• Informacje na temat:

  nadzieja hollywood

Artykuły na temat: nadzieja hollywood
 • ​"W rytmie serca": Piotr Fronczewski był o krok od Hollywood!

  ...jednak... Hollywood. Aktor dowiedział się, że Steven Spielberg rozważa jego kandydaturę do głównej roli w filmie "Lista Schindlera". - Przeglądając zdjęcia polskich aktorów, zawiesił oko na moim(...) chorobliwie ambitny, ale nie przepadam za nagrodami pocieszenia. Nie byłem jednak zawiedziony, bo tak naprawdę nie robiłem sobie żadnych nadziei na zostanie gwiazdą Hollywood - mówi.

 • Brenton Thwaites rusza na podbój Hollywood

  Powiedzieć o Brentonie Thwaitesie, że szturmem podbija Hollywood, to jak nic nie powiedzieć. Hitowy "Dawca pamięci", rola u boku Angeliny Jolie w "Czarownicy", a na horyzoncie nowi "Piraci z Karaibów". Wszystko to razem składa się na najgorętszy debiut aktorski ostatnich lat.

 • Natalia Janoszek w szpitalu! "Ciężki zator i zawał płuc"

  Natalia Janoszek jest młoda, piękna i utalentowana. Niestety, rodacy niespecjalnie to doceniają. W przeciwieństwie do zagranicznej publiczności. Gwiazdka od kilku lat z powodzeniem rozwija karierę aktorską w dwóch wielkich przemysłach filmowych: Hollywood i Bollywood.  W Indiach zadebiutowała w 2013 roku rolą Afreen w dramacie „Dreamz”. Jej kariera w Indiach prężnie się rozwija. Doszło nawet do...

 • Bradley Cooper wyreżyseruje Beyonce?

  Clint Eastwood od kilku już planuje realizację remake'u musicalu "Narodziny gwiazdy". Ostatnio pojawiła się informacja, że film miałby być reżyserskim debiutem Bradley'a Coopera ("Snajper"). Główną rolę ma zagrać gwiazda muzyki pop Beyonce.

 • Alicja Bachleda-Curuś odprawiła Gortata z kwitkiem! Tego się nie spodziewał!

  ..."Marcin Gortat kazał mi się tutaj stawić, a ja muszę go słuchać. Marcinowi się nie odmawia" - z uśmiechem tłumaczył trener drużyny koszykarskiej Los Angeles Clippers, Doc Rivers, podczas bankietu w rezydencji znanej z "Żon Hollywood" Heleny Kołodziej w Beverly Hills w pierwszych dniach stycznia. Impreza rozpoczynała obchody Polish Heritage Day. Ale Rivers chyba się nieco pomylił... Są osoby...

 • Marisa Tomei: Oscar przez pomyłkę?

  W przeddzień 50. urodzin Marisa Tomei w niczym nie przypomina rozwydrzonej gwiazdy, która w połowie lat dziewięćdziesiątych doprowadzała do stanu wrzenia media i kolegów z planu.

 • "Hasselhoff wraca do gry": Nowy serial w BBC Brit

  ...karierę na właściwe tory i odzyskać sławę minionych czasów. Oczywiście nadal spodziewa się traktowania należnego gwiazdom Hollywood i zachowuje się tak, jakby ciągle był na topie. Ale lata osiemdziesiąte(...) menadżer Max Coleman (Fergus Craig) obiecuje Hoffowi główną rolę w eksperymentalnym filmie biograficznym o jego życiu. Zaraz po przylocie Hasslehoffa z Hollywood sprawy nieco się jednak komplikują...

 • Agata Kulesza: Nie wybieram się na galę Złotych Globów

  11 stycznia dowiemy się, czy "Ida" zostanie nagrodzona Złotym Globem. Za rolę w tym filmie Agata Kulesza otrzymała kilka prestiżowych wyróżnień.

 • Ojciec Nicole Kidman, Antony Kidman, zmarł w wypadku

  Tragiczna wieść o śmierci Dr An­to­ny'ego Kid­mana - ojca jednej z najsłynniejszych aktorek Hollywood - zaskoczyła wszystkich. Rodzina jest w ogromnym szoku i wciąż nie może uwierzyć w to, co się stało.

 • Złote Globy 2015: "Ida" pokonana. Co z Oscarem?

  Film Pawła Pawlikowskiego "Ida" przegrał rywalizację o Złoty Glob z rosyjską produkcją "Lewiatan". Jak będzie w wyścigu po oscarową nominację?

Zdjęcia na temat: nadzieja hollywood
Dyskusje na temat: nadzieja hollywood
 • Re: "M jak miłość": Dwie żony... i ciąża

  R jak rozpusta , lub Z jak zdrady - taki tytuł powinien być ........ prawdziwa miłość nie ma nic wspólnego z tą pseudomiłościa promowaną m.in przez Hollywood bo ona nie jest miłością ale koktajlem(...) wierzy, wszystkiego się spodziewa, wszystko znosi. (8) Miłość nigdy nie ustaje; .. Teraz więc pozostaje wiara, nadzieja, miłość, te trzy; lecz z nich największa jest miłość." -(1 list do Koryntian 13