showbiznesową machinę zagłady

 • Re: TVN inwestuje w produkcje seriali

  Magda G jest przedstawiana jako "kreatorka smaku", "królowa polskiej kuchni" itd... A prawda jest taka, że gdyby nie TVN i ich nachalna promocja to pies z kulawą nogą by o tej pani nie słyszał. Taka z niej królowa jak ze mnie chiński cesarz.

 • Re: "Grzech Fatmagül": Szalikowiec z dyplomem

  Nachalna promocja i usilne przypominanie o serialu. Tak to widze z perspektywy internauty. Jak zwykle w Interii, kto placi ten wymaga. A serial? Mam go gdzies. Nie ogladam, nie ogladalem i nie obejrze. Nie jestem fanem muzlumanskiej Turcji.

 • Re: Turecka ofensywa w TV!

  Ciężko ludziom dogodzić. Jak „Ojciec Mateusz” to krzyk, że nachalna promocja katolicyzmu, „czarnych”, „sukienkowych”, „klechów” (że wymienię tylko co mniej dosadne określenia), a jak „Wspaniałe stulecie”, to promocja islamu, pochwała haremów, gloryfikacja „barbarzyńskiego” Sulejmana (bo oczywiście katoliccy królowie europejscy byli kryształowo uczciwi i nigdy, ale to nigdy nie splamili się żadnym

 • Re: Zżarła ją trema!

  Może wreszcie skończy się ta nachalna promocja pani Moro!~

 • Re: Premiera serialu "Reguły gry"

  taka nachalna promocja może świadczć o jednym - kolejna kicha wyprodukowana przez tvn

 • Re: Rozbierane sceny Anny Muchy

  Mucha przecież nic innego nie potrafi ,tylko się rozbierać ,serial był sympatyczny ,ale przez tego owada już nie oglądam ,wszędzie jest taka sama i jedno robi !!!!!!!!!!!!!!!! nachalna promocja tupetu i beszczelności , bo urody i talentu brak ,tylko golizna !!!!!!!!!