• Informacje na temat:

  nadzieje pozostają

Artykuły na temat: nadzieje pozostają
 • Kayah i Rinke Rooyens byli parą doskonałą! Dlaczego im nie wyszło?

  Choć się rozwiedli, Kayah (50 l.) i Rinke Rooyens (48 l.) pozostają w przyjacielskich relacjach. Każde chce, by były partner ułożył sobie życie. I mocno trzyma kciuki za jego nowy związek.

 • Agata Kulesza: Możemy być z siebie dumni!

  "Uważam, że mam ogromne szczęście" - mówi Agata Kulesza. Aktorka, której rolą w "Idzie" Pawła Pawlikowskiego zachwyca się cały świat, zaskoczy nas niebawem nową kreacją. W filmie "Pani z przedszkola" Marcina Krzyształowicza gwiazda wciela się w postać, która w niczym nie przypomina jej dotychczasowych kinowych bohaterek.

 • Ilona Ostrowska nie ma żalu do byłego męża

  Ilona Ostrowska (40 l.) i Jacek Borcuch (44 l.) zostali przyłapani na wspólnej kolacji. Byli małżonkowie pozostają w dobrych relacjach.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Dynastia Tudorów

  ..., artykuły nie zachowały ducha luteranizmu. Woli jednak nie afiszować się ze swoimi poglądami. Duże nadzieje wiąże bowiem z nowym ożenkiem króla. Cromwell poleca Sir Johnowi Huttonowi, angielskiemu(...) są zainteresowane małżeństwem z Henrykiem. Na placu boju pozostają tylko dwie siostry księcia Kliwii.

 • Agustin Egurrola: Mocne uderzenie

  Przyznaje, że pomiędzy jurorską trójką krąży pozytywna energia, a emocje podczas występów sięgają zenitu. Za kogo trzyma kciuki Agustin Egurrola w finale "Mam talent!" i... kogo się boi?

 • Koniec wojny Wiśniewskiego i Mandaryny?

  ..."Czyżby zakończył się konflikt między mną a Martą? (...) Wprawdzie takie rzeczy jak zdrada czy wyimaginowane mieszkanie w Warszawie jeszcze pozostają, ale to już tylko ułamek tej nagonki i kłamstwa, które były." "Jak będzie? Kto wie... Zaczynamy rozmawiać normalnie, przynajmniej próbujemy. Rodzice muszą ze sobą rozmawiać." Liczymy jednak na to, że jeszcze przez jakiś czas byli małżonkowie będą...

 • "Pod kopułą": Za co kochamy Stephena Kinga?

  Serial "Pod kopułą" zrealizowano na podstawie powieści mistrza horroru Stephena Kinga. Akcja rozgrywa się w ciągu 9 dni w niewielkim amerykańskim miasteczku, które zostaje odcięte od świata przez tajemnicze pole siłowe. W USA produkcję obejrzało ponad 17 mln widzów. W Polsce serial emituje obecnie Canal+.

 • "M jak miłość": Ciągle walczy

  Dalsze losy Tomka pozostają najpilniej strzeżoną tajemnicą twórców sagi rodu Mostowiaków. Nie wiadomo więc, czy policjant w ogóle przeżyje, a jeśli tak, to jak rozległe są uszkodzenia w jego mózgu. - Opanowaliśmy zmiany metaboliczne i powikłania zagrażające życiu - zapewni Joasię lekarz. - Kontrolne TK potwierdzają poprawę mózgowia, teoretycznie powinien zacząć oddychać samodzielnie...

 • "Sędzia" na płytach DVD i Blu-ray

  Film "Sędzia" - opowieść o cynicznym adwokacie broniącym w sądzie swojego oskarżonego o morderstwo ojca - dostępny jest już na płytach DVD i Blu-ray.

Wideo na temat: nadzieje pozostają
 • Wielkie nadzieje

  Oparty na prozie Karola Dickensa film o osieroconym Pipie (Jeremy Irvine), wychowywanym w biedzie przez siostrę i jej męża. Pewnego razu chłopiec otrzymuje pieniądze od anonimowego darczyńcy, które pozwalają mu rozpocząć edukację i wyrwać się z biedy.

 • Raj: nadzieja

  Ostatnia (po "Raj: miłość" i "Raj: wiara") filmowej trylogii o trzech cnotach chrześcijańskich (miłość, wiara, nadzieja) Ulricha Seidla, którą scala tytuł "Raj". Trzynastoletnia Melanie spędza wakacje w austriackich Górach Wechsel na obozie dla otyłych nastolatek. Jej matka Teresa (bohaterka pierwszej części trylogii Raj: miłość) wyjechała do Kenii w poszukiwaniu "beach boysów", a dewocyjnie wierząca ciotka Anna Maria (bohaterka drugiej części trylogii Raj: wiara) szerzy katolicyzm chodząc z...

 • Elita zabójców

  Elita zabójców to oparta na faktach, nowa produkcja przygodowo-szpiegowska, która zagląda za kurtynę działań osławionej jednostki militarnej SAS (Special Air Service). Głównym bohaterem filmu jest Danny (Jason Statham), jeden z najlepiej wyszkolonych agentów specjalnych świata, który po ciężkiej misji w Meksyku postanawia zamienić życie zawodowego mordercy na spokojną egzystencję emerytowanego agenta. Nie jest jednak tak łatwo uciec z tego świata. Danny zostaje zmuszony do opuszczenia swojej...