• Informacje na temat:

  nadopiekuńczą mamą

Artykuły na temat: nadopiekuńczą mamą
 • "Ranczo": Marta Chodorowska nadopiekuńczą mamusią?

  Marta Chodorowska, czyli Klaudia z serialu "Ranczo", szybko wróciła do formy po urodzeniu dziecka - w ciąży zdrowo się odżywiała, trzy dni przed porodem była na jodze. Aktorka jest "nadopiekuńczą mamusią"? "Nad pierwszym dzieckiem każdy się trzęsie" - mówi PAP Life.

 • Katarzyna Gniewkowska: Sto procent kobiecości

  Kilka lat temu dopadła ją depresja. Walczyła z nią dwa lata. Były leki, psychoterapia... Niedawno rozpoczęła nowe życie. Przeniosła się z Krakowa do Warszawy.

 • "Singielka": Dorota Pomykała jako nadopiekuńcza mama

  ...i one tak harmonijnie ze sobą współgrają. Jak się pani odnajduje w roli matki tytułowej bohaterki, singielki Elki, w którą wciela się Paulina Chruściel? - W tym serialu jestem mamą nadopiekuńczą...

 • Boaz i Noa, Jules i Jim

  Tylko dwa filmy wchodzą na ekrany polskich kin w ostatni weekend przed świętami. Wciąż granych jest w nich jednak wiele produkcji, które w ciągu tych kilku dni przerwy od pracy warto zobaczyć.

 • "Singielka": Nadopiekuńcza mama

  Jej bohaterka, Sława, nieustannie wtrąca się w życie swoich córek. W nowych odcinkach „Singielki” czekają ją jednak trudne chwile.

 • Figura nadopiekuńczą mamą

  Katarzyna Figura użyczyła swojego głosu jednej z bohaterek animacji "Dino mama 3D".

 • Choć jej dzieci są już dorosłe, wciąż szukają swojej drogi. Cieszy się, że przynajmniej Jędrek ukończył studia.

 • Mamy polskiego "Misiaczka"

  Tuż przed premierą duńskiego filmu "Misiaczek" ("The Teddy Bear"), który pojawi się w kinach 7 września, w internecie i na ekranach kina Praha w Warszawie będzie można obejrzeć nietypowy zwiastun filmu "Twój Misiaczek".

 • Maddonna żyje w strachu o swoje dzieci!

  Madonna (56 l.) przyznała, że jest nadopiekuńczą matką i ciągle boi się o swoje pociechy.

 • Najnowszy film Magdaleny Piekorz ukończony

  Najnowszy film Magdaleny Piekorz "Zbliżenia" opowiada o trudnej relacji dorosłej kobiety z nadopiekuńczą matką. Mimo że każde spotkanie kobiet kończy się awanturą, bohaterki nie potrafią bez siebie żyć. Łukasz Simlat wciela się w rolę męża głównej bohaterki, a Ewa Wiśniewska gra nadopiekuńczą matkę.

Wideo na temat: nadopiekuńczą mamą
 • Tak Racewicz chroni syna! Zabrała mu...

  nad synem, ale nie sądzi, żeby była nadopiekuńczą mamą. (Videoportal/x-news)(...)Joanna Racewicz jest mamą 9-letniego Igora. W wywiadzie dla Wideoportalu przyznała, że wychowanie dziecka to ogromne wyzwanie połączone ze łzami, potem, ale również ze szczęściem. Kiedy niedawno Igor

 • Mama

  "Duch jest samą esencją osoby. Jeśli pozostawisz osobowość, żeby wyschła na słońcu, tym co pozostanie będą emocje". - Guillermo del Toro Nominowany do nagrody Akademii®, GUILLERMO DEL TORO (Labirynt Fauna, Hellboy) przedstawia film Mama, thriller opowiadający historię dwóch dziewczynek, które zaginęły w lesie w dniu śmierci rodziców. Kiedy po kilku latach dzieci zostają odnalezione i starają się zacząć nowe życie, odkrywają, że każdej nocy ktoś lub coś próbuje nimi zawładnąć. Pewnego...

 • Dino mama 3D

  Niesforny Ernie, jego siostra Julia i przyjaciel Max marzą o niezwykłych przeżyciach w odległych i barwnych krainach. Buszując po laboratorium pełnym wynalazków, znajdują maszynę do podróżowania w czasie. Wystarczy jedno potknięcie i... cofają się o 65 milionów lat! Trafiają w sam środek gniazda dinozaura. Tyranozaur omyłkowo bierze je za swoje, właśnie wyklute, młode. Dzieciaki muszą odnaleźć sposób, by wrócić do domu, zanim pojawi się na świecie ich przybrane "rodzeństwo"...