• Informacje na temat:

  nadchodząca jesień

Artykuły na temat: nadchodząca jesień
 • "M jak miłość": Jesień pełna seriali

  Już w najbliższy poniedziałek - 22 sierpnia - rozpocznie się serialowa jesień w TVP. Tego dnia Dwójka wyemituje premierowe odcinki "Barw szczęścia" i "Na sygnale", inaugurując tym samym nowy sezon na telewizyjne hity. Sprawdź, kiedy zobaczysz pierwsze odcinki kolejnych serii swych ulubionych seriali...

 • Jesień w TVP bez nowych filmów?

  Wiele wskazuje na to, że nadchodząca jesień w Telewizji Polskiej nie będzie przebojowa. Na Woronicza rozpoczęło się wielkie oszczędzanie, co odbije się na jesiennej ramówce. Ręce może zacierać konkurencja.

 • Seriale Dwójki - serialowy rozkład jazdy na jesień

  Nowy serial "Prokurator" z Jackiem Komanem w roli tytułowej, kontynuacja przebojowych "O mnie się nie martw" i "rodzinki.pl" oraz premierowe odcinki "M jak miłość", "Barw szczęścia" i "Na dobre i na złe". Sprawdź, co fanom seriali TVP2 proponuje na nadchodzącą jesień...

 • Uboższa jesień przed telewizorem

  Dwie ogólnopolskie stacje telewizyjne - TVN oraz Polsat - ujawniły już swoje programowe plany na jesień. Przyznają, że panujący kryzys na rynku reklamy powoduje, że ramówki są nieco uboższe. Z nowymi pozycjami stacje czekają na lepsza wiosnę.

 • Serialowa oferta TVP 1 na nadchodzącą jesień

  Dwie zupełnie nowe produkcje - "Siła wyższa" i "Wszystko przed nami" - oraz premierowe odcinki "Klanu", "Komisarza Aleksa" i "Ojca Mateusza" to propozycje TVP 1 dla fanów seriali na tegoroczną jesień. Nadchodzący sezon Jedynka rozpocznie już 2 września!

 • Polsat Kino i Futbol już wkrótce

  Nadchodząca jesień w grupie Polsat zapowiada się interesująco. Nadawca uruchomi nowe kanały tematyczne, ale plany różnią się od wcześniejszych zapowiedzi. Z kolei abonentów Cyfrowego Polsatu czekają nowości telekomunikacyjne.

 • ​Seriale Jedynki - serialowy rozkład jazdy na jesień

  Program 1. TVP na nadchodzącą jesień przygotował dla swoich widzów mnóstwo seriali. Oprócz kontynuacji znanych i lubianych - "Klanu", "Komisarza Aleksa", "Ojca Mateusza" i "Blondynki"  - na antenie pojawi się aż pięć nowości - polskie "Dziewczyny ze Lwowa", turecka "Tysiąc i jedną noc", włoski "Generała bandytów", amerykański "Anno Domini - Biblii ciąg dalszy" i rosyjski "Klucz Salamandry...

 • ​Serialowa jesień w TVN

  Premierowe odcinki "Lekarzy", "Przepisu na życie" i "Prawa Agaty" oraz nowa telenowela hybrydowa zatytułowana "Wawa Non Stop" to główne atrakcje, jakie na nadchodzącą jesień przygotowała dla swoich widzów stacja TVN.

 • "O mnie się nie martw": Znów potrzebuje pomocy adwokata!

  Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nadchodząca jesień należeć będzie do Małgorzaty Foremniak, czyli niezapomnianej Zosi Stankiewicz-Burskiej z "Na dobre i na złe”. Ponownie pojawi się w hicie TVP2 "O mnie się nie martw", a także w nowym serialu TVN "Aż po sufit!".

 • Odrobina mężczyzny na jesień

  .... Spójrzmy na mała listę serialowych polskich amantów sezonu jesień-zima 2011/2012: Filip Bobek w roli Artura z serialu "Prosto w serce" 31 lat, 190 cm wzrostu, ujmujący uśmiech, głębokie(...) znika z anteny. Wszyscy, którzy wybierając sobie amanta na jesień już ostrzyli sobie zęby na Tomka "Ciacho" Ciachorowskiego, mogą się nim nacieszyć ostatni raz 31 października - tego dnia zakończy się...