• Informacje na temat:

  nadzieję spełnić

Artykuły na temat: nadzieję spełnić
 • Stanisława Celińska spełni swoje marzenie. Od dawna o tym myślała

  Jest szczęśliwa, bo wreszcie uda się jej spełnić największe marzenie, tak swoje, jak i swojego syna. - Mój syn gra na perkusji. Marzy, żeby kiedyś ze mną wystąpić - opowiada Stanisława Celińska (71 l.). Teraz, kiedy Mikołaj ostatecznie wrócił z Irlandii, gdzie ostatnio pracował, aktorka ma nadzieję, że uda im się zrealizować ten plan.

 • Joanna Jabłczyńska: Mam nadzieję, że zmądrzałam

  Aktorka, prawniczka i sportsmenka. Joanna Jabłczyńska od dziecka konsekwentnie realizuje cele, które sobie wyznaczyła. Nam opowiada o początkach swojej kariery w serialu "Na Wspólnej" oraz zdradza, co ją najbardziej relaksuje.

 • Piotr Kościesza (38 l.) ma nadzieję, że w programie "Rolnik szuka żony 4" uda mu się spełnić dwa marzenia: znaleźć wybrankę i… skoczyć z nią ze spadochronem!

 • "Na Wspólnej" bez Kingi? Ilona Wrońska planuje podróż!

  - W końcu spełnimy swoje marzenia! - mówi z entuzjazmem Ilona Wrońska, która wraz z mężem Leszkiem Lichotą i dziećmi planuje długą podróż. Czy to oznacza również zmiany w życiu jej bohaterki Kingi z serialu "Na Wspólnej"?

 • Niespełnione marzenie Grzegorza Miecugowa

  Najbliżsi dziennikarza nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Żona Joanna i syn Krzysztof ufali, że wszystko dobrze się zakończy. Oboje wspierali go na każdym kroku. Wzruszał ich fakt, że walcząc z poważną chorobą, nie myślał o sobie, ale o innych chorych. Nie chciał, jak mówił, by ludzie przepuszczali życie między palcami. Pragnął swoim zachowaniem dać im nadzieję, pokazać, że trzeba walczyć...

 • Jacek Lenartowicz: Kocha i wymaga

  Jako mały chłopiec chciał zostać strażakiem. Długo musiał czekać na spełnienie tego marzenia. Do tego w jego życiu kolejna rewolucja - pod koniec kwietnia Jacek Lenartowicz po raz czwarty zostanie ojcem i z niecierpliwością oczekuje drugiej córki.

 • Piotr Adamczyk spełni marzenie mamy?

  Piotr wreszcie odnalazł kobietę swojego życia. Z takiego obrotu spraw cieszy się mama aktora Ewa. - Bardzo polubiła Karolinę i ma nadzieję, że jej syn wreszcie się ustatkuje - zdradza znajomy rodziny...

 • Maja Sablewska: Uwielbiam Krystynę Jandę

  - Uwielbiam kobiety z pasją - mówi Maja Sablewska. Za taką kobietę znana stylistka uważa Krystynę Jandę. Przyznaje, że wybitna polska aktorka jest dla niej ogromną inspiracją. Sablewska ma nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie mogła poznać swoją idolkę osobiście.

 • Beata Kozidrak: Stracone nadzieje piosenkarki

  Ma sentymentalną duszę, dlatego przez ostatnie miesiące gwiazda kibicowała planom byłego męża, który chciał zrobić jej piękny prezent. Niestety, nie wszystko poszło po ich myśli.

 • Natasza Urbańska: Nowy teledysk, fantazyjne kostiumy

  Natasza Urbańska, którą możemy oglądać w programie "Super STARcie", pracuje nad nowym teledyskiem. Gwiazda nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że spełniła w ten sposób marzenie o współpracy ze znaną polską kostiumografką Katarzyną Konieczką. W nowym klipie Urbańska pojawi się w kilku fantazyjnych strojach zaprojektowanych przez sopocką artystkę, m. in. obcisłym gorsecie w kolorze czerwonym.

Zdjęcia na temat: nadzieję spełnić
Wideo na temat: nadzieję spełnić
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1684.

  Klara nadal mieszka u Janki, ale nie może zapomnieć o rodzinie, martwi się, że nie odzyska córki i Huberta. Tymczasem w domu Pyrków pojawia się Kamila, siostra Uli, która ma nadzieję, że zostanie zatrudniona jako opiekunka Marysi. Wiktor Nawrot przebywa w hospicjum, z każdym dniem traci siły i nie przestaje marzyć, że pozna swojego syna. Ksiądz Tadeusz, chcąc spełnić ostatnią prośbę umierającego

Dyskusje na temat: nadzieję spełnić
 • Re: "Przyjaciółki": Marta Żmuda Trzebiatowska zamieszka w Nowym Jorku?

  "Od dawna marzy, by zostać studentką słynnej na całym świecie szkoły aktorskiej Lee Strasberga i ma nadzieję, że w tym roku wreszcie uda się jej spełnić to marzenie." - przecież by tam się "uczyć" należy wpłacić kilka tysięcy dolców za zajęcia (zależnie od czasu trwania kursu). Na koniec każdy dostaje w kolorze dyplom ukończenia (format nawet A3) by było widać z daleka na ścianie. Totalny pustak.

 • Re: Karolina Gorczyca wspiera WOŚP

  i spełnić swoje marzenia (naprawdę piszę do szczerze). Jakbyś już została aktorką to chciałbym Ci życzyć tego, żebyś nie wzorowała się na nowym pokoleniu aktorów, tylko żebyś przebiła ich wszystkich. Jak uda Ci się to osiągnąć, to mam nadzieję, że inni będą się na Tobie wzorować.