• Informacje na temat:

  nadrabia braki

Artykuły na temat: nadrabia braki
 • Herbuś: Brak talentu nadrabia golizną

  Edyta Herbuś - tancerka, która stała się sławna dzięki programowi "Taniec z gwiazdami" - nie umie śpiewać, ale bardzo podoba się widzom i dzięki temu utrzymuje się w programie "Jak oni śpiewają".

 • Recenzja Donatan/Cleo "Hiper/Chimera": Dowód profesjonalizmu

  Kuriozalny, sztuczny, oderwany od rzeczywistości - taki wydawał się główny nurt polskiej muzyki rozrywkowej. Donatan z Cleo przywracają mu normalność i podnoszą poprzeczkę.

 • Nie chcemy oglądać Tomka Sobczaka

  W drugim odcinku "Tańca z gwiazdami", pierwszym, w którym ktoś musiał odpaść, gwiazdy zatańczyły rumbę i quickstep. Powoli na parkiecie zaczynają też wychodzić braki i ukryte talenty.

 • Ada Fijał: "TzG", "Barwy szczęścia" i "Peszyn for Feszyn"

  Rozmawiamy tuż po tym, jak odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Zapytaliśmy, jakie ma plany na przyszłość i co to jest "Peszyn for Feszyn".

 • "Drogi wolności": Paulina Gałązka nadzieją polskiego kina

  ...tego świata i koniecznie chce mu jakoś zaradzić. Nie ma w niej pasji czy wybujałego temperamentu, ale nadrabia te braki innymi zaletami: konsekwencją w realizacji planów, skromnością i cierpliwością...

 • Gwiazdy światowej animacji

  Gratka dla miłośników filmu animowanego!! Tegoroczna edycja festiwalu Etiuda&Anima nadrabia braki w polskich kinach i pokazuje światową animację. Między 16 a 22 listopada w Krakowie będzie zabawnie, kolorowo i komiksowo.

 • "M jak miłość": Manipulacja Jacka?

  Problemy Asi zaczną się o poranku - od kłótni z szefową. - Nie realizuje pani programu wycieczek, a merytoryczne braki nadrabia infantylnymi zabawami. To żenujące... i niedopuszczalne! - Wszystko mogę pani wyjaśnić... - To nie pani ustala program, tylko ja! I ja tu decyduję o wszystkim. Rozumiemy się? Chwilę później Asia wyjdzie, by oprowadzić po stolicy kolejną wycieczkę - i po pracy wpadnie...

 • "Steczkowska nie potrafi nic"

  "Zanudza widzów, zniechęca do oglądania. Jest niesympatyczna i nieapetyczna. Niewypał jakich mało" - uważa znana z krytykowania wokalistek, ich koleżanka z branży Sara May.

 • Magdalena Ogórek na wakacjach! Ależ ona jest seksowna!

  Jeszcze niedawno istniała szansa, że prezydentem Polski zostanie... kobieta. I to jaka! Magdalenę Ogórek ogłoszono jedną z najseksowniejszych kobiet w polityce! Co prawda jej program wyborczy, a raczej jego brak, pozostawiał wiele do życzenia, jednak nadrabiała ona swoim urokiem osobistym i wyjątkową urodą. Ogórek przegrała wybory z kretesem i wycofała się nieco z polityki. Obecnie większość osób...

 • Wątpliwy urok zmierzchu

  "Uwikłani" , reż. Tom Kalin, Hiszpania/USA/Francja 2007, dystrybutor Best Film, premiera kinowa 19 lutego 2010 roku.

Zdjęcia na temat: nadrabia braki
Wideo na temat: nadrabia braki
 • "Drogi Wolności": Paulina Gałązka o Maryni i świecie widzianym oczami kobiet

  temperamentu, ale nadrabia te braki innymi zaletami: konsekwencją w realizacji planów, skromnością i cierpliwością, a czasem nawet romantyzmem.

 • Agentka

  Parodiująca filmy o przygodach superagenta Jamesa Bonda komedia sensacyjna z nominowaną do Oscara Melissą McCarthy ("Druhny", "Gorący towar"). Susan Cooper jest skromnym i niedocenianym analitykiem, pracującym dla CIA. Gdy działający w ukryciu agenci zostają zdekonspirowani, Susan musi porzucić wygodne biurko i wkroczyć do akcji. Jej zadaniem jest rozpracować szajkę handlarzy bronią i zapobiec światowemu kryzysowi. Brak doświadczenia nadrabia brawurą i nieszablonowymi metodami działania,...

 • Disco Robaczki

  "Disco robaczki" to animowana komedia przygodowa dla całej rodziny w rytmie największych przebojów tanecznych! Roztańczone i rozśpiewane robaczki obdarzone ludzkimi cechami z pewnością przypadną do gustu zarówno młodszej, jak i starszej widowni. Rodziców rozbawi inteligentny humor znany z serii o Shreku oraz genialne wykorzystanie największych przebojów disco. Dzieci pokochają pełzających bohaterów za wyjątkowo zabawne i urozmaicone przygody. Obok komicznych i trzymających w napięciu...

Dyskusje na temat: nadrabia braki
 • Re:

  co tu porownywac, dwa scenariusze? o czym to cale gadanie? spontaniczna,nadrabia braki, doswiadczona.O kim to aktorkach, czy napisanej roli? Bzdury, nie ma nic ciekawszego.