• Informacje na temat:

  nagie kobiety na

Artykuły na temat: nagie kobiety na
 • Nagie zdjęcia księżnej Kate wywołały skandal. Wraca głośna sprawa!

  ...plażach kobiety bez skrępowania opalają piersi.  No ale mówimy o księżnej, którą jednak obowiązują nieco surowsze zasady i etykieta.  Kate i William byli wściekli z powodu zakłócenia ich prywatności(...) wysokie. "Daily Mail" pisze, że "Closer" podczas rozprawy będzie chciało udowodnić, że młodzi członkowie rodziny królewskiej to "hipokryci", bo na swoim koncie mają nagie zdjęcia i sesje zdjęciowe, które...

 • Emma Watson kolejną ofiarą hakera?

  Po sobotnim wystąpieniu przed Zgromadzeniem Generalnym ONZ aktorka Emma Watson została ostrzeżona, że może być kolejną ofiarą hakera umieszczającego w sieci nagie zdjęcia celebrytek.

 • Reni Jusis (43 l.) udowodniła, że potrafi zaskoczyć fanów. Na Instagramie opublikowała nagie zdjęcie. Wytłumaczyła, że to z okazji… Światowego Dnia Nagiego Ogrodnictwa.

 • "Ziarno prawdy" Borysa Lankosza: Jest pierwszy teaser

  "Ziarno prawdy" w reżyserii Borysa Lankosza to ekranizacja bestsellerowej powieści wybitnego twórcy kryminałów - Zygmunta Miłoszewskiego. Film pojawi się na ekranach kin 9 stycznia 2015 r., teaser zapowiadający "Ziarno prawdy" można obejrzeć już teraz.

 • ...- Nagie ciało nie jest obecnie zjawiskiem nadzwyczajnym, lecz wręcz oczywistym. Żyjemy w erze właściwie nagości, można powiedzieć nawet, że świat się spornografizował - mówi Jacyków agencji(...) - chcą się eksponować. - Dojrzałe kobiety, które mają bardzo wypracowane, sprężyste ciała, chcą się nimi pochwalić. Z daleka wyglądają jednak jak swoje wnuczki - zaznacza Jacyków. - Chcecie drogie...

 • "Kolacja kanibali": Debiut teatralny Borysa Lankosza

  W oczekiwaniu na styczniową premierę ekranizacji powieści Zygmunta Miłoszewskiego "Ziarno prawdy", Borys Lankosz ("Rewers") pracuje nad swoim teatralnym debiutem - spektaklem "Kolacja kanibali". Premiera przedstawienia odbędzie się w Teatrze Polonia w czwartek, 6 listopada.

 • Candice Swanepoel pokazała nagie zdjęcie z... kotem pomiędzy nogami!

  Candice Swanepoel (25 l.) opublikowała na Instagramie nagie zdjęcie z... kotem pomiędzy nogami! Internauci nie kryją oburzenia.

 • Katarzyna Nosowska zapowiada "Ziarno prawdy"

  Mroczy teledysk Katarzyny Nosowskiej zapowiada thriller "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem w roli głównej. Najnowszy film w reżyserii Borysa Lankosza powstał na podstawie drugiej części bestsellerowej trylogii Zygmunta Miłoszewskiego i będzie go można zobaczyć w kinach 30 stycznia.

 • Odkąd żona Kanye Westa ogłosiła, że jest w ciąży, złośliwe osoby wciąż komentują jej sylwetkę. Kardashianka rozliczana jest z każdego dodatkowego kilograma, chociaż wiadomo, że ciało kobiety w ciąży ulega zmianie. Hejterzy nie zostawiają na niej suchej nitki również z powodu jej ciążowych stylizacji. Kim Kardashian postanowiła w dość nietypowy sposób odeprzeć ataki złośliwych osób. W tym celu...

 • Retrospektywa Waleriana Borowczyka w Nowym Jorku

  W nowojorskim Lincoln Center zorganizowano retrospektywę twórczości plastyka i reżysera Waleriana Borowczyka. Obejmuje ona 13 filmów pełnometrażowych, filmy krótkometrażowe i ekspozycję plakatów artysty. Organizatorzy zaliczają go do "gigantów światowego kina".

Zdjęcia na temat: nagie kobiety na
Wideo na temat: nagie kobiety na
 • Katarzyna Glinka o nagiej sesji. Dlaczego się na to zdecydowała?

  Dlaczego Katarzyna Glinka (40 l.) wzięła udział w nagiej sesji fotograficznej? - Żeby móc pochwalić się dzieciom i wnukom, że kiedyś się wyglądało całkiem dobrze - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" aktorka. Chciała tez udowodnić, że nie tylko kobiety, które „są obdarzone pięknymi kształtami i obfitym biustem mogą być sexy”. Czy ktoś ją do tego namówił albo miał obiekcje? - Decyzje zawodowe

 • Kobiety bez mężczyzn

  "Kobiety bez mężczyzn" to debiut fabularny Shirin Neshat, nakręcony na podstawie zakazanej w Iranie powieści Shahrnoush Parsipour pod tym samym tytułem. Film porusza problem różnych odcieni kobiecości Iranek, widziany jednak nie z perspektywy lokalnej, a zewnętrznej - oczami mieszkającej od lat za granicą irańskiej feminizującej multimedialnej artystki. Odcina się ona od przesadnego krytycyzmu, zachowuje obiektywizm ocen, a nawet wyraża artystyczny zachwyt elementami irańskiej architektury i...

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

Dyskusje na temat: nagie kobiety na