• Informacje na temat:

  nadchodzącej jesieni

Artykuły na temat: nadchodzącej jesieni
 • "Drogi wolności": Serialowa jesień w Jedynce

  W każdym tygodniu nadchodzącej jesieni TVP1 emitować będzie łącznie 12 premierowych odcinków polskich seriali, w tym 5 odcinków "Klanu" i 3 odcinki "Leśniczówki". Jedyną nowością w serialowej ofercie Jedynki są "Drogi wolności" z Katarzyną Zawadzką, Julią Rosnowską i Pauliną Gałązką w rolach głównych.

 • Pierwsi kandydaci do Oscarów

  Mówienie o kandydatach do przyszłorocznych Oscarów wydaje się być wyjątkowo przedwczesne, ale już teraz pojawiło się kilka tytułów, na które krytycy zwracają uwagę. Wydawać się może, że z każdym rokiem giełda tytułów rusza coraz szybciej.

 • "M jak miłość", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe": Daty premier, godziny emisji

  TVP2 stawia na kontynuacje sprawdzonych marek, a jedyną nowością w jesiennej ramówce nadawcy jest serial "Drogi wolności" w TVP1. Czy serial okaże się hitem? Jak się okazuje, ma na to dużą szansę. Sprawdźcie, kiedy wracają wasze ulubione tytuły w naszym przewodniku po serialowej jesieni w Telewizji Polskiej.

 • TVP zaprezentowała jesienną ramówkę

  Grażyna Torbicka oraz Piotr Kraśko zostali tegorocznymi przewodnikami po jesiennych nowościach Telewizji Polskiej. Konferencja ramówkowa jak zawsze zgromadziła w siedzibie stacji najjaśniejsze i te najdłużej panujące gwiazdy, ale także nowo odkryte, które będą miały okazję zaprezentować się widzom nadchodzącej jesieni.

 • "Skazane": Serialowy zawrót głowy w Polsacie

  ...jako największy hit nadchodzącej jesieni w Polsacie "Skazane" - zadebiutują na antenie 1 września o godzinie 21.30. Dwa dni później - 3 września o godzinie 21.00 - do akcji znowu wkroczą "Przyjaciółki...

 • Cieszanów Rock Festiwal 2014: Znamy szczegółowy program

  Nowy teledysk Luxtorpedy, premiera najnowszej płyty zespołu Maciej Maleńczuk&Psychodancing, koncerty Patyczaka, Speculum, Cochise i Łydki Grubasa na scenie alternatywnej - organizatorzy Cieszanów Rock Festiwal odkrywają ostatnie karty programu nadchodzącej edycji.

 • "M jak miłość": Olga Kalicka w zupełnie nowej roli

  ...telewizyjny hit nadchodzącej jesieni. Aktorka nie kryje, że kiedy dostała propozycję wzięcia udziału w castingu na poprowadzą show "World of Dance", bez wahania zgodziła się stanąć do walki o tę rolę(...)) zostanie sam w Bieszczadach. Czy Górska wykorzysta okazję, by odbić Zarzyckiej dawnego kochanka i wyjedzie z Grabiny na zawsze? To okaże się już jesienią!

 • Supergrupy, super reedycje, super jesień?

  Koniec z wakacyjnymi piosenkami i przebojami lata. A co ciekawego znajdziemy na półkach sklepowych z płytami podczas nadchodzącej jesieni? Zapraszamy do naszego przewodnika!

 • "W rytmie serca": Kto jest kim w serialu "W rytmie serca"?

  ...rolach oraz w gościnnych epizodach - oto, co sprawia, że nowa produkcja Tadeusza Lampki "W rytmie serca" ma szansę stać się wielkim telewizyjnym hitem nadchodzącej jesieni. Na dwa pierwsze odcinki...

 • Kylie Minogue zmiecie Britney Spears?

  Przedstawiciele brytyjskiego przemysłu muzycznego już zacierają ręce - zanosi się bowiem na zaciętą rywalizację o miano najpopularniejszej płyty nadchodzącej jesieni na Wyspach. Dokładnie tego samego dnia, 17 listopada, ukazują się nowe płyty Britney Spears i Kylie Minogue.

Dyskusje na temat: nadchodzącej jesieni