• Informacje na temat:

  nagle

Artykuły na temat: nagle
 • Nie żyje Jerzy Dominik. Aktor zmarł nagle

  ...usłyszeć m.in. w trylogii "Gwiezdnych Wojen" oraz filmie "Asterix i Obelix kontra Cezar". Odpowiadał m.in. za produkcję popularnego serialu animowanego "Jetsonowie".  Aktor zmarł nagle 3 września...

 • The Weeknd: Michael Jackson z internetu

  Pojawił się nagle w 2011 roku i niemal natychmiast podbił serca słuchaczek oraz dziennikarzy muzycznych. A wystarczyło opublikować trzy utwory na Youtube.

 • ​Nie żyje Anna Lenartowicz-Stępkowska. Aktorka "M jak miłość" zmarła nagle

  Przykrą wiadomość przekazał zespół Instytutu Teatralnego. Aktorka zmarła nagle 20 sierpnia. Anna Lenartowicz-Stępkowska urodziła się w Bielsko-Białej. W 1976 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWST w Warszawie. Była głównie aktorką teatralną. Przez lata związana była z Teatrem im. Mickiewicza w Częstochowie, Teatrem Polskim w Szczecinie i Teatrem Rozmaitości w Warszawie. Anna...

 • Recenzja D'Angelo and The Vanguard "Black Messiah": Ponad czasem, ponad gatunkami

  Pod sam koniec 2013, Beyonce pokazała swój wypielęgnowany, środkowy paluszek branży, wydając piątą płytę nagle, w czasie, kiedy większość redakcji zdążyła już podsumować rok. W 2014 na podobny krok zdecydował się D'Angelo.

 • Marta Klubowicz: Dlaczego nagle zniknęła z życia publicznego?

  W latach 80. była bardzo popularną aktorką. U szczytu popularności jednak zrezygnowała z kariery w kraju. Co się za tym kryło?

 • Złote Globy 2015: Kolejny "photobomb" Benedicta Cumberbatcha

  Znów to zrobił! Pamiętacie głośny "photobomb" Beneditcta Cumberbatcha przed oscarową galą w 2014 roku, kiedy brytyjski aktor nagle "storpedował" grupowe zdjęcie U2? Tym razem, podczas gali wręczenia Złotych Globów, jak "filip z konopi" wyskoczył zza pleców Meryl Streep.

 • Małgorzata Teodorska nagle zniknęła z show-biznesu. Co się z nią działo?

  Małgorzata Teodorska (38 l.) stała się znana dzięki udziałowi w serialu "Plebania". Mogliśmy również oglądać ją w "M jak miłość". Kilka lat temu zupełnie zniknęła z show-biznesu. Wyjechała z Polski i nikt nie wiedział, co się z nią dzieje. Jak się okazuje, w jej życiu nastąpiły spore zmiany!

 • "Disco polo" : Bohaterowie tamtych lat?

  W kolorowych latach 90, kiedy ludzie bogacili się z dnia na dzień i panowała całkowita "wolność", to, co wcześniej wydawało się niemożliwe, nagle stało się osiągalne. Ameryka przestała być odległą wyspą i stała się wzorem do naśladowania - rajem, który wreszcie można było urządzić sobie nad Wisłą.

 • Po tym, jak Olaf Lubaszenko (47 l.) zrzucił kilkadziesiąt kilogramów nadwagi, zdarzył się cud: zadyszka, nadciśnienie, bóle kręgosłupa i stawów, bezsenność oraz kłopoty z sercem nagle zniknęły!

 • "Wiek Adaline" : Nieśmiertelna

  Co by było, gdyby nagle czas stanął w miejscu? Nie dla całej ludzkości, ale tylko dla jednej kobiety. Proces starzenia zostałby zahamowany, dzięki czemu mogłaby pamiętać cały XX wiek. Miałaby o wiele więcej czasu na naukę języków obcych, studiowanie nowych kierunków, pracę w wymarzonych zawodach. Mogłaby towarzyszyć swoim dzieciom do końca ich dni. Czy taka bohaterka byłaby szczęśliwa? Lee Toland

Zdjęcia na temat: nagle
Wideo na temat: nagle
Dyskusje na temat: nagle