• Informacje na temat:

  nadmiar facetów

Artykuły na temat: nadmiar facetów
 • Twardy facet o gołębim sercu

  ..., kochał, zdradzał i mordował. Gandolfini cieszył się życiem i małymi rzeczami, które wolał od tych wielkich. - Nadmiar mnie przeraża. Wolę stać z boku. Tam łatwiej o szczęście - mówił...

 • Mirosław Baka: Bardzo miły facet

  Jest zapracowany, samotny i zasługuje na miłość - ocenia swojego bohatera, komisarza Majewskiego, Mirosław Baka. Aktor zdradza, gdzie spędzi najbliższe tygodnie, dlaczego chciałby mieć wnuczkę oraz czym zaskoczy widzów w najnowszym filmie.

 • Dorota Szelągowska wbiła szpilę Adamowi Sztabie

  ...), z którą tworzył nieformalną rodzinę od ponad 10 lat. Niestety, uczucie nie przetrwało. Dorota wielokrotnie wspominała w wywiadach, że Adam jest pracoholikiem, przez nadmiar obowiązków zupełnie nie...

 • Kolejna komedia braci Farrelly

  Bobby i Peter Farrelly, twórcy takich przebojowych komedii, jak "Głupi i głupszy", "Sposób na blondynkę", "Ja, Irena i ja" , "Osmosis Jones" , czy "Płytki facet" już myślą o realizacji kolejnej zabawnej opowieści. Bracia chcieliby, aby główną rolę zagrał w niej Hugh Grant.

 • Marta Manowska potwierdza. Nie jest już samotna!

  Prowadząca "Sanatorium miłości" niechętnie dzieli się informacjami ze swojego życia prywatnego. Podkreśla, że bardzo dużo daje z siebie zawodowo, dlatego prywatność chciałaby zachować tylko dla siebie i mieć niszę, która pozwoli jej się wyzerować i odreagować nadmiar emocji. W rozmowie z nami zdradziła jednak, że pojawił się w jej życiu mężczyzna, który stał się bardzo bliski. Jak stwierdziła...

 • "Kobieta w klatce": Śledztwo, którego nie było

  Carl Morck to typowy filmowy policjant - szorstki facet z przeszłością, samotny, zgorzkniały i podejrzliwie patrzący na zawodowe starania swojego nowego partnera. Merete Lynggaard to kobieta, która popełniła samobójstwo skacząc z promu. Od tamtego czasu minęło pięć lat. Dlaczego Carl wyciąga jej sprawę z archiwum?

 • "Na dobre i na złe": Matka chce ją wyswatać

  ...zniosłaś? A Wiktoria tylko cicho jęknie... - Moje życie nie polega wyłącznie na łapaniu facetów! Mam pracę i przyjaciół... - Życie to nie wyłącznie praca! A przyjaciele zakładają rodziny. Jak(...) nadmiar "rodzinnej miłości"?

 • Błagania Lindsay Lohan

  Amerykańska aktorka i piosenkarka Lindsay Lohan wystosowała publiczny apel do znanego producenta muzyki hip-hop Pharrella Williamsa, aby zadzwonił do niej po kilku podjętych przez nią nieudanych próbach nawiązania z nim kontaktu.

 • "Klan": Doktor Lubicz uniewinniony!

  Przypomnijmy, że w finale poprzedniego sezonu z narkozy nie wybudziła się niejaka   Ewelina Kuszyńska (Monika Kuszyńska), która poddała się u doktora Lubicza operacji usunięcia nadmiaru skóry z brzucha. Niestety, reanimacja okazała się nieskuteczna i ta niespełna 37-letnia kobieta, matka trójki małych dzieci, zmarła. Jej mąż (Hubert Zduniak), który od początku miał złe przeczucia, zagroził...

 • Jestem dzieckiem szczęścia

  Nina Terentiew to kobieta instytucja. Całe jej życie zawodowe to praca w telewizji. Odkryła takie osobowości, jak Justyna Steczkowska, Maciej Maleńczuk, Agata Młynarska. Ludzie się jej boją, ale cenią wyjątkową intuicję oraz talent do kreowania gwiazd.

Dyskusje na temat: nadmiar facetów