• Informacje na temat:

  nagi chłopak

Artykuły na temat: nagi chłopak
 • ...40-letnia dziś aktorka zyskała sławę na całym świecie pod koniec lat 80., gdy w wieku 11 lat wystąpiła w słynnej produkcji dla dzieci "Nowe przygody Pippi". Od tego czasu Erin zaangażowała się w działalność charytatywną - była m.in. ambasadorką UNICEF-u, projektantką odzieży. Do show-biznesu wróciła w 2013 roku ze swoją seks taśmą nagraną z byłym chłopakiem i zatytułowaną... "Nowe przygody Pippi...

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

 • ...nie spodobała się taka "ustawka". "Po**bało ich z tą parą... Nie mogli jej dać do innej roli tylko do romansu z Bogu ducha winnym chłopakiem?" - pytali internauci. Oglądaliście ten odcinek? Jak wasze...

 • Mikołaj Roznerski: Biegać można nawet nago

  Ten przystojniak szybko potrafi oczarować, jak jego bohater w "M jak Miłość", który łamie serca kobiet. Mikołaj Roznerski opowiada o roli w serialu i swej wielkiej pasji - sporcie.

 • Nieślubny syn Olbrychskiego nago?

  ...21-letni młodzieniec i jego tata spotkali się po trzynastu latach rozłąki rok temu na festiwalu filmowym w Kazimierzu Dolnym. Chłopak przyjechał do Polski ze swoją matką. Na co dzień mieszka w Nowym(...) z wywiadów. "To okazja, żeby Viktor zobaczył filmy z moim udziałem". Aktor był wzruszony synem. Chłopak uzdolniony jest muzycznie - gra na wielu instrumentach, komponuje i śpiewa. Jak dowiedział się magazyn...

 • Cameron Diaz: Seksowna okładka

  Niedługo będziemy mogli zobaczyć ją nago w filmie "Sekstaśma", na razie zadowolić musimy się okładką najnowszego numeru magazynu "Esquire". 41-letnia Cameron Diaz nie ma powodów, by ukrywać swe wdzięki.

 • Naga Kate Moss w kalendarzu

  Choć nie jest to jeszcze oficjalne, włoski magazyn "Vanity Fair" zdradził, co czeka nas w najnowszej edycji słynnego kalendarza Pirelli. Przed obiektywem swojego byłego chłopaka Mario Sorrenti stanęła naga Kate Moss .

 • Różne oblicza nagości

  Protestujący nago na placu Tian'anmen chiński artysta Ai Weiwei na plakacie dokumentu Andreasa Johnsena i po raz pierwszy w swej karierze rozbierająca się do rosołu Cameron Diaz w filmie "Sekstaśma" - dwie z piątkowych premier oferują dwa osobne spojrzenia na kwestię nagości we współczesnej sztuce. Od dziś w kinach oglądać możemy również nową produkcję Marvela "Strażnicy Galaktyki".

 • Pierwsza miłość

  Melce bardzo podoba się filmik Krystiana, na którym kąpał się nago w fontannie. Chłopak kolejny raz spotyka ją przed blokiem Majki. Prosi dziewczynę o...

 • Nagość w "Karuzeli"

  W piątek, 23 maja, na ekranach kin debiutuje "Karuzela" Roberta Wichrowskiego, opowieść o czworgu bohaterów wchodzących w dorosłe życie. W rolach głównych występują Mikołaj Roznerski ("M jak miłość"), Karolina Kominek, Mateusz Janicki Mateusz oraz Maria Pawłowska.

Zdjęcia na temat: nagi chłopak