• Informacje na temat:

  nagi harry

Artykuły na temat: nagi harry
 • Zdjęcia nagiego księcia Harry'ego z tajemniczą kobietą w pokoju hotelowym w Las Vegas opublikował amerykański portal TMZ.

 • Dlaczego gwiazdy robią sobie nagie zdjęcia?

  Kim Kardashian ma pełne prawo - nie mniejsze niż moje czy twoje - do robienie sobie nagich zdjęć prywatnie i oczekiwania, że pozostaną one prywatne.

 • Moda na sukces

  Wściekły i pijany Nick budzi się nagi w łóżku z Bridget. Przypadkowym świadkiem jest Harry, który odchodzi, zanim ktokolwiek zauważa jego obecność. Wraca...

 • Nagi instynkt Rampling i Thewlisa

  Charlotte Rampling ( "Basen" , "Deklaracja" , "Immortal - kobieta pułapka" ) i David Thewlis ( "Linia czasu" , "Harry Potter i więzień Azkabanu" , "Królestwo niebieskie" ) dołączyli do obsady filmu "Basic Instinct 2: Risk Addiction", kontynuacji przeboju "Nagi instynkt" . Sequel powstaje w firmach Intermedia Films i C2 Pictures.

 • Gejowskie sceny z Danielem Radcliffem wywołały szok

  ...23-letni aktor, najbardziej znany z tytułowej roli w filmowej sadze o Harrym Potterze, radykalnie zmienia filmowy wizerunek!

 • Harry Potter broni się

  Aktor Daniel Radcliffe, znany z filmów o Harrym Potterze, broni swojej roli w londyńskiej sztuce "Equus", w której pojawi się na scenie rozebrany do naga. Jego wystąpieniem zaniepokojeni są m.in. rodzice jego fanów.

 • Księżna Kate w samym centrum afery! Niefortunna wpadka na Netflixie

  ...raz, gdy pisze się o księżnej w innym kontekście niż zwykle. Nie tak dawno temu światło dzienne ujrzały fotografie Maxa Butterwortha. Przedstawiają one m.in. Kate, Williama i Harry'ego w iście(...) taksówkarzowi, gdzie ma jechać. Chwilę później innym środkiem transportu odjechali książę Harry i książę William" - opowiedział Max Butterworth. ***  Zobacz więcej materiałów:

 • "Evermere": Nowy "Harry Potter"?

  Producenci Andrew Vajna i Mario Kassar ( "Terminator 3" ) przygotowują epicką trylogię fantasy. "Evermere" będzie opowieścią osadzoną częściowo w alternatywnej rzeczywistości. Projekt ma być atrakcyjną propozycją dla młodzieży i dyskontować niedawne sukcesy ekranizacji "Harry'ego Pottera" i "Władcy Pierścieni" .

 • Wściekły i pijany Nick budzi się nagi w łóżku z Bridget. Przypadkowym świadkiem jest Harry, który odchodzi, zanim ktokolwiek zauważa jego obecność. Wraca dopiero wtedy, kiedy Bridget zostaje sama. Brooke czuje się winna.

 • Kobiety onieśmielają Pottera

  Jak się okazuje Daniel Radcliffe, czyli znany wszystkim odtwórca roli Harry'ego Pottera ("Harry Potter i Zakon Feniksa"), panicznie boi się dziewczyn.

Wideo na temat: nagi harry
 • Harry Brown

  Dynamiczny film o krwawej zemście w stylu "Uprowadzonej". Akcja thrillera "Harry Brown", który przebojem zdobył kina w Wielkiej Brytanii jesienią 2009 roku, rozgrywa się we współczesnym angielskim mieście. Film nominowanego do Oscara Daniela Barbera ("The Tonto Woman") opowiada dramatyczną historię tajemniczego bohatera, który musi stawić czoło młodocianym gangsterom i handlarzom narkotyków. Tytułowa postać, grana przez dwukrotnego zdobywcę Oscara Michaela Caine'a, to były żołnierz i wdowiec,...

 • Harry Potter i Książę Półkrwi

  W filmie "Harry Potter i książę półkrwi" lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być - jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta - w tym celu Dumbledore prosi o pomoc dawnego kolegę i przyjaciela,...

 • Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2

  Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II to ostatnia część serii filmów o Harrym Potterze. Ten wyczekiwany przez fanów obraz będzie drugim filmem pełnometrażowym w ramach ostatniej części serii, filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci. W tym epickim zakończeniu walka sił dobra ze złem w świecie czarodziejów przeradza się w otwartą wojnę. Nigdy wcześniej stawka nie była tak wysoka i nikt nie jest już bezpieczny. Być może to właśnie Harry Potter będzie musiał poświęcić najwięcej, gdyż zbliża się...