• Informacje na temat:

  nadużywaniem narkotyków

Artykuły na temat: nadużywaniem narkotyków
 • "Nałogowo zażywa narkotyki i nadużywa alkoholu"

  Tak brzmią wyniki testu na obecność alkoholu i narkotyków w organizmie Britney. Co zrobiła po badaniach? Oczywiście poszła na imprezę.

 • Sylwestrowa Moc Przebojów: Oddział Zamknięty z Krzysztofem Jaryczewskim

  Odchodzący w tym roku 35-lecie działalności Odział Zamknięty wystąpi podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów razem z zespołem swojego byłego wokalisty Krzysztofa Jaryczewskiego - Jary OZ.

 • Muniek Staszczyk: Jezus też był buntownikiem

  Muniek Staszczyk (52 l.) był zbuntowanym nastolatkiem, rockmanem, któremu sukces przewrócił w głowie. Nadużywał alkoholu, próbował narkotyków. Kiedy doznał łaski wiary, zmienił swoje życie.

 • Charlie Parker: Gigant jazzu zmarł 60 lat temu

  "Możesz opowiedzieć historię jazzu w czterech słowach: Louis Armstrong, Charlie Parker" - powiedział kiedyś legendarny trębacz Miles Davis. 12 marca mija 60 lat od śmierci słynnego saksofonisty.

 • "Zniewolona": Katia chce uciec z domu uciech!

  Katia ciągle nie może dojść do siebie, a madame ma już wobec niej plany. Każe leczyć dziewczynę, licząc na dobry zarobek od upatrzonego dziwaka z Holandii. Grigorij szuka Katieriny przez policję. Nadużywa narkotyków. Coraz bardziej denerwuje go żona. Katieriny szuka też Nikołaj Doroszenko, który chce wyjaśnić sprawę śmierci Aleksieja Kosacza. Katierina stara się wydostać z domu uciech...

 • Whitney Houston uzależniona od narkotyków?

  We wtorek, 11 września, informowaliśmy o bliżej niesprecyzowanych problemach zdrowotnych Whitney Houston, które sprawiły, iż nie wystąpiła ona na drugim jubileuszowym koncercie z okazji 30-lecia działalności scenicznej Michaela Jacksona. W prasie pojawiły się już doniesienia mówiące o prawdopodobnym uzależnieniu artystki od narkotyków. Ich powodem był wygląd wokalistki podczas występu w Nowym

 • Dziewczyna wiecznych zmartwień

  Po tym, jak Bart nieumyślnie spycha wózek uroczej, bezdomnej kobiety do rzeki, pozwala jej zamieszkać w swojej szafie za drobną opłatą. Gdy Lisa odkrywa, że Hettie jest niesamowitą piosenkarką folkową, proponuje jej własną szafę i planuje zorganizowanie jej koncertu. Wkrótce jednak ulega rozczarowaniu, gdy okazuje się, że kobieta nadużywa przemocy i narkotyków. Tymczasem Homer usiłuje udowodnić...

 • Whitney Houston: Brałam narkotyki

  Whitney Houston w wywiadzie dla amerykańskiej telewizji ABC przyznała, że w przeszłości zażywała narkotyki i nadużywała alkoholu. Jak jednak twierdzi, ten okres ma już za sobą. Wokalistka, która ma na koncie 120 mln. sprzedanych albumów, 25 listopada powróciła płytą "Just Whitney".

 • Angelina Jolie odpuściła Bradowi Pittowi!

  Dotychczas z powodu oskarżeń o przemoc wobec jednego z synów oraz nadużywania alkoholu i narkotyków gwiazdor filmowy mógł widywać dzieci tylko za zgodą żony i w obecności kuratora. Ale od wakacji dzieci mają z nim mieszkać, podczas gdy Jolie będzie się zajmować pracą. Aktorka kupiła już nawet dom w pobliżu posiadłości Pitta, żeby mieć do niego blisko i móc spotykać się dziećmi, gdy znajdzie...

 • W wakacje zeszłego roku, po występie na festiwalu V2001 w Chelmsford w Wielkiej Brytanii, u Taylora Hawkinsa, perkusisty amerykańskiej formacji Foo Fighters, stwierdzono wyczerpanie organizmu i zalecono odpoczynek. Zespół odwołał wtedy swoją trasę po Europie. Jak się okazuje, zmęczenie nie było spowodowane energiczną grą podczas koncertów, ale nadużywaniem narkotyków.

Zdjęcia na temat: nadużywaniem narkotyków
Wideo na temat: nadużywaniem narkotyków
 • Seks, narkotyki i podatki

  Historia dwóch ekscentryków, którzy spotykają się na studiach i zaprzyjaźniają, co skutkuje założeniem jednego z najbardziej dochodowych biur podróży w Skandynawii.

 • Lucy

  Tytułowa Lucy (Scartett Johansson) zajmuje się przewożeniem narkotyków w swoim organiźmie. Niestety szkodliwe substancje dostają się do jej krwiobiegu. Kobieta zmienia się, staję się istotą obdarzoną nadnaturalnymi mocami.

 • Agenci

  Agent wydziału do walki z przemytem narkotyków i oficer wywiadu marynarki są w sytuacji bez wyjścia. Kradną pieniądze gangsterów i zamierzają je przekazać na dobre cele. Okazuje się jednak, że w rzeczywistości ukradli pieniądze CIA, a zleceniodawcami są mafiosi.

Dyskusje na temat: nadużywaniem narkotyków
 • Re: "Dynastia": Święta na odwyku

  zdradził ją mąż Ritchie Sambora z najlepszą przyjaciółką (Denise Richards), mieszkali po sąsiedzku, ich baseny praktycznie oddzielało niskie ogrodzenie, wystarczył przeskok i niewierni bara bara, nakryła ich na tym Heatcher i od tego momentu zaczęły się jej problemy z kontrolowaniem emocji, nadużywaniem alkoholu, narkotyków. Nie uspokoiła jej małe dziecko, jakie miała z Ritchie Samborą