• Informacje na temat:

  nadzieją hollywood

Artykuły na temat: nadzieją hollywood
 • ​"W rytmie serca": Piotr Fronczewski był o krok od Hollywood!

  ...jednak... Hollywood. Aktor dowiedział się, że Steven Spielberg rozważa jego kandydaturę do głównej roli w filmie "Lista Schindlera". - Przeglądając zdjęcia polskich aktorów, zawiesił oko na moim(...) chorobliwie ambitny, ale nie przepadam za nagrodami pocieszenia. Nie byłem jednak zawiedziony, bo tak naprawdę nie robiłem sobie żadnych nadziei na zostanie gwiazdą Hollywood - mówi.

 • Brenton Thwaites rusza na podbój Hollywood

  Powiedzieć o Brentonie Thwaitesie, że szturmem podbija Hollywood, to jak nic nie powiedzieć. Hitowy "Dawca pamięci", rola u boku Angeliny Jolie w "Czarownicy", a na horyzoncie nowi "Piraci z Karaibów". Wszystko to razem składa się na najgorętszy debiut aktorski ostatnich lat.

 • Natalia Janoszek w szpitalu! "Ciężki zator i zawał płuc"

  Natalia Janoszek jest młoda, piękna i utalentowana. Niestety, rodacy niespecjalnie to doceniają. W przeciwieństwie do zagranicznej publiczności. Gwiazdka od kilku lat z powodzeniem rozwija karierę aktorską w dwóch wielkich przemysłach filmowych: Hollywood i Bollywood.  W Indiach zadebiutowała w 2013 roku rolą Afreen w dramacie „Dreamz”. Jej kariera w Indiach prężnie się rozwija. Doszło nawet do...

 • Marisa Tomei: Oscar przez pomyłkę?

  W przeddzień 50. urodzin Marisa Tomei w niczym nie przypomina rozwydrzonej gwiazdy, która w połowie lat dziewięćdziesiątych doprowadzała do stanu wrzenia media i kolegów z planu.

 • "Hasselhoff wraca do gry": Nowy serial w BBC Brit

  ..."Hasselhoff wraca do gry" to zupełnie nowy serial komediowy opowiadający historię międzynarodowej megagwiazdy telewizyjnej Davida Hasselhoffa - wcielającego się w dużej mierze w sfabularyzowaną wersję samego siebie. David przybywa do Wielkiej Brytanii z nadzieją nadania nowego impetu swojej, oględnie rzecz ujmując, niezbyt dynamicznie rozwijającej się karierze.

 • Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W dniu, który skłania do refleksji, czyli 1 listopada, telewizyjna Dwójka wyemituje cykl felietonów "Zostawili swój ślad". Przypomnijmy tych ludzi kultury, kina i telewizji, którzy zmarli w ciągu ostatniego roku.

 • Alicja Bachleda-Curuś odprawiła Gortata z kwitkiem! Tego się nie spodziewał!

  ..."Marcin Gortat kazał mi się tutaj stawić, a ja muszę go słuchać. Marcinowi się nie odmawia" - z uśmiechem tłumaczył trener drużyny koszykarskiej Los Angeles Clippers, Doc Rivers, podczas bankietu w rezydencji znanej z "Żon Hollywood" Heleny Kołodziej w Beverly Hills w pierwszych dniach stycznia. Impreza rozpoczynała obchody Polish Heritage Day. Ale Rivers chyba się nieco pomylił... Są osoby...

 • "Interstellar" na płytach Blu-ray i DVD

  31 marca na płytach Blu-ray i DVD pojawia się głośny "Interstellar" z Matthew McConaugheyem, Anne Hathaway i Michaelem Cainem w rolach głównych.

 • "Nikita" po raz pierwszy na DVD

  ...„Nikita” to już kolejna serialowa adaptacja filmu z 1990 roku, który otworzył Lucowi Bessonowi drzwi do Hollywood. Zrealizowany z niezwykłym rozmachem i nominowany do nagrody Emmy cykl debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już od 18 października!

 • Bradley Cooper wyreżyseruje Beyonce?

  Clint Eastwood od kilku już planuje realizację remake'u musicalu "Narodziny gwiazdy". Ostatnio pojawiła się informacja, że film miałby być reżyserskim debiutem Bradley'a Coopera ("Snajper"). Główną rolę ma zagrać gwiazda muzyki pop Beyonce.

Zdjęcia na temat: nadzieją hollywood
Wideo na temat: nadzieją hollywood
 • Źródło nadziei

  W roku 1919 po bitwie o Gallipoli pewien Australijczyk wyrusza do Turcji, by odnaleźć swoich trzech zaginionych synów.

 • Wałęsa. Człowiek z nadziei

  Jak stało się możliwym, by jeden człowiek potrafił tak bardzo zmienić współczesny świat? W filmie o Lechu Wałęsie pytanie to stawia Andrzej Wajda. Wdzierając się w prywatność, nawet intymność związkowego przywódcy reżyser próbuje uchwycić fenomen przemiany prostego, skupionego na codzienności robotnika w charyzmatycznego przywódcę. Kontrowersyjny, niepozbawiony słabości wyzwolił ukryte w sercach milionów ludzi marzenie o wolności, co dało energię dla przemian przerastających ówczesną...

 • Wałęsa. Człowiek z nadziei

  Jak stało się możliwym, by jeden człowiek potrafił tak bardzo zmienić współczesny świat? W filmie o Lechu Wałęsie pytanie to stawia Andrzej Wajda. Wdzierając się w prywatność, nawet intymność związkowego przywódcy reżyser próbuje uchwycić fenomen przemiany prostego, skupionego na codzienności robotnika w charyzmatycznego przywódcę. Kontrowersyjny, niepozbawiony słabości wyzwolił ukryte w sercach milionów ludzi marzenie o wolności, co dało energię dla przemian przerastających ówczesną...

Dyskusje na temat: nadzieją hollywood
 • Re: Gwiazdy po latach: "Żar tropików"

  otwiera się "świetlista droga kariery" w Hollywood, powinni ten artykulik przeczytać ku przestrodze - są tysiące bezrobotnych amerykańskich aktorów klepiących biedę i żyjących nadzieją na swoje "5 minut sławy". Dlaczego im jako tzw. native'om nie ziścił się sen o hollywoodzkiej karierze, a akurat naszym gwiazdkom, na ogół mówiącym po angielsku z silnym akcentem (jeśli w ogóle), miałaby się udać ta