• Informacje na temat:

  nadruki

Artykuły na temat: nadruki
 • Wyniki konkursu "Daj sobie w kość!"

  Nagrodami w konkursie było 5 zestawów: maska-czaszka i koszulka ze "szkieletowym" nadrukiem. Zwycięzcami zostają: Mirosław Fedoryszak Joanna Beker Łukasz Pacześniak Magdalena Jarmużewska Katarzyna Dłużyńska Gratulujemy!

 • Kup kurtkę Sierżanta Pieprza!

  Nie ustaje pomoc gwiazd sceny muzycznej dla ofiar grudniowego kataklizmu w Azji południowej. Tym razem zamiast charytatywnego koncertu, artyści przekazali swoje ubrania, które można kupić podczas internetowej aukcji. Wśród ofiarowanych rzeczy jest między innymi atłasowa kurtka The Beatles z nadrukiem "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band".

 • Kampery gwiazd - jak podróżują muzycy?

  ...początku swojego istnienia wybrała kamper w ciemnych barwach z delikatnym nadrukiem. Kampery gwiazd pop W przypadku gwiazd pop kamper niekoniecznie służył wyłącznie przemieszczaniu się z jednego...

 • Offspring zaatakował Metallikę

  Amerykańscy punkowcy z grupy The Offspring od dawna wspierają serwis Napster.com, sprzedając nawet koszulki z nadrukiem "Ratujmy Napster", z których dochód trafia na cele charytatywne. Tym razem posunęli się do publicznego zaatakowania twórców "And Justice For All", nazywając muzyków Metalliki "chciwymi".

 • Scout Willis spacerowała półnaga ulicami Nowego Jorku

  Córka Demi Moore i Bruce’a Willisa, Scout Willis, zamieściła kilka dni temu na swoim profilu w serwisie Instagram zdjęcie bluzy z nadrukiem nagiej kobiety. Niestety, było ono niezgodne z zasadami publikowania zdjęć w tym serwisie i zostało usunięte. Córce aktorskiej pary bardzo się to nie spodobało, więc postanowiła zaprotestować. Wybrała się na spacer ulicami Nowego Jorku. Nie byłoby w tym...

 • Snoop Dogg robi buty

  Snoop Dogg i Pony International podpisali umowę na produkcję kolekcji obuwia. Raper przygotował kilka kolekcji, wśród których znalazły się także domowe papcie.

 • Wyciekły stawki Filipa Chajzera!

  Filip Chajzer (33 l.) nigdy nie był orłem w szkole i nie lubił się uczyć. Mimo to dziś jest jedną z najlepiej zarabiających osób w telewizji. Jaki jest sekret jego sukcesu?

 • Antychryst kontra Destruction

  Niemiecka grupa Destruction twierdzi, że tytuł ich nowej płyty, który brzmi "Antichrist", przyniósł zespołowi pecha. Pierwsza partia albumu - dokładnie 666 sztuk! - trafiła do sklepów z wadliwie wydrukowaną okładką i złą kolejnością utworów. Wady znalazły się również na koszulkach promujących nowy album.

 • KONKURS: Daj sobie w kość!

  ..."szkieletowym" nadrukiem. Odpowiedzi (wraz z danymi osobowymi: imię, nazwisko, adres i miejsce zamieszkania, e-mail kontaktowy) wyślij do Redakcji na adres: konkurs@swiatseriali.pl . I pamiętaj, że...

 • Dziewczyny jedzą mięso!

  Macie dość plagi wegetarianizmu wśród waszych znajomych? Jessica Simpson również.

Zdjęcia na temat: nadruki
Dyskusje na temat: nadruki