• Informacje na temat:

  nadchodzącej kariery

Artykuły na temat: nadchodzącej kariery
 • "Druga szansa”: To będzie wielki telewizyjny hit nadchodzącej wiosny!

  Zaledwie kilka dni przed emisją 1. odcinka „Drugiej szansy” stacja TVN zaprezentowała swą nową produkcję przedstawicielom mediów. Na premierze prasowej serialu pojawiły się wszystkie biorące w nim udział gwiazdy z Małgorzatą Kożuchowską na czele.

 • Jamal: "Peron" powtórzy sukces "Defto"? ("Miłość" - nowa płyta)

  W sieci pojawił się "Peron" - drugi singel z nadchodzącej płyty grupy Jamal. Nagrania możecie posłuchać poniżej.

 • "Druga szansa": Magdalena Berus i Maciej Musiałowski – o nich będzie głośno!

  Producentka "Drugiej szansy" nie ma żadnych wątpliwości, że to właśnie Magda Berus i Maciek Musiałowski będą najgorętszą serialową parą nadchodzącej wiosny. - Oboje są bardzo utalentowanymi młodymi ludźmi, mają przed sobą wspaniałą przyszłość jako aktorzy - mówi nam Dorota Kośmicka-Gacke, której uwielbienie polskich telewidzów zawdzięczają już m.in. Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz...

 • "Must Be The Music" po raz ósmy. Będą zmiany!

  Pod koniec czerwca ruszyły nagrania do ósmej edycji programu "Must Be The Music". Nowa struktura show ma postawić mocniej na castingi, kosztem odcinków na żywo.

 • Anita Lipnicka pokonała raka? Są nowe doniesienia!

  ...l.). Piosenkarka czuje się tak dobrze, że z miłą chęcią rzuciła się w wir pracy. A ma jej wiele, ponieważ już niebawem odbędą się obchody 20-lecia jej kariery muzycznej. Jak zdradza brat byłej gwiazdy "Varius Manx(...) powtórnie zaatakować. My trzymamy kciuki nie tylko za powrót do pełni sił, ale również za sukces nadchodzącej trasy koncertowej!

 • The Wanted ogłosili przerwę w działalności

  Brytyjsko-irlandzki boysband The Wanted zapowiedział, że po ukończeniu koncertów na nadchodzącej światowej trasie koncertowej, zawiesza działalność na czas nieokreślony.

 • Jesienne nowości serialowe

  ...propozycję pracy i stażu na transplantologii! Wiąże się to jednak z wyprowadzką i rezygnacją z kariery w Warszawie. Dodatkowo sprawę komplikują nieoczekiwane oświadczyny ukochanego Krzysztofa (Piotr(...) emeryturę. Jednak poczucie obowiązku wobec rodaków trzyma go wciąż na posterunku. Arystokrata o niezłomnych zasadach obraca się wśród dyplomatów i międzynarodowych szpiegów. Odgłosy nadchodzącej wojny...

 • Pomimo ostrzeżeń, że taki krok może je kosztować kilka milionów dolarów, siostry Nicole i Natalie Appleton zdecydowały się nie wziąć udziału w nadchodzącej europejskiej trasie koncertowej grupy All Saints. Tym samym pojawiły się wątpliwości czy trasa w ogóle się odbędzie.

 • Drogi szwedzkiego wirtuoza gitary Yngwie Malmsteena i wokalisty Marka Boalsa ponownie rozeszły się. Informację tę podał fan klub Szweda na jego stronie internetowej. Z tego powodu koncerty na nadchodzącej trasie koncertowej "War To End All Wars", będą przez pewien czas wypełnione wyłącznie utworami instrumentalnymi.

 • Rick Wakeman wraca do Yes!

  Rick Wakeman postanowił powrócić do zespołu Yes. Na razie wspaniały klawiszowiec zagra ze swoimi kolegami na trasie koncertowej po Stanach Zjednoczonych, która być może zostanie udokumentowana na DVD. Koncerty rozpoczną się w lipcu.

Wideo na temat: nadchodzącej kariery
 • Snajper

  Historia kariery wojskowej i życia osobistego Chrisa Kyle'a, który zyskał sławę najlepszego snajpera w historii elitarnej jednostki Navy SEALs.

 • Snajper

  Historia kariery wojskowej i życia osobistego Chrisa Kyle'a, który zyskał sławę najlepszego snajpera w historii elitarnej jednostki Navy SEALs.

 • Artysta i modelka

  Starszy rzeźbiarz zamieszkuje ze swoją żoną południową Francję. Kiedy wydaje mu się, że to schyłek kariery i życia, ukochana daje schronienie młodej emigrantce.