• Informacje na temat:

  nagi mężczyzna

Artykuły na temat: nagi mężczyzna
 • Wybitny aktor chciał, żeby Izabela Trojanowska partnerowała mu... nago!

  Izabela Trojanowska, czyli niezapomniana Kasia Kunicka z "Kariery Nikodema Dyzmy" i Joanna Borewicz z "07 zgłoś się", była w młodości bardzo wstydliwa i za żadne skarby świata nie chciała paradować przed kamerą bez ubrania. Nie wszystkim mężczyznom, z którymi grała, podobało się, że jest... nierozbieralna.

 • James Franco, Seth Rogen i nagi instynkt przetrwania

  W ramach promocji najnowszego filmu - komedii "Wywiad ze słońcem narodu" - James Franco i Seth Rogen sparodiowali kontrowersyjne reality-show stacji Discovery Channel "Nagi instynkt przetrwania".

 • Naga prawda o seksbombach znad Wisły

  ...okryte wdzięki gwiazd naszego kina. Nagie kobiece ciało stało się po prostu filmowym kostiumem, ale - trzeba to powiedzieć wprost - już dawno minęły czasy, kiedy golizna działała na widzów jak magnes...

 • Tajemnica golasa z Pałacu Buckingham wyjaśniona

  Umieszczone w internecie nagranie, na którym nagi mężczyzna opuszcza się na prześcieradle z okna Pałacu Buckingham, okazało się być viralem reklamującym nowy serial "The Royals".

 • Mateusz "Big Boy" Borkowski z programu "GoogleBox" nago. Schudł 133 kg

  Mateusz Borkowski zyskał popularność, występując w programie "Googlebox. Przed telewizorem", w którym uczestnicy oglądają telewizję i komentują to, co widzą na ekranie. Mężczyzna ważył 230 kg przy wzroście 196 cm. Schudł 133 kg. Teraz pokazał, jak po metamorfozie wygląda jego ciało.

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • "Plebania": Agnieszka Włodarczyk czuła się zbrukana, grając nago jako nastolatka...

  Agnieszka Włodarczyk, czyli niezapomniana Wiki Potoczny z "Plebanii", miała zaledwie 16 lat, gdy po raz pierwszy stanęła przed kamerą bez ubrania. - To było niepotrzebne - twierdzi dziś aktorka, wspominając swe rozbierane sceny w filmie "Sara".

 • "Adam szuka Ewy": Nagie reality show na antenie TLC

  Od lutego w ramówce stacji TLC pojawi się nowe reality-show "Adam szuka Ewy" - poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

 • ...się, że niejeden mężczyzna chętni by się z nim zamienił!

 • Chelsea Handler: Mam lepsze ciało od Putina

  Gwiazda amerykańskiej telewizji, Chelsea Handler, sparodiowała słynne zdjęcie Władimira Putina z 2009 roku, na którym uchwycony został bez koszulki na koniu. Żart celebrytki został jednak ocenzurowany przez serwis Instagram.

Dyskusje na temat: nagi mężczyzna
 • Re: Anna Seniuk: Popularność przyniósł jej... biust!

  inny mężczyzna rozrywa jej bluzkę, a wścibska kamera ponownie uwiecznia zupełnie nagi biust aktorki.(...)To nie jest prawdziwa informacja. Pierwsze nagie piersi uwiecznione na polskim ekranie należały do 34-letniej Hanny Skarżanki w filmie "Młodość Chopina" w 1951. W filmie tragicznie zmarłego

 • Re: "Na Wspólnej": Niewykorzystany potencjał Sylwii Gliwy

  LUBIĘ NATURYZM - w tym roku, jak na Polskę naturystów było bardzo wielu, widocznie Polacy pod tym względem są już w Europie. Miło patrzy się na nagie ciało kobiety- które jest dziełem sztuki stworzonym przez naturę, choć i nagi mężczyzna, ale zadbany też pięknie wygląda.