• Informacje na temat:

  nagie zdjęcia cameron diaz

Artykuły na temat: nagie zdjęcia cameron diaz
 • Cameron Diaz wygrała proces

  Cameron Diaz (33 l., "Siostry" ) wygrała proces przeciwko fotografowi, który zrobił aktorce nagie zdjęcia, kiedy miała 19 lat, a później chciał je jej sprzedać za 3.5 miliona dolarów. Sędzina Valerie Baker kazała wypłacić aktorce nieujawnioną kwotę pieniędzy za straty moralne oraz oddaliła wniosek fotografa przeciwko gwieździe "Aniołków Charliego" .

Wideo na temat: nagie zdjęcia cameron diaz
 • Diaz

  Rekonstrukcja ostatnich dni szczytu G8 z lipca 2001 roku. W Genui zbierają się najważniejsi politycy świata, a także tysiące protestujących alterglobalistów. W mieście panuje ogromne napięcie, a sytuacja wymyka się spod kontroli w dniu, w którym podczas starć z policją ginie 23-letni Carlo Giuliani. Vicari pokazuje obie strony barykady: manifestantów i policję.

 • Wybuchowa para

  "Wybuchowa para" to komedia akcji, w której Tom Cruise wciela się w tajnego agenta, a Cameron Diaz w kobietę wciągniętą w rozgrywki tajnych służb. Główni bohaterowie odbędą wspólnie misję, podczas której będą mieć do czynienia z intrygami, ucieczkami, fałszywą tożsamością i romansem. W wirze szalonych wydarzeń zorientują się, że mogą liczyć tylko na siebie. 20 Century Fox i Regency Entertainment prezentują film "Wybuchowa para" w reżyserii Jamesa Mangolda. Prócz Toma Cruise'a i Cameron Diaz...

 • Zła kobieta

  Cameron Diaz wciela sie w postać nauczycielki i to bardzo niegrzecznej. Po porzuceniu przez chłopaka ubiega się o względy kolegi z pracy.