• Informacje na temat:

  naczelnym miesięcznika

Artykuły na temat: naczelnym miesięcznika
 • Tomasz Lis naczelnym "Wprost"

  Tomasz Lis został nowym redaktorem naczelnym tygodnika "Wprost". Do zespołu redakcji dołączyli również Tomasz Plata, Łukasz Ramlau i Aleksandra Karasińska.

 • "Czas na muzykę": Jak powstają przeboje

  Małgorzata Kościelniak i Mirek Gil zdradzają, jak napisać dobrą piosenkę i jakich błędów przy tym unikać.

 • Agata Młynarska odeszła z pracy! Przez tekst o "500+"!

  Agata Młynarska zrezygnowała funkcji redaktor naczelnej miesięcznika "Skarb"!

 • Prokop naczelnym "Filmu"

  Marcin Prokop, jeden z jurorów trzeciej edycji "Idola", zostanie redaktorem naczelnym miesięcznika "Film". Nowe obowiązki Prokop ma przejąć na początku kwietnia.

 • Kammel wygryzł Saletę

  Tomasz Kammel (36 l.) wreszcie znalazł sobie pracę! Jak donosi "Super Express", prezenter będzie teraz redaktorem naczelnym miesięcznika "Gentleman", którego szefem był do tej pory Przemysław Saleta (39 l.).

 • Raczek redaktorem naczelnym "Filmu"

  Tomasz Raczek został redaktorem naczelnym miesięcznika "Film". Zarządzanie tytułem przejęła należąca do Platformy Mediowej Point Group spółka Film Point Group.

 • Klan

  Beata nie jest zadowolona, że Piotr bez porozumienia ustalił z Jasiem wyjazd do Szkocji. Redaktor naczelna "Miesięcznika Rodzinnego" zaprasza Agnieszkę...

 • Naczelny "Filmu" zwolniony

  Marcin Prokop przestał być redaktorem naczelnym miesięcznika "Film". Na tym stanowisku zastąpił go Jacek Rakowiecki.

 • Werner o Wojciechowskiej: Jest wzorem

  Łzy wzruszenia i niezwykły podziw rysował się na twarzach zgromadzonych w warszawskim Polonia Palace, kiedy tytuł Kobiety Roku miesięcznika "Twój Styl" odbierała Martyna Wojciechowska . Laureatkę nieustannie wspierała jej serdeczna przyjaciółka Anita Werner .

 • Naczelny "Filmu" w INTERIA.PL

  W środę, 15 września, w portalu INTERIA.PL odbył się czat z Marcinem Prokopem, redaktorem naczelnym miesięcznika "Film". Były juror programu "Idol" opowiedział m.in. o tym, jakie kino lubi najbardziej, kto według niego ma szansę na główną nagrodę na festiwalu w Gdyni oraz dlaczego Kuba Wojewódzki byłby ciekawym bohaterem filmowym.

Wideo na temat: naczelnym miesięcznika
 • Zamachowska nie pozostawia złudzeń! To nie koniec!

  Monika Zamachowska (46 l.)przyznała, że trzykrotnie usuwano ją z telewizji. W takich momentach dziennikarka sprawdzała się w pokrewnych mediach - radiu oraz prasie. Przypomniała, że przed laty piastowała stanowisko redaktor naczelnej miesięcznika "Zwierciadło". Czy wyobraża sobie życie poza mediami? - Pracuję 22 lata w telewizji i nie widzę powodu, dla którego ta przygoda miałaby być zakończona

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Miłość po francusku

  Alice Lantins ma 38 lat. Jest piękna, ambitna i całkowicie oddana swej pracy - do tego stopnia, że życie prywatne dla niej nie istnieje. Ma w ręku wszystkie atuty, by zostać nową redaktor naczelną magazynu "Rebelle". Wszystkie, poza jednym... Alice jest kobietą, która nigdy nie wykracza poza utarte schematy. Dopiero gdy w jej życiu pojawi się 20-letni, czarujący Balthazar, koledzy i znajomi spojrzą nagle na nią innym okiem. Alice spostrzeże, że los dał jej do rąk klucz do przyszłej kariery....