• Informacje na temat:

  nadają dziecku

Artykuły na temat: nadają dziecku
 • "M jak miłość": Katarzyna Cichopek chce mieć więcej czasu dla dzieci

  Katarzyna Cichopek wyznała niedawno w wywiadzie, że uwielbia być mamą. - Dzieci nadają sens mojemu życiu. Ustanowiły w nim nową hierarchię wartości, miłości i poświęcenia. Kocham je nad życie! - powiedziała w rozmowie z Interią, dodając, że według niej nie jest sztuką urodzić dzieci, ale wychować je, wykształcić i zapewnić im dobre życie. Aktorka, która od 18 lat wciela się w Kingę Zduńską...

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • "Na dobre i na złe": Stracą dziecko?

  ...odnaleźć Franię całą i zdrową. Jednak po tym wydarzeniu rodzicami dziewczynki zainteresuje się opieka społeczna. Urzędnicy postanowią sprawdzić, czy młodzi lekarze nadają się do sprawowania opieki nad...

 • Agnieszka Szulim: Kuba Wojewódzki widział moje nagie zdjęcia

  W ostatnim odcinku programu "Kuba Wojewódzki" Agnieszka Szulim powiedziała, że znany showman widział kiedyś jej nagie zdjęcia. Nie wyjaśniła jednak okoliczności tego zdarzenia. Teraz przyznaje, że były one zupełnie niewinne.

 • Christina Aguilera nazwała dziecko "Letni Deszcz"!

  Zagraniczne gwiazdy lubią się wyróżniać. Najwyraźniej chcą, by wyróżniały się także ich dzieci. Chyba tylko tak można wytłumaczyć fakt, że nadają im dość dziwne imiona. Za przykład mogą posłużyć np. Gwyneth Patrow, której córka nosi imię Apple (Jabłko), czy Kim Kardashian i Kanye West, którzy nazwali swoją pociechę North (Północ). Do tego grona dołączyła także Christina Aguilera. Gwiazda...

 • Katarzyna Bujakiewicz broni "Małych gigantów"

  Jurorka programu "Mali giganci" Katarzyna Bujakiewicz podpowiada, co zrobić, by rozwinąć pasję u malucha i jak go jednocześnie nie skrzywdzić. Wyjaśnia też, dlaczego tęskni za pracą na planie serialu i z jakiego powodu nie wróci do "Na dobre i na złe".

 • Tomasz Karolak zrobi niemal wszystko, by ocalić swój teatr! Dla siebie i swoich dzieci!

  Założenie rodziny nigdy nie było celem w jego życiu.  Jednak gdy Tomasz Karolak został ojcem Leny (8 l.) i Leona (2,5 l.), zmienił podejście do wielu spraw.  Poczuł, że dzieci nadają jego życiu właściwy sens.    - Rodzina może być wszechświatem, który jest fascynujący każdego dnia dla mnie, człowieka, który wiecznie podróżował i grał. To jest niewiarygodne odkrycie - wyznał niedawno publicznie...

 • Dwie premiery Teatru Telewizji w marcu w TVP1

  "Amazonia" w reżyserii Bodo Koxa - brawurowa komedia Michała Walczaka rozgrywająca się w środowisku artystów teatralnych i telewizyjnych oraz "Zabójcza pewność" w reżyserii Mariusza Malca - psychologiczny thriller współczesnego angielskiego dramatopisarza Marcusa Lloyda z Magdaleną Cielecką i Grzegorzem Małeckim w rolach głównych - to dwie premierowe propozycje Teatru Telewizji TVP1 na najbliższe poniedziałkowe wieczory.

 • Edyta Górniak i Viola Kołakowska: Nowa przyjaźń w show-biznesie?

  Edyta Górniak (46 l.) i Viola Kołakowska (41 l.) przyjaciółkami? Okazało się, że nadają na tych samych falach...

 • Startuje 30. Warszawski Festiwal Filmowy

  Ok. 200 twórców kina i aktorów z ponad 50 krajów weźmie udział w 30. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Impreza rozpocznie się w piątek, 10 października, i potrwa 10 dni. Polskę reprezentować będą, pokazując swoje nowe filmy, m.in. Krzysztof Zanussi i Jan Jakub Kolski.

Dyskusje na temat: nadają dziecku
 • Re: Pierwsza miłość

  Powinno być tak że ją porwali a po roku tzn. po 50 odcinkach wróciła ale za duży okup -(i ten jej mąż żeby dostał zawału i był w śpiączce )bo pomyślcie o dziecku bez matki!!! Ci faceci się nie nadają do tego by opiekować się małą. Dziecko potrzebuje matki-jak nie macie dzieci to nie wiecie jak to jest??Dla mnie to bez sensu że już nie wróci Teresa .