• Informacje na temat:

  nadgarstku

Artykuły na temat: nadgarstku
 • Kourtney Kardashian pokazała nagie zdjęcie i zaliczyła wpadkę!

  ...lekarza" - zażartował jeden z fanów. Inny wielbiciel celebrytki z kolei zauważył, że jej sutek został "przyklejony" na... nadgarstku! Też to widzicie? *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Ostatnia rola Robina Williamsa

  To będzie największa z dotychczasowych przygód Larry'ego Daleya (Ben Stiller), strażnika w muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty - tym razem przemierzy cały świat, pozna nowych bohaterów i ocali muzealną magię. Pomoże mu w tym Robin Williams w swojej ostatniej filmowej roli.

 • To była pilnie strzeżona tajemnica Michaela Jacksona. Ukrywał to latami!

  ...operacjach plastycznych. Miał je m.in. za uszami, przy nosie, u podstawy szyi i na nadgarstku. Na ramionach widoczne były rany kłute spowodowane przez wstrzykiwanie leków nasennych. Michael Jackson...

 • Jerzy Hoffman: Nie żegnam się z kinem

  Nie wiem, czy będę realizował jeszcze jakiś film, ale nie żegnam się z kinem, jestem wierny zasadzie: nigdy nie mów nigdy - przekonuje Jerzy Hoffman 40 lat po premierze "Potopu". Do księgarń trafił niedawno zawierający wspomnienia reżysera album poświęcony tej ekranizacji.

 • ...w nadgarstku. Mężczyznę przyjmuje doktor Dominika Gajda. Wstępne badanie niepokoi lekarkę, gdyż rana głowy może oznaczać krwiaka albo pęknięcie czaszki. Do szpitala przyjeżdża dziewczyna pacjenta, która...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • ...sobie zapisywać najważniejsze rzeczy długopisem na nadgarstku" - opowiada Wendzikowska. Może dlatego nie wiedziała, kim był Jerzy Grotowski?

 • Co łączy Madonnę i Marylę Rodowicz?

  Tajemna wiedza wywodząca się z judaizmu zwana kabałą jeszcze do niedawna była szalenie modna. Po sukcesie w Hollywood szybko przybyła do Europy. Czerwona nitka na nadgarstku miała zapewnić powodzenie i zdrowie. Dziś jest już w odwrocie, ale niektóre gwiazdy, jak na przykład Madonna, wciąż są pod jej wpływem.

 • "Na dobre i na złe": Danuta Kowalska i Witold Dębicki w Leśnej Górze

  ...na jej nadgarstku opaskę, jaką noszą ludzie dotknięci alzheimerem. Marek tuż przed operacją potwierdzi, że jego żona ma początki tej strasznej choroby. - Ktoś niebawem będzie musiał się nią zająć...

 • Drugi ślub Victorii Beckham

  "VIII.V.MMVI" - taką treść zawiera nowy tatuaż na nadgarstku Victorii Beckham. Żona Davida Beckhama w ten oryginalny sposób upamiętniła odnowienie przysięgi małżeńskiej.

Zdjęcia na temat: nadgarstku
Dyskusje na temat: nadgarstku