• Informacje na temat:

  nadaj tytuł

Artykuły na temat: nadaj tytuł
 • Znamy tytuł pierwszego polskiego serialu Netflixa

  Tytuł ośmioodcinkowej serii to "1983". Za kamerą staną Agnieszka Holland, Kasia Adamiak, Olga Chajdas, Agnieszka Smoczyńska.

 • Recenzja Tune "Identity": Nadal intrygują

  Ani sukces w "Must Be The Music", ani zamieszanie wokół prywatnych spraw wokalisty Kuby Krupskiego (media szeroko komentowały jego związek z byłą żoną Macieja Stuhra) na formę Tune nie wpłynęły. Zespół zachował alternatywny charakter i nagrał atrakcyjny album.

 • "Kochane kłopoty": Znamy tytuł kontynuacji!

  Tytuł kontynuacji serialu o perypetiach Lorelai i Rory to "Gilmore Girls: A Year in the Life". Nowe odcinki zadebiutują na platformie Netflix jesienią 2016 roku.

 • "La strada" nadal urzeka

  "La strada" - nieśmiertelne dzieło Federico Felliniego - ponownie na ekranach polskich kin!

 • "Maria z przedmieścia": Serial nadal wzbudza emocje

  Na pomysł nakręcenia remake’u swojego telenowelowego hitu lat 80. "Los Ricos También Lloran" wpadł w 1995 r. Valentín Pimstein, producent i ojciec chrzestny ekranowej kariery Thalíi. - Chciałem zamknąć pierwszą w historii telenowelową trylogię Maríi (wcześniejsze: "María Mercedes" i "MariMar") mocnym tytułem. Pomyślałem, że ta historia jest idealna - wyznał po latach król telenowel, dla którego...

 • Daniel Olbrychski będzie honorowym obywatelem Opola

  Opolska rada miasta - choć nie bez głosu sprzeciwu - przyjęła w czwartek uchwałę ws. nadania tytułu honorowego obywatela Opola aktorowi Danielowi Olbrychskiemu. Wnioskował o to prezydent miasta. Wręczenie tego tytułu odbędzie się prawdopodobnie jesienią.

 • Tom Jones nadal nie chce widzieć syna!

  Choć słynny piosenkarz Tom Jones w 2006 r. został uhonorowany przez królową Elżbietę II tytułem szlacheckim, to, bynajmniej, wzorem cnót nie jest. A wręcz można powiedzieć, że jest zaprzeczeniem człowieka honoru. O co chodzi? W 1987 r. Jones poznał modelkę Katherine Berkery. Romans 47-letniego wówczas Jonesa z młodszą od niego o 23 lata Berkery miał trwać trzy dni. Wystarczyło, by na świecie...

 • Wystawa malarstwa Jerzego Skolimowskiego w Łodzi

  Wystawę malarstwa reżysera, scenarzysty i aktora Jerzego Skolimowskiego zaprezentuje w przyszłym tygodniu Miejska Galeria Sztuki w˙Łodzi. Ekspozycja towarzyszyć ma nadaniu artyście tytułu doktora honoris causa łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych im.˙Wł.˙Strzemińskiego.

 • Meghan Markle dostanie swój książęcy tytuł po ślubie z księciem Harrym!

  ...ślubie nada Meghan tytuł księżnej Sussex. Zanim to jednak nastąpi, ta musi przyjąć brytyjskie obywatelstwo i zrezygnować z pracy. Małżonkowie zamieszkają w Pałacu Kensington w Londynie, a ich sąsiadami...

 • Martin Gore "MG": Lider Depeche Mode solo

  "MG" to tytuł solowego projektu kompozytora oraz założyciela grupy Depeche Mode. Album Martina Gore'a trafi na półki sklepowe 27 kwietnia.

Wideo na temat: nadaj tytuł
 • Naga Doda na koniu w nowym klipie! Będzie hit?

  Doda nie poddaje się i nadal usilnie próbuje wrócić na szczyt. Czy nowy singiel o dziwnym tytule "Riotka" jej w tym pomoże? Jak Wam się podoba?

 • Monika Zamachowska apeluje do prezydenta! Chodzi o Zbyszka!

  Monika Zamachowska ujawniła w rozmowie z Wideoportalem, że wspiera swojego męża Zbigniewa Zamachowskiego w staraniach o tytuł profesorski. "Jest profesorem, w sensie wykładowcą, w Akademii Teatralnej od 20 lat. Ja czekam na profesurę. Chciałabym, żeby mój mąż został prawdziwym, z nadania prezydenta Rzeczpospolitej, profesorem. Myślę, że mu się to należy" - oznajmiła dziennikarka. "Mój mąż ma