• Informacje na temat:

  naga sesja mężczyzn

Artykuły na temat: naga sesja mężczyzn
 • ...dziwnego, gdyby nie fakt, że Kamila to tak naprawdę... Kamil. 18-latka, choć czuje się kobietą, na razie ma ciało mężczyzny, ponieważ jest jeszcze przed zmianą płci. W jej dowodzie widnieje imię Kamil...

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

 • Joanna Jabłczyńska o "nagiej sesji zdjęciowej"!

  Joanna Jabłczyńska (30 l.) podkreśla, że nie przyjmie propozycji rozbieranej roli w filmie ani sesji do magazynu dla mężczyzn, gdyż obawia się, że w ten sposób złamałaby etykę radcy prawnego.

 • Karolina Gilon nie wstydzi się swojego ciała i nie ma oporów przed pozowaniem do odważnych zdjęć, ale muszą one być w granicach dobrego smaku. Gwiazda "Miłości na bogato" przyznaje, że dostaje dużo propozycji rozbieranych sesji zdjęciowych, ale rozważa tylko te, które nie są wulgarne.

 • "Plebania": Agnieszka Włodarczyk czuła się zbrukana, grając nago jako nastolatka...

  W 1997 roku, gdy na ekrany kin wszedł film "Sara", cała Polska mówiła o piersiach 16-letniej wówczas debiutantki - Agnieszki Włodarczyk. Występ młodziutkiej aktorki u boku Bogusława Lindy był szeroko komentowany i... krytykowany przez obrońców moralności. Reżyserowi Maciejowi Ślesickiemu zarzucano, że nie ma wstydu, każąc nastolatce paradować nago przed złożoną z niemal samych mężczyzn ekipą...

 • Anna Samusionek: Nie widzę siebie na billboardach z napisem "Playboy"

  Anna Samusionek przekonuje, że nie ma nic przeciwko aktorkom, które pozują nago do magazynów dla panów, ale sama nigdy nie zdecydowałaby się na sesję w "Playboyu". Jak podkreśla aktorka, pozowanie nago przed obiektywem aparatu jest niezgodne z jej światopoglądem.

 • Kasia Popowska nago na rozkładówce "Playboya"? Jest komentarz!

  Wokalistka pracuje właśnie nad nową płytą. Twierdzi, że muzyka to dla niej jedyna dopuszczalna forma autopromocji. Nie zamierza więc pokazywać się na okładkach magazynów dla mężczyzn ani występować w telewizyjnych programach rozrywkowych. Z imprez branżowych wybiera tylko te, które dają jej szansę promowania swojej twórczości i przebywania w środowisku muzycznym. - Nie mam potrzeby na...

 • Naga Zoe Saldana

  Zoe Saldana nie ma nic do ukrycia. 34-letnia gwiazda filmu "W ciemność: Star Trek" odsłoniła swe wdzięki w fotograficznej sesji dla magazynu "Allure".

 • Neil Patrick Harris: "Miałem erekcję podczas sesji zdjęciowej"

  Neil Patrick Harris, którego wiele osób głównie z serialami "Doogie Howser. Lekarz medycyny" oraz "Jak poznałem waszą matkę", kilka lat temu dokonał coming outu. Wyznał, że jest gejem i żyje z mężczyzną. Para zresztą wspólnie wychowuje bliźniaki. Aktor niedawno zdecydował się szerzej opowiedzieć o swoim homoseksualizmie w wywiadzie dla magazynu "Rolling Stone". Zgodził się również na nagą...

 • Odważna sesja Lindsay Lohan

  Naga, inspirowana Marilyn Monroe sesja Lindsay Lohan dla "Playboya" za sprawą przecieku trafiła do internetu, jeszcze przed oficjalną premierą. Aktorka bardzo broni tych zdjęć, mówiąc, że nie chodzi o zwrócenie na siebie uwagi, ale dodanie sobie odwagi.