• Informacje na temat:

  naga majdan

Artykuły na temat: naga majdan
 • Radosław Majdan (43 l.) nie wyklucza, że kiedyś skróci włosy, tym bardziej że pomysł ten podoba się jego młodziutkiej narzeczonej. Małgorzata Rozenek (bez wieku) podkreśla, że lubi Radka w każdym wydaniu, zwłaszcza nago.

 • Europa żyje rozwodem Dody

  Jak się okazuje, rozstanie Doroty Rabczewskiej i Radosława Majdana to gorący temat nie tylko w polskich tabloidach...

 • Rozenek paradowała przed synami nago! Tygodnik "dla kobiet ceniących tradycyjne wartości" oburzony!

  Małgorzata Kostrzewska Bukaczewska Rozenek-Majdan (jej wiek to pilnie strzeżona tajemnica) postanowiła niedawno zaznajomić synów z pięknem kobiecego ciała. Jej otwartość nie wszystkim przypadła do gustu!

 • Małgorzata Rozenek pokaże się nago w nowym show?!

  Niebawem w TVN rusza nowy program "Piekielny hotel", w którym prowadzącą została partnerka Radka Majdana. Słynna "perfekcyjna" będzie "uzdrawiać" polskie hotele i pensjonaty, jak to robiła Magda(...) z odcinków weźmie wspólną kąpiel z Majdanem? Będziecie oglądać?

 • Małgorzata Rozenek nago w "Playboyu"? Za niezłą kasę!

  Perfekcyjna pani domu u boku Radka Majdana odnalazła utraconą kobiecość. Skąpe mini, wysokie szpile, solarium. Tak prezentuje się na co dzień i taki styl preferuje u kobiet jej nowy partner. Teraz przed nią kolejne wyzwanie! "Super Express" dowiedział się bowiem, że 36-latka otrzymała propozycję rozebrania się dla popularnego "Playboya" - co ciekawe, za zdjęcia otrzymać ma aż 100 tys. zł...

 • Majdan ujawnia prawdę o Dodzie

  W dniu, w którym Radosław Majdan obchodził urodziny i promował książkę, jego była żona, Doda, pobiła swego menedżera. Czy to przypadek?

 • Rozwód Dody i Majdana śledzi cała Bułgaria (UWAGA! OSTRE ZDJĘCIA!)

  ..., dlatego jest interesująca - mówi gazecie "Super Express" Raja Ivanowa, autorka publikacji w portalu z nagimi zdjęciami Dody. "Często, gdy jest potrzebna jakaś ładna naga Polka, to dajemy albo Dodę, albo(...) i Radosław Majdan opuścili gmach sądu i odjechali...bez słowa. Zobacz Dodę na bułgarskiej stronie.

 • Majdan: Boję się popełnić błąd

  Podoba Ci się nowa płyta Dody, Twojej byłej żony? Radosław Majdan: - Kiedyś miałem do czynienia z polityką, byłem w Sejmiku Zachodniopomorskim, więc odpowiem politycznie: słucham innego gatunku(...) się zmieni. Jaka kobieta przykułaby uwagę Radka Majdana? R.M.: - Ciężko to zdefiniować, bo zakochujemy się sercem. Uczucie zawsze spada na nas jak grom z jasnego nieba. Na pewno chciałbym mieć...

 • Rozenek w "Playboyu"? Małgorzata komentuje!

  Czy Małgorzata Kostrzewska Bukaczewska Rozenek-Majdan (sporo przed trzydziestką) zdecyduje się na tak odważną sesję?

 • Jak suszyć grzyby? Czy Małgorzata Rozenek zna odpowiedź na to pytanie?

  Google opublikowało coroczny raport dotyczący użytkowania ich wyszukiwarki. Dowiedzieliśmy się z niego, że Polaków w 2017 roku najbardziej nurtowało pytanie, jak... suszyć grzyby. Przypomnieliśmy sobie wtedy o "sesji" w lesie naszej ulubienicy Małgorzaty Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji, ale jest bardzo młoda). Myślicie, że "perfekcyjna" wie, jak suszyć grzyby?

Wideo na temat: naga majdan