• Informacje na temat:

  nagiej sesji

Artykuły na temat: nagiej sesji
 • Joanna Jabłczyńska o "nagiej sesji zdjęciowej"!

  Joanna Jabłczyńska (30 l.) podkreśla, że nie przyjmie propozycji rozbieranej roli w filmie ani sesji do magazynu dla mężczyzn, gdyż obawia się, że w ten sposób złamałaby etykę radcy prawnego.

 • Dlaczego gwiazdy robią sobie nagie zdjęcia?

  Kim Kardashian ma pełne prawo - nie mniejsze niż moje czy twoje - do robienie sobie nagich zdjęć prywatnie i oczekiwania, że pozostaną one prywatne.

 • Anna Matysiak z "Klanu" w nagiej sesji! Seksowna?

  Anna Matysiak (26 l.) prężnie rozwija swoją karierę!

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Beata Kozidrak zdecyduje się na rozbieraną sesję?!

  Beata Kozidrak (57 l.) w nagiej sesji?! Jak czytamy w „Na Żywo”, jest to niewykluczone. Podobno wokalistka dostała taką propozycję. Czy na nią przystanie?

 • Weronika Książkiewicz: Ciało to moje narzędzie pracy

  - Nie mam problemu z nagością na ekranie - mówi Weronika Książkiewicz. Aktorka rozebrała się w jednym z ostatnich odcinków serialu "Na krawędzi". Fani Książkiewicz byli zaskoczeni, bo jeszcze niedawno aktorka zapowiadała, że nigdy nie pokaże nagiego ciała na ekranie. Twierdziła, że po urodzeniu dziecka trudno jest jej grać sceny erotyczne.

 • Modelka Osi Ugonoh (22 l.) podkreśla, że nie ma problemu z pozowaniem do nagich zdjęć. Brak zahamowań w tym zakresie zawdzięcza przede wszystkim otwartej, pozbawionej pruderii rodzinie. Niestety, na razie propozycji rozbieranych sesji brak.

 • "Mapy gwiazd" : Zemsta Agathy

  Szczęśliwa, trzyosobowa rodzina w Los Angeles, czyli państwo Weiss. W najnowszym filmie Davida Cronenberga istnienie tego trójkąta w świecie Hollywood warunkuje tajemnica sprzed lat. Każdy z członków szalonej rodzinki robi swoją własną karierę. Obowiązkowo szklana, elegancka rezydencja i gigantyczne zarobki.

 • Majstrak o nagich sesjach: Nie zamierzam przestać!

  Joanna Majstrak (31 l.) podkreśla, że nie ma oporów przed pokazywaniem swojego nagiego ciała i jeśli projekt "jest robiony ze smakiem", to chętnie bierze w nim udział – tym bardziej że mogą za nim iść kolejne propozycje zawodowe.

 • Sekret nagiej sesji Kate Winslet

  Kate Winslet nie wiedziała, że będzie musiała rozebrać się do naga w ramach sesji dla grudniowego numeru "Vanity Fair". Poinformowano ją o tym w... dniu zdjęć.

Zdjęcia na temat: nagiej sesji
Wideo na temat: nagiej sesji
 • Joanna Jabłczyńska w nagiej sesji zdjęciowej?

  Aktorka nie przyjmie propozycji rozbieranej roli w filmie ani sesji do magazynu dla mężczyzn. Obawia się, że w ten sposób złamałaby etykę radcy prawnego. Podkreśla, że nie zaryzykuje przyszłości w zawodzie prawnika dla jednej roli. Tym bardziej że wokół jej kariery prawniczej narosło wiele kontrowersji.

 • Magda Ogórek dostaje "propozycje" nagiej sesji!

  Kuba Wojewódzki wkręcił Magdalenę Ogórek! Zgodziła się na sesję dla "Playboya"?

 • Katarzyna Glinka o nagiej sesji. Dlaczego się na to zdecydowała?

  Dlaczego Katarzyna Glinka (40 l.) wzięła udział w nagiej sesji fotograficznej? - Żeby móc pochwalić się dzieciom i wnukom, że kiedyś się wyglądało całkiem dobrze - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" aktorka. Chciała tez udowodnić, że nie tylko kobiety, które „są obdarzone pięknymi kształtami i obfitym biustem mogą być sexy”. Czy ktoś ją do tego namówił albo miał obiekcje? - Decyzje zawodowe

Dyskusje na temat: nagiej sesji