• Informacje na temat:

  naczelnym miesięcznika

Artykuły na temat: naczelnym miesięcznika
 • Tomasz Lis naczelnym "Wprost"

  Tomasz Lis został nowym redaktorem naczelnym tygodnika "Wprost". Do zespołu redakcji dołączyli również Tomasz Plata, Łukasz Ramlau i Aleksandra Karasińska.

 • "Czas na muzykę": Jak powstają przeboje

  Małgorzata Kościelniak i Mirek Gil zdradzają, jak napisać dobrą piosenkę i jakich błędów przy tym unikać.

 • Agata Młynarska odeszła z pracy! Przez tekst o "500+"!

  Agata Młynarska zrezygnowała funkcji redaktor naczelnej miesięcznika "Skarb"!

 • Prokop naczelnym "Filmu"

  Marcin Prokop, jeden z jurorów trzeciej edycji "Idola", zostanie redaktorem naczelnym miesięcznika "Film". Nowe obowiązki Prokop ma przejąć na początku kwietnia.

 • Kammel wygryzł Saletę

  Tomasz Kammel (36 l.) wreszcie znalazł sobie pracę! Jak donosi "Super Express", prezenter będzie teraz redaktorem naczelnym miesięcznika "Gentleman", którego szefem był do tej pory Przemysław Saleta (39 l.).

 • Raczek redaktorem naczelnym "Filmu"

  Tomasz Raczek został redaktorem naczelnym miesięcznika "Film". Zarządzanie tytułem przejęła należąca do Platformy Mediowej Point Group spółka Film Point Group.

 • Klan

  Beata nie jest zadowolona, że Piotr bez porozumienia ustalił z Jasiem wyjazd do Szkocji. Redaktor naczelna "Miesięcznika Rodzinnego" zaprasza Agnieszkę...

 • Naczelny "Filmu" zwolniony

  Marcin Prokop przestał być redaktorem naczelnym miesięcznika "Film". Na tym stanowisku zastąpił go Jacek Rakowiecki.

 • Werner o Wojciechowskiej: Jest wzorem

  Łzy wzruszenia i niezwykły podziw rysował się na twarzach zgromadzonych w warszawskim Polonia Palace, kiedy tytuł Kobiety Roku miesięcznika "Twój Styl" odbierała Martyna Wojciechowska . Laureatkę nieustannie wspierała jej serdeczna przyjaciółka Anita Werner .

 • Naczelny "Filmu" w INTERIA.PL

  W środę, 15 września, w portalu INTERIA.PL odbył się czat z Marcinem Prokopem, redaktorem naczelnym miesięcznika "Film". Były juror programu "Idol" opowiedział m.in. o tym, jakie kino lubi najbardziej, kto według niego ma szansę na główną nagrodę na festiwalu w Gdyni oraz dlaczego Kuba Wojewódzki byłby ciekawym bohaterem filmowym.

Wideo na temat: naczelnym miesięcznika
 • Zamachowska nie pozostawia złudzeń! To nie koniec!

  Monika Zamachowska (46 l.)przyznała, że trzykrotnie usuwano ją z telewizji. W takich momentach dziennikarka sprawdzała się w pokrewnych mediach - radiu oraz prasie. Przypomniała, że przed laty piastowała stanowisko redaktor naczelnej miesięcznika "Zwierciadło". Czy wyobraża sobie życie poza mediami? - Pracuję 22 lata w telewizji i nie widzę powodu, dla którego ta przygoda miałaby być zakończona

 • Polański. Ścigany i pożądany

  Dokument "Polański. Ścigany i pożądany" próbuje odpowiedzieć na pytanie co tak naprawdę wydarzyło się w 1977 roku i dlaczego Roman Polański, oskarżony o gwałt na 13-latce, uciekł przed amerykańskim wymiarem sprawiedliwości. Półtoragodzinny film dokumentalny "Polański. Ścigany i pożądany" powstawał pięć lat. W tym czasie reżyserka, Marina Zenovich, zdołała dotrzeć do najważniejszych osób związanych z głośnym procesem, w tym do samej ofiary Samanthy Gailey. Wywiady, które znalazły się w...

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...