• Informacje na temat:

  nadprzyrodzone zdolności

Artykuły na temat: nadprzyrodzone zdolności
 • Łukasz Płoszajski opowiedział o swoim nadprzyrodzonym darze

  Przystojny brunet z zawadiackim uśmiechem podbił serca wielbicielek rolą Artura w serialu "Pierwsza miłość". Łukasz Płoszajski (40 l.) w wolnych chwilach prowadzi swój kanał w internecie, na którym prezentuje niebywałe zdolności czytania w… ludzkim umyśle. "Rewii" opowiada, skąd u niego taki dar i jakim jest ojcem dla 7-letniego syna Mikołaja.

 • Mark Wahlberg w więzieniu

  Znany z "Planety Małp" Mark Wahlberg wystąpi w thrillerze "The Jacket". Bohater filmu, niesłusznie wtrącony do więzienia, odkrywa w sobie nadprzyrodzone zdolności. Film nakręci John Maybury ("Love Is The Devil").

 • Gołębiewski uważa się za uzdrowiciela

  Jeden z kolorowych tygodników podaje dziwaczną wiadomość: 53-letni aktor Henryk Gołębiewski ma zdolności nadprzyrodzone. Jego dotyk ma uzdrawiające właściwości...

 • Jared Leto zamiast Willa Smitha

  Jared Leto zagra główną rolę w thrillerze science-fiction "Brilliance". Laureat Oscara za rolę w filmie "Witaj w klubie" i wokalista zespołu 30 Seconds to Mars zastąpi Willa Smitha, który zrezygnował z udziału w projekcie.

 • Uprzejmość obcych

  Rodzeństwo Herrerów ucieka do USA. Monica Dawson zaczyna zdradzać nadprzyrodzone zdolności. Herosi zamieszkują w Nowym Orleanie. Matt prosi Molly o pomoc...

 • "Felix, Net i Nika": Zatrzymać nazistów za wszelką cenę!

  Ekranizacja młodzieżowego cyklu autorstwa Rafała Kosika. Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne.

 • Zdemaskowany

  Trzeci sezon serialu, którego bohaterami są zwykli ludzie posiadający nadzwyczajne zdolności. Zostali oni powołani do walki ze złem i uratowania świata...

 • Letnie Tanie Kinobranie: Stanley Kubrick w Krakowie

  Z okazji przypadającej w tym roku 15. rocznicy śmierci Stanleya Kubricka, jednego z najwybitniejszych reżyserów w historii kina, krakowskie Kino Pod Baranami zaprasza na projekcje czterech jego filmów. Seanse odbędą się w sierpniu w ramach 8. wakacyjnego festiwalu filmowego - Letnie Tanie Kinobranie.

 • Światło odbite

  Trzeci sezon serialu, którego bohaterami są zwykli ludzie posiadający nadzwyczajne zdolności. Zostali oni powołani do walki ze złem i uratowania świata...

 • X-Meni powracają na ekrany kin

  W najnowszym filmie z serii "X-Men" bohaterowie walczą o przetrwanie gatunków w dwóch okresach. Postaci z pierwszych części cyklu spotykają swoje młodsze wcielenia, znane z produkcji "X-Men: Pierwsza klasa", i łączą siły, by stoczyć walkę o przyszłość.

Zdjęcia na temat: nadprzyrodzone zdolności
Wideo na temat: nadprzyrodzone zdolności
 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Wrota do piekieł

  Twórca kultowych filmów grozy oraz "Spidermana" Sam Raimi, powraca pełnym akcji i efektów specjalnych thrillerem o młodej kobiecie, która została opętana przez nadprzyrodzone siły. W roli głównej występuje znana z filmu "Beowulf" Alison Lohman, jedna z najlepiej zapowiadających się aktorek młodego pokolenia.

 • Człowiek ze stali

  Clark Kent dowiaduje się, że jest nie z tej ziemi i posiada nadprzyrodzone moce. Jako młody mężczyzna podróżuje, aby dowiedzieć się, skąd pochodzi i jaka jest jego misja. Ukryty w nim bohater musi się ujawnić, jeśli ma ocalić świat przed zagładą i stać się symbolem nadziei całej ludzkości.

Dyskusje na temat: nadprzyrodzone zdolności