• Informacje na temat:

  nadawania serialu

Artykuły na temat: nadawania serialu
 • "Za marzenia": Oglądalność serialu spada z odcinka na odcinek!

  ..., a trzeci - 1,55 mln - donosi portal Wirtualnemedia.pl. W czasie nadawania serialu Dwójka zajmuje pierwsze miejsce w rynku telewizyjnym, wyprzedzając Polsat, emitując wtedy filmy fabularne, TVN ("Druga(...)"Za marzenia" to nowy serial TVP2, emitowany w poniedziałki o 21.35, począwszy od 26 lutego. Choć średnia widownia trzech pierwszych odcinków serialu wyniosła 2,29 mln osób, od serialu, z odcinka...

 • Premiera trzeciego sezonu serialu "Hannibal" jednocześnie w USA i w Polsce

  Pierwszy odcinek trzeciego sezonu serialu "Hannibal" zostanie udostępniony bezpłatnie w aplikacji AXN Player na stronie internetowej stacji. Polscy widzowie zobaczą premierowy odcinek nowego sezonu w wersji z polskimi napisami już 5 czerwca o godz. 7 rano, równolegle z premierą na zachodnim wybrzeżu USA. Premiera telewizyjna odbędzie się już w piątek 5 czerwca o godz. 23 na kanale AXN.

 • "Na Wspólnej": Do filmu się nie nadaję

  W październiku skończy 82 lata, a mimo to nadal chętnie pracuje. Ostatnio możemy oglądać go w serialu "Na Wspólnej", w roli Stanisława Niemirowicza, pensjonariusza domu opieki, którym opiekuje się(...) wieczorową porą", "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz" czy "Misiu". Zgodził się także wcielić w postać Zenobiusza Furmana w kultowym serialu "Alternatywy 4". Rola "marcowego" docenta przyniosła mu popularność...

 • "Gra o tron": Alfie Allen, czyli Theon Greyjoy, o 5. sezonie kultowego serialu

  - Jestem fanem serialu i oglądam każdy odcinek - mówi Alfie Allen, który w kultowej produkcji "Gra o tron" wciela się w Theona Greyjoy'a. Pierwszy odcinek piątego sezonu widzowie będą mogli obejrzeć w nocy z 12 na 13 kwietnia o godz. 3:00 nad ranem, w HBO.

 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka odchodzi z serialu

  Marta Wierzbicka, znana widzom jako Ola Zimińska z serialu "Na Wspólnej", właśnie zapowiedziała, że rezygnuje z dalszego udziału w telenoweli!

 • Powrót serialu "Z archiwum X"! Będzie 6 nowych odcinków

  Stacja Fox zrealizuje nową serię "Z archiwum X". Scenariusz do najnowszej produkcji napisze Chris Carter - twórca poprzednich odcinków cyklu. Do ról niezastąpionych agentów FBI powrócą David Duchovny i Gillian Anderson.

 • Barbara Kurdej-Szatan jeszcze wiele musi się nauczyć. Nie nadaje się do pracy w TVP?

  ....  - Basia głównie się śmiała, przez co nie panowała nad żywiołową publicznością - dodał informator. Kandydaturę aktorki poparł jednak Tadeusz Lampka, producent serialu "M jak miłość", w którym gra...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Wielki powrót Kai Paschalskiej?

  "Super Express" publikuje kolejny przeciek z planu trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jedną z głównych gwiazd ma być Kaja Paschalska, długoletnia odtwórczyni Oli Lubicz z serialu "Klan".

 • Dlaczego zrezygnowano z serialu Galeria?

  ...miejsce w pasmie nadawania produkcji.

 • Koniec "Na krawędzi", będzie książka

  Telewizja Polsat podjęła decyzję o niekontynuowaniu serialu "Na krawędzi", jednak doceniając walory artystyczne produkcji, stacja zdecydowała o zgłoszeniu produkcji na międzynarodowe festiwale, mając nadzieję, że dzięki temu serial rozpocznie swoje drugie życie. Polsat prowadzi też rozmowy z jednym z wydawnictw o wydaniu wkrótce obu sezonów "Na krawędzi" w formie książkowej.

Zdjęcia na temat: nadawania serialu
Wideo na temat: nadawania serialu
 • "Tajemnica Sagali": Co się stało z głównym bohaterem serialu?

  "Samo branie udziału w tym serialu było dużo przygodą. Z perspektywy czasu fajnie to oceniam, super doświadczenie. Owszem, myślałem, żeby pójść dalej, ale jeśli chodzi o wykształcenie aktorskie to(...) Zawilski. Co działo się z dziecięcym aktorem po zakończeniu serialu? Sprawdźcie!

 • SpongeBob: Na suchym lądzie

  Przygody uwielbianego przez dzieci Spongeboba znanego z kultowego, animowanego serialu.

 • "Singielka": Filip Bobek zdradza, czy lubi grać amantów

  Filip Bobek opowiedział o charakterystyce bohatera, w którego wciela się w serialu "Singielka". - Granie Mikołaja sprawia mi olbrzymią frajdę, dlatego, że jest to amant. Ma też dużo niefajnych cech. Myślę, że to nadaje mu ciekawy koloryt - przyznał aktor. Źródło: X-News/TVN

 • SpongeBob: Na suchym lądzie

  Przygody uwielbianego przez dzieci Spongeboba znanego z kultowego, animowanego serialu.

Dyskusje na temat: nadawania serialu