• Informacje na temat:

  nagie aukcje

Artykuły na temat: nagie aukcje
 • Rekordowa kwota za zdjęcie Madonny

  Fotografia nagiej Madonny, wykonana, gdy gwiazda miała 20 lat, została sprzedana w czwartek na aukcji za sumę ponad 37 tys. dolarów, ustanawiając tym samym rekord cenowy za zdjęcie królowej pop.

 • Macy Gray: Nago w Londynie

  Amerykańska wokalistka Macy Gray udowodniła, że nie rzuca słów na wiatr. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wystąpiła nago podczas koncertu, który odbył się w poniedziałek, 5 lipca, w Londynie. Gray wzięła udział w charytatywnej imprezie, z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz fundacji Eltona Johna zajmującej się walką z AIDS.

 • "Gra o tron": Brad Pitt dawał fortunę za seans serialu z Emilią Clarke!

  Amerykański aktor Brad Pitt uczestniczył w licytacji, w której wygraną była możliwość obejrzenia nowego odcinka serialu "Gra o tron" w towarzystwie Emilii Clarke. Oferował 120 tys. dolarów...

 • Nagie zdjęcie Polańskiego na aukcji

  Fotograficzny portret Romana Polańskiego i jego ówczesnej żony Sharon Tate zostanie wystawiony na sprzedaż. Aukcja odbędzie się 7 grudnia w Nowym Jorku.

 • Była na ustach całego świata. Co stało się z Sheryl Lee?

  ...przeprowadziła się do pensjonatu.  "Ciągle zmniejszałam i zmniejszałam" - wspominała po latach. Doprowadzona do ostateczności musiała wystawić na aukcje pamiątki po "Miasteczku Twin Peaks". "Ludzie zawsze...

 • Nagie zdjęcia żony Orlando Blooma

  Zdjęcia Mirandy Kerr - jednego z aniołków Victoria's Secret - w koronkowej bieliźnie lub bikini może zobaczyć każdy bez problemu w sieci, na ulicy i w gazetach. Nie tak łatwo było natomiast o nagie fotografie supermodelki. Aż do teraz. Śmiałe zdjęcia modelki wyciekły bowiem do internetu.

 • Fotografia nagiej Carli Bruni, obecnie żony prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego, została sprzedana w czwartek na aukcji w Nowym Jorku za 91 tys. dol., czyli sumę 20-krotnie wyższą od spodziewanej. Czarno-białą fotografię, wykonaną przez Michela Comte'a w 1993 r., kupił chiński kolekcjoner dzieł sztuki. Carla Bruni, która w tamtym okresie była jeszcze modelką, zasłania sobie na zdjęciu...

 • Fotografia nagiej żony prezydenta

  Fotografia nagiej Carli Bruni, byłej modelki, a obecnie żony prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego, została sprzedana w czwartek, 10 kwietnia, na aukcji w Nowym Jorku za 91 tysięcy dolarów, czyli sumę 20-krotnie wyższą od spodziewanej.

 • Serialowy przewodnik

  ...także jest uczestnikiem programu ochrony świadków. Wkrótce Mary trafia na stronę internetową, na której Sergei opublikował nagie zdjęcia swojej partnerki. "Powrót do życia" odc.11 Zostaje zamordowany...

 • Pierre Niney nago jako Yves Saint Laurent

  Na internetowej stronie brytyjskiego dziennika "Guardian" zamieszczono premierowy fragment biograficznego filmu "Yves Saint Laurent", w którym słynny francuski projektant rozbiera się do słynnego zdjęcia. Na polskie ekrany obraz trafi 30 maja.

Wideo na temat: nagie aukcje
 • Ziarno prawdy

  W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.

 • Strefa nagości

  Strefa nagości" to zmysłowa opowieść o zauroczeniu i uwodzeniu. Dwie piętnastoletnie dziewczyny, Europejka i Arabka, rozpoczynają erotyczną grę, w której trudno powiedzieć, kto jest uwodzicielem, a kto ofiarą. Piękna Arabka w muzułmańskiej chustce emanuje niewinnością. Tajemnica, jaką skrywa, rozpala wyobraźnię wyrafinowanej holenderskiej nastolatki z bogatej dzielnicy. Dziecięce okrucieństwo i sensualność, sny i rzeczywistość mieszają się ze sobą i uzupełniają nawzajem. Dyskurs miłosny...

 • Kup ter@z

  Komedia nie całkiem romantyczna. Dwaj bracia podczas zakrapianej imprezy wystawiają na internetowej aukcji swoje dziewczyny, żeby sprawdzić która z nich jest więcej warta. Następnego dnia nic nie pamiętają, ale wkrótce rzeczywistość puka do ich drzwi. Gdy odkrywają co zrobili wpadają w popłoch i postanawiają sami wykupić swoje ukochane, ale okazuje się, że aukcja cieszy się ogromnym powodzeniem, a ceny szybują w górę. Tymczasem dziewczyny już wiedzą co zaszło?