• Informacje na temat:

  naga majdan

Artykuły na temat: naga majdan
 • Małgorzata Rozenek chwali Majdana: Najlepiej wygląda nago!

  Radosław Majdan (43 l.) nie wyklucza, że kiedyś skróci włosy, tym bardziej że pomysł ten podoba się jego młodziutkiej narzeczonej. Małgorzata Rozenek (bez wieku) podkreśla, że lubi Radka w każdym wydaniu, zwłaszcza nago.

 • Europa żyje rozwodem Dody

  Jak się okazuje, rozstanie Doroty Rabczewskiej i Radosława Majdana to gorący temat nie tylko w polskich tabloidach...

 • Rozenek paradowała przed synami nago! Tygodnik "dla kobiet ceniących tradycyjne wartości" oburzony!

  Małgorzata Kostrzewska Bukaczewska Rozenek-Majdan (jej wiek to pilnie strzeżona tajemnica) postanowiła niedawno zaznajomić synów z pięknem kobiecego ciała. Jej otwartość nie wszystkim przypadła do gustu!

 • Małgorzata Rozenek pokaże się nago w nowym show?!

  Niebawem w TVN rusza nowy program "Piekielny hotel", w którym prowadzącą została partnerka Radka Majdana. Słynna "perfekcyjna" będzie "uzdrawiać" polskie hotele i pensjonaty, jak to robiła Magda(...) z odcinków weźmie wspólną kąpiel z Majdanem? Będziecie oglądać?

 • Małgorzata Rozenek nago w "Playboyu"? Za niezłą kasę!

  Perfekcyjna pani domu u boku Radka Majdana odnalazła utraconą kobiecość. Skąpe mini, wysokie szpile, solarium. Tak prezentuje się na co dzień i taki styl preferuje u kobiet jej nowy partner. Teraz przed nią kolejne wyzwanie! "Super Express" dowiedział się bowiem, że 36-latka otrzymała propozycję rozebrania się dla popularnego "Playboya" - co ciekawe, za zdjęcia otrzymać ma aż 100 tys. zł...

 • Majdan ujawnia prawdę o Dodzie

  W dniu, w którym Radosław Majdan obchodził urodziny i promował książkę, jego była żona, Doda, pobiła swego menedżera. Czy to przypadek?

 • Rozwód Dody i Majdana śledzi cała Bułgaria (UWAGA! OSTRE ZDJĘCIA!)

  ..., dlatego jest interesująca - mówi gazecie "Super Express" Raja Ivanowa, autorka publikacji w portalu z nagimi zdjęciami Dody. "Często, gdy jest potrzebna jakaś ładna naga Polka, to dajemy albo Dodę, albo(...) i Radosław Majdan opuścili gmach sądu i odjechali...bez słowa. Zobacz Dodę na bułgarskiej stronie.

 • Majdan: Boję się popełnić błąd

  Podoba Ci się nowa płyta Dody, Twojej byłej żony? Radosław Majdan: - Kiedyś miałem do czynienia z polityką, byłem w Sejmiku Zachodniopomorskim, więc odpowiem politycznie: słucham innego gatunku(...) się zmieni. Jaka kobieta przykułaby uwagę Radka Majdana? R.M.: - Ciężko to zdefiniować, bo zakochujemy się sercem. Uczucie zawsze spada na nas jak grom z jasnego nieba. Na pewno chciałbym mieć...

 • Rozenek w "Playboyu"? Małgorzata komentuje!

  Czy Małgorzata Kostrzewska Bukaczewska Rozenek-Majdan (sporo przed trzydziestką) zdecyduje się na tak odważną sesję?

 • Jak suszyć grzyby? Czy Małgorzata Rozenek zna odpowiedź na to pytanie?

  Google opublikowało coroczny raport dotyczący użytkowania ich wyszukiwarki. Dowiedzieliśmy się z niego, że Polaków w 2017 roku najbardziej nurtowało pytanie, jak... suszyć grzyby. Przypomnieliśmy sobie wtedy o "sesji" w lesie naszej ulubienicy Małgorzaty Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji, ale jest bardzo młoda). Myślicie, że "perfekcyjna" wie, jak suszyć grzyby?

Wideo na temat: naga majdan
 • Małgorzata Rozenek: Radek najlepiej wygląda nago

  Radosław Majdan nie wyklucza, że kiedyś skróci włosy. Małgorzata Rozenek nie ma nic przeciwko temu, swego narzeczonego lubi bowiem w każdym wydaniu, zwłaszcza nago.

 • Majdan. Rewolucja godności

  "Majdan" Siergieja Łoźnicy ("Szczęście ty moje", "We mgle") to autorski film medytacyjny, przykład czystego minimalistycznego kina, opowiadającego o rewolucji ukraińskiej 2013/2014 bez komentarza, przemówień polityków, zbędnej symboliki i metaforyki. Określany mianem obrazu o "narodzinach narodu", daje świadectwo głębokich politycznych i społecznych przemian na Ukrainie. Grudzień 2013 – Luty 2014. Na Placu Niepodległości w Kijowie rodzi się nowa Ukraina. Ukraińcy protestują przeciw dyktaturze...

 • Skrzydlate świnie

  Film o pasji, honorze i życiu na fali, jednak prawdziwa gra toczy się tu o miłość. Gdy pewnego dnia lokalny klub sportowy przestaje istnieć, życie czwórki głównych bohaterów wywraca się do góry nogami. Oskar (Paweł Małaszyński) zostanie zmuszony do założenia garnituru i przyjęcia posady od miejscowego Bossa (Cezary Pazura). Nowa działalność Oskara ściągnie na niego prawdziwe kłopoty i doprowadzi do tego, że w środku dnia wyląduje zupełnie nagi na rynku, zostawi go ukochana, stanie się...