• Informacje na temat:

  nagi faceci

Artykuły na temat: nagi faceci
 • John Porter o nowym mężu Anity Lipnickiej: "To sympatyczny facet"

  Anita Lipnicka (41 l.) rozpoczęła nowy etap w życiu. Niedawno znów wyszła za mąż i wydaje się, że jest bardzo szczęśliwa. Z tego, że jej się układa, cieszy się John Porter (66 l.).

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Katie Price rozstała się z facetem i… ma już nowego!

  Za życiem uczuciowym Katie Price (40 l.) naprawdę trudno nadążyć…

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

 • ...od mrocznego makijażu.  Teraz w sieci furorę robi zdjęcie Moniki, które zamieścił jeden z zespołów. Millerówna leży tam na łóżku obok dwóch mężczyzn. Jeden jest chyba całkiem nagi... Okazuje się, że...

 • Mikołaj Roznerski: Biegać można nawet nago

  Ten przystojniak szybko potrafi oczarować, jak jego bohater w "M jak Miłość", który łamie serca kobiet. Mikołaj Roznerski opowiada o roli w serialu i swej wielkiej pasji - sporcie.

 • Eva Mendes nago

  Dobra wiadomość dla wszystkich facetów śliniących się na widok pięknych kobiecych ciał - PETA (Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt) ruszyła właśnie z nową kampanią, której głównym elementem jest naga Eva Mendes (32 l.).

 • Recenzja Robert Plant "Lullaby and... the Ceaseless Roar": Ależ się ten facet starzeje...

  Nie jest to płyta, która odmieni świat. Nie jest to płyta, która porwie młodzież. Nie sprawdzi się w radiu, ani na stadionie. Jednak okazja, by być towarzyszem plantowskich podróży dookoła świata, ale i wgłąb siebie, jest absolutną ucztą dla wyrobionego słuchacza.

 • "Kobieta ze stali": Bohaterowie pikantnych skandali

  Końcówka marca na pewno na długo pozostanie w pamięci Davida Zepedy, który stał się bohaterem internetu dzięki eksdziewczynie. Do sieci trafiło wideo, na którym nagi aktor eksponuje przed kamerą komputerową swoje przyrodzenie, a następnie zaczyna... erotyczne show!

 • "Casanova po przejściach": O miłości i seksie

  Swoimi przebojami - "Wszyscy mówią: kocham cię", "Zakochani w Rzymie" czy "Co nas kręci, co nas podnieca", król komedii Woody Allen udowodnił, że jak mało kto potrafi lekko i dowcipnie opowiadać o miłości. Teraz pod jego fachową opieką John Turturro spróbuje sił w najstarszym zawodzie świata i na własnej skórze poczuje... nagi instynkt Sharon Stone.

Wideo na temat: nagi faceci
 • Czego Laurie nie lubi robić nago?

  Wcielający się w rolę Gregory’ego House’a, Hugh Laurie, nie lubi nago grać. Ani ganiać na golasa po planie, bo jak twierdzi „Brytyjczycy rodzą się w ubraniu”, a paradowanie bez przyodziewku przed trzydziestoma facetami nie należy do jego ulubionych zajęć. Niestety, fabuła siódmego sezonu wymaga, aby House udzielał się w wielu scenach łóżkowych. Zobaczcie co jeszcze opowiedział o trudach swojej roli, oglądając ten wywiad z programu „The Ellen Show”.