• Informacje na temat:

  nagi aktor

Artykuły na temat: nagi aktor
 • Adam Szczyszczaj nago na plaży! Pokazał kontrowersyjne zdjęcie!

  Adam Szczyszczaj (39 l.) jest głównie znany ze swojej roli w serialu „Barwy szczęścia”, gdzie wciela się w rolę Macieja Wilka. Aktor, który na co dzień nie wzbudza większych sensacji, postanowił zaskoczyć swoich fanów rozbieranym zdjęciem.

 • Penis w rozmiarze IMAX? Ben Affleck nago!

  W nowym thrillerze Davida Finchera "Zaginiona dziewczyna" grającego główną rolę Bena Afflecka będziemy mogli przez moment zobaczyć nago.

 • Aktor od kilku miesięcy wiedzie szczęśliwe życie u boku Katy Perry (31 l.). Wprawdzie jakiś czas temu plotkowano, że piosenkarka chce go rzucić przez rzekomy romans z Seleną Gomez (24 l.), jednak jak(...) czającym się wszędzie fotoreporterom. Widać na nich Orlando Blooma zupełnie nagiego! Katy Perry nie miała najwidoczniej tyle odwagi, gdyż opalała się w bikini. Fotki obiegły oczywiście wszystkie...

 • Francuski aktor nago w proteście przeciwko polityce kulturalnej rządu

  Francuski aktor Sebastien Thiery wywołał skandal podczas gali wręczenia nagród Moliera, która odbyła się w Paryżu w poniedziałek, 27 kwietnia. W proteście przeciwko obcięciu rządowego wsparcia kultury aktor pojawił się na scenie Folies Bergere nago.

 • "Przyjaciółki": Marcin Rogacewicz nago na planie

  Marcin Rogacewicz może się pochwalić niezłym ciałem! Widać, że wysportowany aktor nie ma kompleksów, bo na planie "Przyjaciółek" paradował... w samym ręczniku!

 • Marcin Rogacewicz nago na planie "Przyjaciółek"

  Marcin Rogacewicz może się pochwalić niezłym ciałem! Widać, że wysportowany aktor nie ma kompleksów, bo na planie "Przyjaciółek" paradował... w samym ręczniku!

 • ...swoje ciało. Pokazywałam je w spektaklach, w telewizji i w kinie - wyznała w jednym z wywiadów aktorka. Szybko zyskała opinię gwiazdy, która bez oporów i niezwykle realistycznie gra w scenach(...). - Cieszę się, że mam przy sobie kogoś, z kim chcę spędzić resztę życia. To mnie uspokaja - wyznał krótko po ślubie aktor. Dodał, że podziwia mądrość i przebojowość ukochanej, i nie myśli o różnicy...

 • Bradley Cooper nago w sesji dla magazynu 'W"

  Bradley Cooper rozebrał się na okładce lutowej edycji magazynu "W". Sesja aktora w przebraniu i stylizacji mima to część projektu Tima Walkera.

 • Nagie zdjęcie Jacka Poniedziałka wyciekło do sieci! Aktor padł ofiarą hakera!

  ...dzisiaj jest kojarzony przez Polaków, czego nie może powiedzieć większość jego kolegów z show TVN. Tym razem do sieci wyciekło nagie zdjęcie Jacka Poniedziałka. Na Instagramie aktora pojawiła się fotka(...)W dobie internetu tego typu sytuacje, gdy czyjeś nagie zdjęcie trafia do sieci, chyba przestają już kogokolwiek dziwić.  Takie wpadki zdarzają się nie tylko w Stanach. U nas "bohaterami" tego typu...

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

Zdjęcia na temat: nagi aktor
Wideo na temat: nagi aktor