• Informacje na temat:

  nadać ciemny

Artykuły na temat: nadać ciemny
 • Ciemne strony życia Lewandowskich. Wcale nie jest tak kolorowo

  Wielkim sukcesom, jakie odnoszą, towarzyszy ogromny stres. Anna Lewandowska (29 l.) musiała ostatnio stawiać czoło bezlitosnej krytyce. A spokojny zwykle Robert Lewandowski (29 l.) przeżył ostrą scysję na boisku. Życie Lewandowskich nie ma samych jasnych stron, jakby mogło się niektórym wydawać.

 • The Clash: Ślimak nazwany na cześć Joe Strummera

  Świat nauki bywa zabawny, a uczeni często nie kryją swojej miłości do muzyki. Ta szczególna chemia między muzyką, a nauką objawiła się w momencie szukania odpowiedniej nazwy dla nowo odkrytego gatunku ślimaka.

 • "Na dobre i na złe": Falkowicz na "bombie zegarowej"

  Nad ślubem Kasi i Falkowicza zbierają się ciemne chmury… Czy narzeczeni złożą w końcu małżeńską przysięgę?

 • "M jak miłość": Ktoś chce ją zniszczyć

  W niezłych tarapatach znajdzie się grana przez Dominikę Ostałowską w "M jak miłość" Marta. Internet będzie huczał od nieprawdziwych informacji na jej temat. Pani adwokat zacznie podejrzewać, że ktoś celowo próbuje zniszczyć jej karierę.

 • "Na Wspólnej": Danka w opałach

  Nad głową Danki znowu zbiorą się ciemne chmury. Ale ona nie zamierza się poddawać. Tymczasem urocza specjalistka od PR-u zagnie parol na senatora, a Tadeusiak przeżyje chwile grozy.

 • Anna Przybylska od lat zachwyca

  Anna Przybylska od lat zachwyca widzów na dużym i małym ekranie. Nie widujemy jej jednak ostatnio zbyt często. - Swojego dorobku staram się nie rozmieniać bywając na salonach i robiąc rzeczy w mojej opinii mniej ważne - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • "Na dobre i na złe": Uśmiech, nadzieja i ciąża!

  W ostatnich tygodniach nad Leśną Górą zebrały się ciemne chmury... Czy teraz problemy znikną, a Zuza i Adam mogą liczyć na happy end?

 • Anna Przybylska nie żyje!

  Anna Przybylska nie żyje. Znana aktorka filmowa zmarła w niedzielę, 5 października, po ciężkiej chorobie. Miała niespełna 36 lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki.

 • Wanda Kwietniewska: Nie chciałam ulec szantażowi

  Wanda Kwietniewska (61 l.) opowiedziała o jasnych i ciemnych stronach życia artysty w PRL-u. Jak mówi, polityka mocno wkraczała w jej życie - władza dała jasno do zrozumienia, że albo będzie z nią współpracować, albo zniknie ze sceny. Jeden incydent szczególnie utkwił jej w pamięci.

 • "Polskie gówno": To dzieje się naprawdę

  Już wkrótce widzowie zasiądą wraz z zespołem Tranzystory we wnętrzu starego busa, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wygląda życie rockmana. Wszystko za sprawą filmu "Polskie gówno" w reżyserii Grzegorza Jankowskiego, który wchodzi do kin 6 lutego.

Zdjęcia na temat: nadać ciemny
Wideo na temat: nadać ciemny
 • Odchudzony Adam Hofman ociepla wizerunek w śniadaniówce. Nie ma wstydu?

  Adam Hofman (35 l.), były poseł PiS, opowiedział w "Dzień Dobry TVN" o zmianach w swoim życiu po odejściu z polityki. Bohater tzw. "afery madryckiej" podkreślił, że jest przykładem "dobrej zmiany" i metamorfoza, którą przeszedł, nadała właściwy kierunek jego życiu. - W pewnym momencie zacząłem czerpać przyjemność z tego, że jestem najgorszym wśród złych. Byłem szefem ciemnej strony mocy - opowiadał. Dziś, jak stwierdził, jest już zupełnie innym człowiekiem. - Przeżyłem dużo w swoim...

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

 • Kinga Rusin oburzona: Dlaczego traktuje się nas jak niedorozwiniętych!

  Kinga Rusin od lat prowadzi niezwykle ekologiczny tryb życia. Celebrytka uważa, że niedawna reforma, która zmusza Polaków do segregowania śmieci, jest nadal niewystarczająca. Kinga przekonuje, że podział śmieci jest zbyt ogólny. Apeluje, aby rząd nie traktował nas jak niedorozwiniętych i dał możliwość segregacji "osobno kartonów, osobno gazet, osobno magazynów, bo te są laminowane, osobno śmieci organicznych, osobno ciemnego i białego szkła". Na szczęście u siebie we wspólnocie zarządziła...

 • Grawitacja

  Szczątki satelity uderzają w stację kosmiczną na orbicie ziemskiej niszcząc i zabijając niemalże wszystkich poza parą astronautów, którzy walczą o przetrwanie i powrót do domu. Sandra Bullock gra dr Ryan Stone, błyskotliwą inżynier medyczną, która wyrusza w swoją pierwszą podróż kosmiczną wraz z astronautą-weteranem Mattem Kowalskym (Clooney). Na tej pozornie rutynowej wyprawie zdarza się wypadek. Prom kosmiczny ulega zniszczeniu, a Stone i Kowalsky zostają zupełnie sami - przywiązani do...