• Informacje na temat:

  nagie fotki

Artykuły na temat: nagie fotki
 • Magdalena Frąckowiak pokazała swoje nagie zdjęcie!

  Magdalena Frąckowiak od lat pracuje jako ceniona modelka. Brała udział w wielu pokazach, nierzadko pojawiała się też na okładkach gazet, w tym w popularnym magazynie "Vogue".  Być może właśnie dzięki swojej profesji Magdalena nie ma oporów, by publicznie pokazywać swoje ciało. Na profilu na Instagramie już nie raz publikowała śmielsze zdjęcia.  Fani mogli podziwiać fotki z jej pośladkami...

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Kelly Brook pokazała nagie zdjęcie!

  Od dłuższego już czasu celebrytom nie wystarcza ścianka, by się polansować. Używają do tego celu także mediów społecznościowych. Codziennością stały się fotki z życia prywatnego zamieszczane na Instagramie czy Facebooku. Ostatnio popularne stało się publikowanie nagich zdjęć. Niedawno fotkę bez ubrania wrzuciła wokalistka Anastacia, a u amerykańskiej celebrytki Courtney Stodden jest to niemal...

 • Taylor Swift wyśmiewa hakera: Nie masz NIC

  Konta Taylor Swift w serwisach społecznościowych zostały na kilka godzin przejęte przez hakera. Internetowy przestępca twierdzi, że wykradł również nagie zdjęcia piosenkarki.

 • Channing Tatum pokazał nagie zdjęcie żony!

  Odkąd media społecznościowe stały się popularne, gwiazdy chętnie wykorzystują je do promowania siebie. Niektórzy publikują po kilka zdjęć dziennie, dokumentując np. co zjedli czy z kim byli na kawie. Ostatnio sporo celebrytów przestawiło się na nagie fotki, które robią sobie w różnych miejscach. Tej modzie uległ także hollywoodzki gwiazdor Channing Tatum. Aktor nie zamieścił jednak własnej...

 • Jennifer Lawrence przerywa milczenie. To "przestępstwo seksualne"!

  Jennifer Lawrence w pierwszym wywiadzie po aferze z nagimi zdjęciami nazwała proceder umieszczania w internecie prywatnych fotografii celebrytów "przestępstwem seksualnym". Aktorka jest gwiazdą najnowszego numeru magazynu "Vanity Fair".

 • Anka Mucha obiecała fanom nagie zdjęcie! Dotrzymała słowa!

  .... polubień, to wstawi swoje nagie zdjęcie! Fani kształtów Anki ruszyli więc do działania. Nieoczekiwanie po kilku tygodniach liczba rzucona przez Muchę uzbierała się!  Wszyscy zaczęli więc domagać się nagiej fotki! Celebrytka spełniła więc obietnicę... Aż strach pomyśleć, co jest w stanie zrobić za 200 tysięcy... polubień oczywiście.

 • Chelsea Handler topless w Nowym Orleanie

  Gwiazda amerykańskiej telewizji Chelsea Handler kontynuuje akcję fotografowania się topless. Komiczka zamieściła na Twitterze zdjęcie z karnawału Mardi Gras w Nowym Orleanie, na którym widzimy ją z odsłoniętym biustem.

 • Tabloid opublikował nagie zdjęcia Moniki Jaruzelskiej!

  ...liczący na jakieś pikantne fotki. Można powiedzieć, że Monika dała im w końcu to, na co liczyli. Dzisiejszy "Super Express" opublikował bowiem okropne zdjęcia nagiej Jaruzelskiej opalającej się w szuwarach! "Monika nie musi się też obawiać o to, że zgorszy kogoś wisokiem swojego nagiego ciała.  Choć nigdy nie wiadomo, jak ludzie mogą zareagować na to, co przecież jest ludzkie. Kiedyś nie spodobało...

 • Chelsea Handler znów topless! "Macie, idioci!"

  Amerykańska gwiazda telewizji Chelsea Handler w osobliwy sposób zareagowała na plotki, jakoby powiększyła sobie piersi. Celebrytka umieściła na Twitterze zdjęcie siebie samej leżącej na podłodze w stroju topless: "Macie, idioci! Oto dowód!" - podpisała fotografię.

Zdjęcia na temat: nagie fotki
Wideo na temat: nagie fotki
 • Ziarno prawdy

  W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.

 • Strefa nagości

  Strefa nagości" to zmysłowa opowieść o zauroczeniu i uwodzeniu. Dwie piętnastoletnie dziewczyny, Europejka i Arabka, rozpoczynają erotyczną grę, w której trudno powiedzieć, kto jest uwodzicielem, a kto ofiarą. Piękna Arabka w muzułmańskiej chustce emanuje niewinnością. Tajemnica, jaką skrywa, rozpala wyobraźnię wyrafinowanej holenderskiej nastolatki z bogatej dzielnicy. Dziecięce okrucieństwo i sensualność, sny i rzeczywistość mieszają się ze sobą i uzupełniają nawzajem. Dyskurs miłosny...

 • Pirania 3DD

  Rok po krwawych wydarzeniach nad jeziorem Victoria, spragnione nowego żeru bezlitosne piranie przedostają się kanalizacją do basenów i świeżo otwartego parku wodnego "Big Wet". Mają ochotę na konsumpcję jeszcze większej ilości, jeszcze bardziej ponętnych i jeszcze bardziej nagich ciał.