• Informacje na temat:

  nadmiar pracy

Artykuły na temat: nadmiar pracy
 • Katarzyna i Cezary Żakowie: utrata pracy odbije się na ich małżeństwie?

  Od lat każde zakończenie zdjęć do serialu "Ranczo" świętowane było radosnym bankietem.  Cała ekipa pracująca przy jego produkcji hucznie świętowała finał kilkumiesięcznej pracy.  Wszyscy wiedzieli(...)" i "Złodzieju" w Capitolu.  Ostatnio nadmiar obowiązków nie pozwolił Cezaremu uczestniczyć nawet w tak ważnym dla Kasi dniu, jakim była premiera jej pierwszej płyty zatytułowanej: "Bardzo przyjemnie jest żyć...

 • Recenzja B.O.K. "Labirynt Babel": Stary świat płonie

  Kilka lat temu B.O.K., szukając uwagi kolejnych słuchaczy, grali dla "pustych sal, które śmiały się w twarz". Teraz ich album debiutuje na pierwszym miejscu listy OLiS. Ogrom ciężkiej pracy przyniósł swoje owoce. Jak smakują?

 • Bartek Jędrzejak przepracował się! Trafił do szpitala!

  Bartek Jędrzejak (40 l.) wyznał, że organizm odmówił mu posłuszeństwa, a wszystko przez nadmiar pracy.

 • Justyna Pochanke: Godzinami rozgryzam detale

  Główna twarz "Faktów" TVN, laureatka Telekamery "Tele Tygodnia" poprowadzi jedno z najdonioślejszych wydarzeń telewizyjnych roku - wieczór wyborczy. Dziennikarka, która przed laty relacjonowała tragedię WTC, opowiada o stylu pracy, który jej odpowiada, stresie, marzeniach, byciu matką i... ulubionym reżyserze.

 • Ukochana Szyca "martwi się o jego zdrowie"!

  Już raz, ze względu na nadmiar pracy, imprezowy styl życia i problemy alkoholowe, miał kłopoty ze zdrowiem. Czy teraz dzięki ukochanej uda mu się uniknąć powtórki z przeszłości?

 • "Dwa dni, jedna noc" : Jedenaste - nie proś

  "Dwa dni, jedna noc" to przykład europejskiego kina artystycznego będącego reakcją na niedawny kryzys ekonomiczny. Temat niełatwy, a film w całości oparty na barkach Marion Cotillard, aktorki mającej taką samą rzeszę fanów, co zagorzałych przeciwników. A jednak - udało się!

 • Barbara Szatan rozżalona. Najpierw choroba, a teraz to!

  To nie jest łatwy czas dla Barbary Szatan (30 l.). Celebrytka znana z reklamy sieci komórkowej nie dość, że zmaga się z boreliozą, to przez nadmiar pracy nie ma czasu na ukochane zakupy!

 • Złe piosenki

  Włączasz radio i już po chwili masz ochotę zwymiotować? Tak, pop bywa czasami bardzo, bardzo niedobry. Sprawdźmy, co właściwie jest z nim nie tak.

 • Julia Wieniawa i Antoni Królikowski zmagają się z kryzysem w związku?

  Czyżby pierwszy poważny kryzys w związku gwiazdorskiej pary? Jak donosi jeden z tabloidów, Julia Wieniawa-Narkiewicz (19 l.) i Antoni Królikowski (29 l.) przechodzą ostatnio trudne chwile. Podobno kłócą się o nadmiar pracy młodej aktorki... Oby nie oznaczało to początku końca ich miłości.

 • "Niezłomny" : Biegnij chłopcze, biegnij!

  II wojna światowa. Olimpijski biegacz Louis Zamperini (Jack O'Connell) trafia na front. Czeka go tam nie tylko walka z wrogiem amerykańskiego narodu, ale i pełna okrucieństwa potyczka z ironicznym losem, który będzie testował siłę woli i fizyczną wytrzymałość ambitnego sportowca.

Wideo na temat: nadmiar pracy
 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.

 • Locke

  Ivan Locke ma idealną rodzinę, świetną pracę, a następnego dnia ma nastąpić ukoronowanie jego kariery zawodowej. Jeden telefon zmusza go do podjęcia decyzji, która stawia wszystko na jednej szali. "Locke" to wyjątkowy film, który dosłownie wciska w fotel. "Locke" przykuwa uwagę dramatyczną ludzką historią o tym, jak życie jednego człowieka bezpowrotnie się zmienia w ciągu jednej nocy jadąc samochodem z Birmingham do Londynu. W trakcie jazdy, Ivan wykonuje kilka druzgocących telefonów do...

 • Uśpieni

  Ta historia wydarzyła się naprawdę. Charyzmatyczny profesor uniwersytecki Coupland (Jared Harris), którego metody pracy wzbudzają wiele kontrowersji, zachęca swoich studentów do udziału w niebezpiecznym eksperymencie. Ich wspólne działanie ma doprowadzić do stworzenia poltergeista, co według teorii Couplanda jest możliwe, gdy skumuluje się odpowiednią ilość negatywnej ludzkiej energii. Wkrótce przekonują się, że nie wolno igrać ze zjawiskami paranormalnymi.

Dyskusje na temat: nadmiar pracy
 • Re: "M jak miłość": Mikołaj Roznerski żadnej pracy się nie boi

  A gdyby nie nadmiar kasy i popularności, może by sodówka nie uderzała i facet byłby wtedy bardziej strawny, nie pajacowałby.

 • Re: Dramatyczny incydent wydarzył się na ocz...

  I to chyba jest sedno problemów dzisiejszych "nowobogackich"-brak ciężkiej pracy ,a nie nadmiar pieniędzy.

 • Re: Gwiazdy seriali pozują bez makijażu!

  To nie brak makijazu. To nadmiar wodki i baletow przez wiele lat. Po ciezkiej pracy nalezy sie pojsc wyspac a w takich srodowiskach wszyscy dodatkowo utrwalaja znajomosci imprezowaniem i byciem w towarzystwie

 • Re: "Przygody psa Cywila": Samorodny talent

  tak, Wódka jest dla ludzi! Ja przynajmniej jej potrzebuje... od czasu do czasu, ale w odpowiedniej ilosci i we wlasciwym sobie czasie. nadmiar jej szkodzi, i ponoc jej niedobor - tez. Pan Krzysiu Litwin odszedl - jak kazdy z Nas kiedys odejdzie, a powod... czy aby alkohol, a moze powinien autor(ka) napisac: zmienil miejsce pracy - scena na niebo, bo i tam tez brakuje artystow, aby rozweselic

 • Re: "Przepis na życie": Dominika Gwit zapewnia, że dieta to nie kara...

  dla siebie, bo też wychowałam dwójkę pracując zawodowo, bez urlopów wychowawczych i w czasach znacznie trudniejszych niż dzisiaj, biorąc pod uwagę dostępność "towarów". Nadmiar zajęć mobilizuje, wymaga lepszej organizacji pracy, a przede wszystkim optymistycznego podejścia do życia. Wierz mi, nie teoretyzuję, a mówię z autopsji. Musisz w tym wszystkim wykroić czas dla siebie i choćby owe

 • Re: "Mam słabość do…"

  Jeszcze jeden serial z etatami dla nieudacznych aktorzynów. Kto to ogląda? Serial dla znudzonych zyciem obywateli - dla kontrastu pełen optymizmu. Nadmiar aktorów, w dużej mierze tych bez ,,zacjęcia" szuka pracy na bezrobociu i znajduje w różnych układach etat na pare miesiecy- co robi obywatel? Siedzi przed telewizorem i daje sie ogłupiać, marnuje czas - nie wie ile oni za to kasy biorą