• Informacje na temat:

  nadesłanych prac

Artykuły na temat: nadesłanych prac
 • Chajzer wybłagał pracę

  Niedawno pan Zygmunt w felietonie zamieszczonym w weekendowym dodatku do "Super Expressu" przemycił informację, iż niebawem zostanie bez pracy i jest otwarty na nowe propozycje zawodowe. Pisał wtedy, że najprawdopodobniej nie powstanie II edycja "Gwiezdnego cyrku", którego był gospodarzem. Przepowiednie się sprawdziły, ale Chajzerem zaopiekowali się producenci nowego programu - "Jak kulą w płot...

 • Wygraj wyjazd na spotkanie z One Direction w USA! (konkurs)

  Dobra wiadomość dla fanów One Direction - tylko w RMF FM możecie wygrać wyjątkowe zaproszenie na spotkanie z zespołem 17 i 18 listopada w Orlando w USA!

 • Kto pojedzie na koncert Madonny?

  ...rozpoczęły się już prace nad sceną - przybyły pierwsze ciężarówki z elementami konstrukcyjnymi. Standardowa scena, na której podczas trasy "Sticky & Sweet" występuje artystka, składa się z ponad 21 tys(...) dodatkowe tramwaje i autobusy, a metro ma kursować przez całą noc po koncercie. Jak donosi "Życie Warszawy", na płycie lotniska będzie niemal 1200 pracowników ochrony - 20 proc. spośród nich ma dbać...

 • Script Fiesta: Festiwal dla scenarzystów

  W Warszawie trwa festiwal dla scenarzystów Script Fiesta. W ciągu 5 dni uczestnicy wezmą udział w 45 godzinach wykładów, warsztatów, paneli, dyskusji i spotkań autorskich. Gośćmi tegorocznego festiwalu będą między innymi: John Vorhaus - twórca kultowego sitcomu "Świat według Bundych" oraz nagrodzony Orłem za scenariusz "Bogów" Krzysztof Rak.

 • Kajetan Góra wciąż w "The Voice of Poland"

  W niedzielę 9 października informowaliśmy o doniesieniach, według których doszło ponoć do konfliktu między Anią Dąbrowską a Kajetanem Górą, w wyniku którego fryzjer miał stracić pracę w programie "The Voice of Poland". Z wyjaśnienia przysłanego przez przedstawicielkę jego atelier wynika jednak, że były to tylko plotki.

 • Screen and Sound Fest. Let's See The Music 2014: Nagrody rozdane

  W sobotę, 25 października, w krakowskim kinie Kijów.Centrum odbyła się Gala Finałowa Festiwalu Screen and Sound Fest. - Let's See The Music 2014, podczas której ogłoszono zwycięzców tegorocznej edycji festiwalu.

 • Kto wygrywa jeden z pięciu zestawów nagród?

  By wygrać w konkursie związanym z serialem "Castle" wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: - Czy miłość i praca to dobry prognostyk na przyszłość? Jak myślisz czy związek Beckett i Castle'a ma szanse powodzenia? Z nadesłanych odpowiedzi wybraliśmy najciekawsze. Zestawy serialowych nagród zdobywają: Alicja Jakóbczyk Joanna Foltynowicz Agnieszka Burdal Dagmara Puszko  i Weronika Prusek...

 • "Pod kopułą": Za co kochamy Stephena Kinga?

  Serial "Pod kopułą" zrealizowano na podstawie powieści mistrza horroru Stephena Kinga. Akcja rozgrywa się w ciągu 9 dni w niewielkim amerykańskim miasteczku, które zostaje odcięte od świata przez tajemnicze pole siłowe. W USA produkcję obejrzało ponad 17 mln widzów. W Polsce serial emituje obecnie Canal+.

 • Wakacyjny konkurs dwutygodnika "Świat Seriali" rozwiązany!

  ...do zgryzienia, ponieważ poziom nadesłanych prac był bardzo wysoki. Wresz­cie, po burzliwych naradach, wyłoniono zwycięzców, któ­rych listę publikujemy poniżej. Laureatom gratulujemy i ży­czymy dalszych(...) z Zawidza Kościelnego, Ewelina Żaczek z Katowic. Podczas jednodniowych warsztatów uczestnik pozna podstawy praktycznych aspektów pracy scenarzysty telewizyjnego, m.in. budowanie postaci, zasady pisania...

 • Sweet Noise: Oficjalne wyniki konkursu

  Sweet Noise rozwiązał konkurs na najlepszy remiks utworu "Nie było". Po kilkumiesięcznym odsłuchiwaniu nadesłanych prac zespół wybrał dwie zwycięskie kompozycje. Ponadto muzycy Sweet Noise wyróżnili dodatkowo czterech twórców.

Zdjęcia na temat: nadesłanych prac