• Informacje na temat:

  nagie gwiazdy na dywanie

Artykuły na temat: nagie gwiazdy na dywanie
 • Skandale i prostytucja na festiwalu w Cannes. Seksem ociekał nie tylko czerwony dywan!

  ...fryzjerów, makijażystów i stylistów, sztaby fachowców czeszą i malują gwiazdy, które później zachwycają na pokazach filmowych, bulwarach i oczywiście czerwonym dywanie. Kłopotliwi goście Czasem jednak(...) Congrés. W latach 50. Cannes jest już marką cenioną na świecie. Na Lazurowe Wybrzeże zjeżdżają najznakomitsze gwiazdy kina Europy i Ameryki. Wraz z nimi pojawiają się skandale. Bohaterką jednego z nich...

 • Dlaczego gwiazdy robią sobie nagie zdjęcia?

  Kim Kardashian ma pełne prawo - nie mniejsze niż moje czy twoje - do robienie sobie nagich zdjęć prywatnie i oczekiwania, że pozostaną one prywatne.

 • Linda Evans: kiedyś była gwiazdą, dziś stawia czoła ciężkiej chorobie

  Życie nie traktowało jej lekko, zaznała niejednej krzywdy, ale zawsze potrafiła wybaczać. Dzięki temu jest szczęśliwa

 • Zwykła niezwykła Jennifer Lawrence

  Ma zaledwie 24 lata, ale narobiła już sporo szumu. Jennifer Lawrence znają nawet ci, którzy nie widzieli żadnego z jej filmów.

 • Tallia Storm w przezroczystej sukni w Cannes. Nie obyło się bez wpadki!

  Festiwal w Cannes co roku przyciąga tłumy gwiazd. Podczas otwarcia tegorocznej edycji nie zabrakło m.in. piosenkarki Talii Storm (19 l.), która już "na dzień dobry" zaliczyła wpadkę. Podczas pozowania na czerwonym dywanie zbyt mocno chwyciła za tył sukni, przez co wszyscy mogli oglądać jej nagie pośladki. Odpowiednia kreacja na tego typu galę?

 • Fraulein Clooney nago

  Włoska modelka i gwiazda telewizji - Elisabetta Canalis - rozebrała się i pokazała to, co sprawia, że George Clooney uśmiecha się tak szeroko: jej wdzięki można podziwiać w zalotnej sesji zdjęciowej w nowym magazynie dla mężczyzn.

 • "Lokatorzy": Jak zmienili się bohaterowie serialu?

  ...najnowszego filmu Borysa Lankosza "Ciemno, prawie noc". 47-letnia dzisiaj aktorka po dłuższej nieobecności na salonach pojawiła się na ściance. Na czerwonym dywanie pozowała w odważnym, czarno-białym zestawie, chętnie pokazując fotoreporterom nagie plecy. Wyglądała bardzo seksownie i odważnie! Michał Lesień po zakończeniu serialu wyjechał do Holandii na zdjęcia do serialu...

 • Jak serialowe gwiazdy dorastały na ekranie

  Dorastają na naszych oczach. Serialowe dzieci trafiają na plan, gdy mają kilka lat, czasem nawet parę miesięcy. Potem pojawiają się na okładkach pism, biorą udział w sesjach zdjęciowych. To bywa szokujące, ale oni są dorosłymi ludźmi.

 • Anna Mucha: Tango desperado

  Całuje obiektyw, wdzięczy się do paparazzi, w teatralnym stylu pozuje na czerwonym dywanie jak największa gwiazda z Fabryki Snów - tak lansuje się ostatnio Anna Mucha. Na każdym zdjęciu prezentuje olśniewający, stuwatowy uśmiech, nogi w niebotycznych szpilkach i fragment nagiego ciała. Widać, że chce błyszczeć za wszelką cenę. Ale czy nie czuje się tym zmęczona? Teraz wiadomo już, co kryje się...

 • Katy Perry: Milutka prowokatorka

  25-letnia Katy Perry odniosła sukces między innymi dlatego, że jest jednocześnie grzeczną i niegrzeczną dziewczyną. Sprawdź, co amerykańska gwiazda pop powiedziała portalowi INTERIA.PL tuż po koncercie w Warszawie!