• Informacje na temat:

  naczelny serwisu

Artykuły na temat: naczelny serwisu
 • Renata Kaczoruk (29 l.) ma charakterek, co udowodniła w programie "Azja Express". Ukochana Wojewódzkiego (53 l.) potrafi być bezczelna również podczas wywiadów. Przekonał się o tym niedawno redaktor naczelny jednego z portali internetowych.

 • Jerzy Urban w Polsat News w stroju biskupa i papierosem

  Gościem ostatniego odcinka programu Polsat News "Skandaliści"(emisja w sobotę, 7 marca) był Jerzy Urban. Redaktor naczelny tygodnika "Nie" pojawił się przed kamerami w stroju biskupa, zapalił też na wizji papierosa.

 • Tomasz Lis stracił pracę

  ...medialne, a mianowicie tworzenie serwisu internetowego, który sam zainteresowany określa mianem "polskiego 'Huffington Post'", czyli odpowiednika amerykańskiej witryny newsowej i bloga politycznego. Nowym naczelnym ma zostać Michał Kobosko.

 • Solar "Następcy proletariackich chuliganów": Wszystkiemu winny jest Sylwester Latkowski

  Do sieci trafił nowy utwór Solara, w którym ostro rozlicza się z filmem "Blokersi".

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi na luty

  ...is a Bonus Book". To koreański serial dramatyczny, którego bohaterem jest pisarz oraz najmłodszy redaktor naczelny jednego z wydawnictw. Niespodziewanie bohater poznaje copywriterkę, a jego życie się(...), Rebellion 22 lutego do serwisu trafi drugi sezon "Suburry". Ci sami gangsterzy. Nowe sojusze. Kolejka do władzy jest długa. Kto zawładnie Rzymem? W rolach głównych występują Alessandro Borghi...

 • Polsat zdejmuje z emisji program "Skandaliści"

  Sobotni odcinek programu Polsat News "Skandaliści", w którym gościem był Jerzy Urban, był ostatnim w krótkiej historii kontrowersyjnego show. Polsat zdecydował we wtorek o zdjęciu "Skandalistów" z anteny, zawiesił również dyrektora Polsat News.

 • Sylwester Latkowski planuje nakręcić dokument o Kamilu Durczoku!

  W rozmowie z serwisem Weszlo. com reżyser i były redaktor naczelny tygodnika "Wprost" zapowiedział, że "być może za kilka tygodni odbędą się pierwsze zdjęcia pełnometrażowego filmu dokumentalnego o głośnej sprawie Durczoka". Latkowski tłumaczy, że zdecydował się wrócić do sprawy i nakręcić dokument, gdyż Kamil Durczok nadal nie przeprosił swoich ofiar. "Koniec zabawy w udawanie, że wyrokami...

 • Śmierć szefa serwisu hiphop.buja.pl

  W nocy z 6 na 7 listopada około godziny 1.30 w Rumii przed swoim pubem "Alibi" został zamordowany redaktor naczelny serwisu hiphop.buja.pl, Darek "DeeKay" Kirszling. Nieznani sprawcy skatowali go do nieprzytomności, a następnie wrzucili go do rzeki.

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #97

  ...listopada]: Znamy datę premiery serialu "Ty" - 26 grudnia 2019 roku. Aktualizacja #94 [5 listopada]: Do serwisu wpadł dzisiaj drugi sezon "The End of the F***ing World" . Aktualizacja #93 [31(...)" (drugi sezon). Aktualizacja #79 [18 września]: Serial "Daybreak" zadebiutuje na Netflix 24 października; drugi sezon "Rzymskich dziewczyn" trafi do serwisu 18 października; "The End of the...

 • Olivier Janiak naczelnym

  Olivier Janiak, który prowadzi w stacji TVN program "Co za dzień", został redaktorem naczelnym kwartalnika dla mężczyzn "Male Man".